Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

DPS-ia to ja Ci hurtem wysyłam i TAR-ci deszczyk ode mnie już w desperację popadam z nadmiaru wilgoci:( w ogródku nie zrobisz, pi pi pi mszyc od zarąbania na wszystkim i popryskać nie ma jak bo gówniany ustrój spłukiwać trzy razy dziennie trzeba:mad: słońca mnie trza:( dzisiejszą kradzież u siostry popełniałam między kroplami deszczu:mad: a kiedy posadzić:mad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WUsia nie marudź... posadź w sztormiaku...

Ja dziś skosiłam pomiędzy kroplami deszczu... nie było łatwo.. ale dałam radę.. baaa leciałam kosiarką dwa razy bo nie dawała rady kosiarka... raz przeleciałam a potem drugi raz... jak kończyłam to deszczyk majowy mnie pokropił.. :) :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co posadziłam w taczce:rotfl: wiesz przez pierwsze kilka dni byłam nawet zachwycona deszczem bo sucho okropnie było ale jakiś umiar to powinien przez zwykłą przyzwoitość zachować i innych też uszczęśliwić a nie tylko nas i to na siłę;) a ja jestem uzależniona od słońca niestety:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyptam jesionolistny zwany gorejącym krzewem albo krzewem Mojżesza bo można zapalić jego olejki eteryczne bez szkody dla krzewu, poza tym cudnie pachnie latem tak cytrynowo jak upał jest ale lepiej go wtedy omijać bo pomacany może olejkami poparzyć skórę, ale jak się patrzy a nie dotyka to śliczności jest:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u babci były piękne roślinki póki koło nich chodziła ale odkąd przestała to ogród zaczął dziczeć i zarastać a mój szwagier z kosą wpadnie i po ptakach:( skosi jak leci i zanikają roślinki:( co się da systematycznie zależnie od pory roku kradnę i do siebie przesadzam coby ocalić od zagłady:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska kawałkami stepowacieje, niedługo będziemy mieć tam mnóstwo trawy i antylopy, gazele, dzikie konie...

 

Wusia, łączę się z Tobą w bólu. Nawet nie próbuję czegokolwiek robić w ogrodzie. Nie chce mi się przebierać w ogrodowe ciuchy, rozgrzebywać czegoś i po piętnastu minutach uciekać do domu, żeby się umyć, przebrać i poczekać godzinę na kolejne pół godziny bez deszczu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się nawet od rana nie chce. Nie cierpię takiej poszatkowanej roboty - albo coś robię od początku do końca (roboty lub czasu) albo nie robię wcale. Howgh!

Andrzej dzisiaj bohatersko trochę bez deszczu, trochę w deszczu, skończył układać opaskę wokół domu z kamienia. Zostało jeszcze na ognisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na tej fotce pierwszej w tle widać takiego wygolonego iglaka co ma gołe pniaczki zakończone kulkami;) no i jest tych kulek pięć :rotfl: taki mu się marzył i mu kupiłam w zeszłym roku i całą zimę obgryzałam paznokcie czy się przyjmie bo to bardzo duży egzemplarz był, na szczęście się przyjął i wracam dzisiaj z pracy a tu 4 ogolone jak u najlepszego fryzjera a 5 kudłata bo mi monsz zostawił cobym porównanie miała:rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nad morzem pogda jak malowana, slonce swiecilo caly dzien. 19 w porywach 20 stopni. Teraz zaczelo padac i ma tez padac jutro, dla mnie bomba. i sie dolacze do towarzystwa - tez nie moge nic robic w ogrodzie ale ze wzgledow zdrowotnych. nic to, na razie ciesze sie pogoda i tym ze ogrod pieknie zarosl, na chwasty nie ma na szczescie miejsca, bo gdzie sie dalo pozadrnialam a wczesniej juz kora byla. te chwasty, ktore rosna czasem ogarniamy przy spacerowaniu a to co zostaje niech na razie rosnie. Wusia zaczely kwitnac drzewiaste jutro wstawie foty na picasie dzis juz mi sie nie chce, zaraz zamykam lapka i zmykam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...