Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gwoździk, jak rany, fajnie znowu Cie widzieć!! Jestem w Perle ale męża Arniki nie widziałam, za szybko przejechał ;) A w Brazoczysku Yeyki rządzą razem ze swoją uroczą Ferią vel Furią. Łączność znowu tylko prze tel.

Agduś mogę towarzyszyć jeno nie wiem jak długo...chyba się starzeję... ;)

 

Bo albo zaspałaś, albo gdzieś się schowała....

Jak będziesz w Perle nadal rządziła to może zobaczysz go jeszcze co najmniej kilka razy...

Jakby co to ja będę 52 km w lewo od Perły,.... albo jak wolisz na zachód...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano wróciłam wczoraj jeno zostałam z netem komórkowym bo zmieniam ofertę i wyłączyli mi internet. Czekam na nowy router mam nadzieję, że jutro będzie.

Yetki niestety pojechały zostawiając wyplewione grządki... Jak i kiedy ja sie Im za to wywdzięczę to nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zerwałam, Agduś o co Ty mnie podejrzewasz???

Z pomarańczowymi to ja związana jestem bardziej niz ślubem kościelnym, inni operatorzy wymiekają, niestety a zmieniam po prostu ofertę i router przy okazji. Aktualnie jeszcze nadaję z radiowego od lipca mam przejść na szerokopasmowy ....no zobaczymy ....

 

Jeśli mnie pogoda nie pokona wrzucę zdjęcia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga gadam: to się nazywa "Freenet LTE" ale odbiera wszystko: 3G, HSDPA i byc może (tego jeszcze nie sprawdzę dopóki umowa nie wejdzie w życie) CDMA (czyli radiowy). O LTE to ja pomarzyć nawet nie moge, bo tu czarna dziura jest, ale reszta może ujdzie. W ofercie za ten sam abonament mam 70GB przesyłu.

 

Qrwa, ale pomroczność jasna miałam dzisiaj w Jysku :mad: Nabyłam droga kupna 3 kołdry trzysezonowe. W pierwszym odruchu chwyciłam 135cm szer. i zrezygnowałam biorąc 150cm...i co?? Ano kuwa to, że pościel mam 140cm!!! Teraz muszę zanabyć większą pościel, no szlag mnie trafi:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu sobie podśmichujek nie róbcie :p:lol2:O nowej pościeli to nawet nie myślałam, posiadana aktualnie ledwie 2 miesiące ma!!!!!! W Jysku następny raz będę za tydzień ... w nosie, juz ubrałam (na szczęście pozostało mi 2 zmiany szersze) jakoś przeżyję!!

 

Uwaga, zdjęć ciąg dalszy, pierwsze są w dzienniku ale te, podejrzewam ciekawsze :wiggle:

 

Ano jest tak:

 

01-04.06 (12) (Kopiowanie).jpg

 

 

01-04.06 (73) (Kopiowanie).jpg

 

01-04.06 (83) (Kopiowanie).jpg

 

 

07-14.06 (18) (Kopiowanie).jpg

 

17-19.06 (18) (Kopiowanie).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...