Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Ci Brazulka cosik posłałam;) w kwestii lamp to tyle podpowiem żebyś zwracała uwagę nie tylko na wygląd ale i źródło światła bo jednak sporo się w łazience świeci;) sama mam w łazience ładne, tylko na to patrzyłam, ale na durne żarówki G9 sporo prądu i często się przepalają, niby można założyć takie cóś żeby ledowe wkładać ale to mi wylezie z oprawki żarówka i paskudnie będzie:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wuska doszło, dziękuję!

W kwestii żarówek: przede wszystkim ledy i to w każdej postaci, te z gwintami G9 czy GU10 też są już ledowe, sama takowych używam więc nie ma żadnego problemu. Wiekszość lamp przystosowana już jest do żarówek energooszczędnych i ledowych ! Te moje kostki mają gwint G4 ale to pikuś, już znalazłam ledowe. Z ledowymi żarówkami jest o tyle problem, że powyżej 2700K świecą brzydko - jasnym, białym, wręcz sterylnym światłem. To z moich doświadczeń wzięte, teraz nie kupuję żarówki powyżej 2700K i mam fajne, ciepłe światło!

 

Ano tak Agduś, cierpliwością to Ciebie jeno koty przewyższają !!!

 

Depsia, nie na bieżąco jesteś, bo juz się oczyszczalnia sforuje na plan pierwszy .... ale lampy nadal w czołówce;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazula, pytanie za 100 punktów - poleć jakąś dobrą stadninę w okolicach Waszo-naszych (czyli najlepiej jakoś na północ od Czaplinka) Chodzi o 8-latkę, która "jeździ już od jakiegoś czasu i chętnie brałaby dodatkowe lekcje". To chodzi o naszych gości do "Domku z bajki" czyli na Rolkę w wakacje. Ja nie mam pojęcia w temacie a Pani pyta czy mogę coś polecić. Będą u nas wynajmować 2 tygodnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optymistyczna wersja .... tak, zawsze to jakaś informacja :lol2:

 

Depsiu, wymyslam, wymyślam i mam ogromną ochotę również zwymyślać kogoś ...:rolleyes: Z oczyszczalnią ścieków walczę a to straszliwie nierówna walka jest, ja - co potwornie mnie deprymuje - stoję na z góry przegranej pozycji !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczyszczalnia jest nowa, na szczęście, nie używana więc uszlajanie się dżównem nie grozi. Za to grozi mi szaleństwo!

 

Wusia, ta firma to przywiozła drenaż do Twojej ze sobą? Bo mi każą studnię chłonną robić sobie samej! Chyba ich pogięło!!!!!

Edytowane przez braza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Osia cholernie dowcipna jesteś, wiesz... :p

Rozmawiałam z pane z innej firmy i albo ja coś popieprzyłam albo oni robią całość...oby to drugie..

Miłego dnia... Mi Szanowny Pan sprawdzenie łączności o 7-ej rano zrobił....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...