Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Arctiś - to od pracy, niestety.

Lampę solux kup, poproś, żeby dali zestaw ćwiczeń, staraj się nie przesilać kręgosłupa.

Powoli wyjdziecie na prostą, w końcu musi się poprawić! :hug: :hug: :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A narzekaj sobie Arctisia na zdrowie, narzekanie umiarkowane nie powoduje we mnie sprzeciwu ;)

Młoda sobie wybrała hipologię i jeździectwo w Lublinie a we Wrocławiu zootechnikę. Jak na razie skłania się ku temu pierwszemu.

 

Czekam na pudełeczko .. tzn. cholera na Agdusiów oczywiście. A gdy odkurzacz przyjdzie to go sobie wspólnymi siłami przetestujemy!

 

Osica, zadzwoń do pomarańczowych to ostatnio modne u nich jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szał sprzątania Was opanował, odkurzacze piorące, suszarki i w ogóle!

Mnie tam dobrze bez tego, nie będę się przemęczać! :p

 

Burza była litosierna u nas, poszła sobie spokojnym krokiem, teraz za to jakiś wiatr się zerwał i dokucza, drzewa tarmosi.

Ale ogólnie jest ok, nie narzekamy, bo nie ma na co, popadało po upałach, porządnie nawilżyło, oby tylko teraz tak się utrzymało. :D

Trzymam kciuki za Karlitę, niech się uda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę spokojne wrażenie, że Szanowny miał na mysli "będziemy mieli" a nie "mięli" ... Jakkolwiek jednak by nie było mamy studentkę! Zakwalifikowała się i w Lublinie i we Wrocławiu, bardziej jednak skłania się ku temu pierwszemu.

Kamień z serca :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje Studentki (tce) :)

 

moj pryska bez problemu, chyba wszystko dobrze robie ;) Wiola jeszcze tego karchera trzeba miec:rolleyes: ja go na pewno nie kupie, bo na karchera mi kasy szkoda, nie bede w zyciu korzystac. a dywanow u mnie duzo na grubym spodzie , wyniesc, wyprac, wyplukac i wysuszyc to dla moich plecow, kolan i barku - NIEWYKONALNE a nie mam pod reka zdrowego silnego mlodziaka ;) :D wypralam sofy - psy czuja sie nieco oniesmielone, chyba za czyste:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę spokojne wrażenie, że Szanowny miał na mysli "będziemy mieli" a nie "mięli" ... Jakkolwiek jednak by nie było mamy studentkę! Zakwalifikowała się i w Lublinie i we Wrocławiu, bardziej jednak skłania się ku temu pierwszemu.

Kamień z serca :yes:

 

I kasa z kieszeni;):cool:

 

Brawo brawo brawo:wave:

 

Uściski dla nowego członka braci studenckiej i dumnych Rodzicieli:)

 

A tak na marginesie to o jakim sprzęcie Wy tu Dziewczynki rozmawiacie?

Co tam Arctisi nie pryska a powinno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studentka dziękuje bardzo:yes:

 

Kjójika pokażę, obiecuję! Jestem na etapie szukania mu bezpiecznego miejsca - czytaj: tam, gdzie go gnidy ONkowe nie dorwą!!!! Jutro zrobie mu zdjęcie a już teraz Wam powiem .... bosssssskiiiii jeeeest!!!!!!!!

 

Buziaki zostawiam i powiem tak - jak już uda mi się wyrwać z Brazoczyska to na pewno zajrzę do tych po drodze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...