Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

na dachowych mam zamocowane takie osłonki, jak się w samochodach zakłada. Dziś to nawet wieczorem nie ma sensu balkonu otwierać, bo w domu chłodniej, niż na dworze. Dlaczego zgodziłam się nie mieć klimy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No właśnie. Na dworze gorąco, w domu chłodno, w pracy klima. Nic, tylko jakaś grypa mnie dopadnie.

Uwielbiam taką pogodę, jak nic nie muszę robić. Ale wszelka praca (nawet obiad) jest teraz katorgą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno w Łodzi zdobycie wentylatora graniczy z cudem. Wszelkie systemy klimatyczne idą jak woda, reszta przeczekuje. Jeżeli TARcia masz zawodowo coś wspólnego z klimą, to się nie dziwię. Przypuszczam, że tego rodzaju firmy powinny robić teraz relokację zasobów na południe :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest jak rany, wszyscy na szajsie siedzą???? A ja się tak męczyłam w dzienniku ....:bash:;)

Noooooo...! Naprodukowałaś! :lol2:

Rozumiem, że gówienko wyprodukowane w nowej łazience już będzie rozprowadzone po nowej oczyszczalni :D:rotfl:

 

Na zlot się wybiera?:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno w Łodzi zdobycie wentylatora graniczy z cudem. Wszelkie systemy klimatyczne idą jak woda, reszta przeczekuje. Jeżeli TARcia masz zawodowo coś wspólnego z klimą, to się nie dziwię. Przypuszczam, że tego rodzaju firmy powinny robić teraz relokację zasobów na południe :rolleyes:

 

sprzetu jeszcze troche mam ale ludzi mi juz brakuje, mam w tej chwili wolnych 6 etatow (czesc w 3 city czesc we Wrocku) i prawie zerowy odzew. i ponoc w Polsce pracy nie ma????:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...