Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

u nas tez chlodno, niby slonce swieci ale tylko 20 st. i zimny polnocny wiatr, ktory daje odczucie chlodu

 

taaa skandynawska pogoda sie udzielila ;)

 

od tygodnia jak wrocilismy z wakacji, tak ani dnia sloneczka...bedac w PL to w lipcu pierwszy tydzien mialam piekna pogode a pozniej zimnisko i tak do tej pory..jak wyjechalismy do NO tak w PL upaly :bash:

kto sie ze mna zamieni? :rolleyes:

 

TARcia, a gdzie twoj watek?????? bo w stopce nic nie widze :o

 

Witam sie :bye:

ja to chyba juz tak mam, ze pojawiam sie raz na rok i macham co nie? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia, jak dobrze znowu Cię widzieć :bye: Gówienko już płynie do nowej oczyszczalni, a jak!!!!! I nowa miska wisi ... pokażę w dzienniku, taka będę!

 

I pomocy!! Przycik do spłukiwania nie chce się trzymać. Zrobiony zgodnie z instrukcją, zbadany przez 2 facetów i nadal odstaje od ściany, rusza się i sam otwiera. Co można z tym cholerstwem zrobić, poradzi ktoś??? Tak to wygląda

 

10.08 (18) (Kopiowanie).jpg

 

10.08 (19) (Kopiowanie).jpg

No cholery dostanę!!!!

Edytowane przez braza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytek nie będzie w ogóle, tylko pomalowana ściana.

Zrobię jutro fotki bez tego srebrnego, pewnie, ale właśnie na Ceneo doczytałam opinię jakiegoś pana, że miał dokłądnie taki sam problem. Dzwonię jutro do sklepu i do producenta, trudno .... I wiecie co ... strasznie bojowa się zrobiłam:o Szlag mnie trafia coraz większy, gdy ktos nie szanuje moich pieniędzy, czy to jest normalne???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę sie uspokoiłam .... Dzwoniłam do sklepu, dzwoniłam do producenta. W sklepie mi nie pomogą (sic!) bo nie maja specjalistów, producent nie odpowiada. Miodzio!!!

 

Wusiu, zdjęcia ze zdjętą srebrna pokrywką

 

11.08 (7) (Kopiowanie).jpg

11.08 (3) (Kopiowanie).jpg

11.08 (6) (Kopiowanie).jpg

 

i czy ktos mi podpowie, dlaczego wyskakuje mi okno dodawania zdjęć takie, a nie inne

 

zdjęcia forum.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie cały pic polega na tym, że to srebrne o plastik sie zaczepia i ładnie przylega do drzwiczek. Za to cała reszta ... Ten przycisk składa się z trzech części: jedna to kołnierz plastikowy wsuwany w ścianę. Przycina się go na styk do ściany i wkłada w otwór tak, że jest właściwie od zewnątrz niewidoczny. Druga część to nakładka plastikowa, którą przykręca się do tego kołnierza 2 śrubami i trzecia nakładka to drzwiczki. Łączy się je na "klika" z tą drugą a na nie nasuwa to srebrne. Problem w tym, że nic nie jest przymocowane do ściany, całość połączona jest tylko ze sobą i trzyma się na kołnierzu włożonym w otwór odpływu stelaża. No i efekt jest taki jak wida?.

Do tego dochodzi jeszcze fakt, że wodą spłukującą mogę podłogę myć od razu a tego w pakiecie nie potrzebuję! Różne opcje ustawień regulatorów nic nie dały! Normalnie wymiękam. Dzwoniłam do serwisanta ale może przyjechac dopiero pod koniec przyszłego tygodnia!

 

Cholera mnie weźmie!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, trzeba sobie było kupić z casto za 300 zł w promocji, jako ja uczyniłam. Za wiszący komplet! Nic nie odstaje, 7 lat dzielnie działa tfu tfu..., nawet powłokę antybrudową miał kiedyś Wspięłaś się na jakąś wyższą półkę i teraz cierpisz :) Sorry, nie mogłam się powstrzymać ;) A na serio to może spróbuj wymienić na inny egzemplarz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa, niech Cię ...:bash: Do Casto mam 100 km o wiele łatwiej było zamówić przez internet:p

 

Złożyłam reklamację, czekam na serwic. Obadamy!

 

Chłodno się zrobiło na szczęście.

 

Melissa, wcześniej miałam okienko takie "rozwinięte"

okno.jpg

aż w pewnym momencie coś się zablokowało i opcja "Wybierz plik" jest zablokowana a ja musze klikać na ten napis z prawej strony "Basic" i wychodzi to cudo powyżej. Za diabła nie wiem, dlaczego??

Edytowane przez braza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I z czego się cieszysz???

Ja mam gorąco od 3 tygodni. Marzę o deszczu. Co dzień godzina podlewania a działka wygląda jak pustynia. Po trawie zostało wspomnienie. Najbardziej podlwam zywopłot oddzielający od sąsiadów. Jak on padnie, to będę jak na patelni (a tych sąsiadów akurat nie lubię, rzucili kiedyś w Lunę petardą!). Samochod zamienia się w piekarnik. Na rowerze nie mam siły pedałować. Mam katar!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...