Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Wuśka, taż pisałam, że nawet gdybym miała innego to będzie to trwało nastepne 3 tygodnie! No ni huhu, muszę "porozmawiać" z tym, którego mam!

 

Osiczko, też Cię ściskam!

 

Ano właśnie Depsiu, zasugeruję mu delikatnie zmiane myslenia w kwestii ceny ....

 

Od 7.15 próbuję regularnie, co kilkanaście minut dodzwonic się do pana. Ni diabła! Uruchomiłam "deskę ratunku" - zobaczymy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Braza, a pan szklarz wziął zadatek?Bo jeżeli wziął, to ja bym rozmowę zaczęła od żądania zwrotu owego zadatku w podwójnej kwocie i dopiero po dłuższym czasie zaczęłabym się łamać, czy jednak nie przyjmę w drodze łaski jego wytworów po znacznie obniżonej cenie, rezygnując z zamówionego gdzie indziej na razie na gębę szkła, zamiast iść do sądu.

Jakbyś potrzebowała jakimś paragrafkiem rzucić, to Andrzej później może Ci podesłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadatku nie brał - chyba na szczęście dla niego, bo już bym w Wałczu! Dzięki !!!

 

Szanowny, Ty nie bądź taki dowcipny, dobrze????

 

Deska ratunku do mój fachowiec od zabudowy. Jeśli ten przeźroczysty człowiek nie pojawi się w najbliższym czasie to on do niego pojedzie po produkty i zamontuje. Sam jest oburzony działaniami tamtego i zdziwiony - współpracuje z nim od kilku lat!

 

Wusia, Szanowny nigdy zawodny nie jest!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilekroć w takich sytuacjach Was czytam, tak za każdym razem upewniam się, że zarejestrowanie się na Forum było jedną z najlepszych rzeczy, jakie zrobiłam. Poważnie!!!!

 

Właśnie rozmawiałam z inną firmą - daleko, bo daleko, ale jest szansa, że w ciągu 2 tygodni będe miała wszystko. Pana przeźroczystego uprzedziłam smsem, że jeśli nie określi się do poniedziałku - rezygnuję i dżówno mnie obchodzi, co on z tym szkłem i lustrem zrobi (o ile już je ma!!!!) No dobra, dżówna nie użyłam .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pan szklany i ten od pomnika Taty to ta sama osoba?

Jeśli tak , to kamieniarz u mojego Dziadziusia i Mamy robi 2 pomniki i ma zadatek od grudnia... no i niedawno dopiero zrobił w miarę dobrze... brak wazonu albo i dwóch bo miał mi jakiś pokazać do mamy i nie pokazał... zapłaciłam częściowo.. zostało jeszcze trochę do dopłaty.. mnie się nie śpieszy.... pomniki stoją... w tej profesji chyba co zrobią to wszyscy przyjmują.... a tu zonk... ja nie przyjęłam.. i jeździli kilkanaście razy z płytami:sick:

A tłumaczyłam, w końcu wysyłałam smsy aby mieć dowód co zamawiam i co ustalam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Arni, pan przeźroczysty i kamieniarz to zupełnie różne osoby! Pan kamieniarz też był wyluzowany, całe 6 tygodni dłużej robił. No cóż ... ja do bardzo cierpliwych nie nalezę.

 

Pan przeźroczysty się nie boi .... Czekam na wycenę z drugiej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, u Ciebie większy ruch, więc sobie pozwolę tutaj też wkleić link do petycji w sprawie teatru Kamienica. Swoją drogą to skandal jest pierwszej wody! Kto chce i może, niech podpisze - proszę.

 

 

http://www.petycjeonline.com/stop_dla_zniszczenia_warszawskiego_teatru_kamienica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałam i wrzuciłam na szjasbuka!! Masz rację - to jest skandal!! I chamstwo!!!!

 

 

Wieści "szklarniowe":

pan "przeźroczysty" się nie odzywał. W sobotę odruchowo zadzwoniłam i ... odebrała żona. Tłumaczenia były bardzo długie, pan był akurat na jakimś zabiegu w szpitalu. Dobrze, całym sercem, na poważnie, życzę Mu zdrowia tylko .... o tym zabiegu wiedział już od dawna! Nie zabrali Go z ulicy z nagłym przypadkiem! No i porozmawiałam sobie, wkurzona "na maksa", otrzymałam obietnicę, że Pan się odezwie. Postawiłam ultimatum: "do wtorku rano mam otrzymać jakąś konkretną informację. W innym przypadku rezygnuję i zlecam prace innej firmie, już namierzonej". Mamy prawie 16 dzisiaj, telefonu nie było. Czekam do jutra rana i mam w nosie. Wycene z tej drugiej firmy już mam, pomimo 3 razy większej odległości kwota jest mniejsza i to sporo ... no cholera jasna!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...