Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

TARcia, fajnie - niefajnie, zależy do osoby. Ja lubię kolory stonowane i przestrzenie bez takich ostrych kantów, wolę półcienie, półmrok, tajemnicę....

W tym pokoju bym się źle czuła od razu po wejściu. Powiedzmy, że w łazience nie musimy się czuć dobrze, ale warto zadbać, żeby w niej dobrze wyglądać. W końcu tam człowiek się maluje i ocenia własną urodę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Proszę Cię bardzo: tu akurat jest do folii wewnętrznej, miły pan w firmie przekonał mnie, że przy 3 szybach w oknie lepsza będzie zewnetrzna i taka jest.

 

Fototapety nie będzie jako takiej, natomiast chyba zrobię obraz - nie 40x50 ale większy. Nabyłam drogą kupna papier szary i będę próbować! No cały czas mi w głowie siedzą te czarne koty .... Podobają mi się!!!!

 

I mam pytanie: na płytkach jak to na płytkach jest odrobinę ślisko. Lodowisko to nie jest, spokojnie w sumie można się poruszać ale lekki niepokój jest. Nie chcę żadnych mat pod prysznic: wyglądaja okropnie już po tygodniu! Znalazłam takie cuś i takie cuś. Spotkałyście się już z czymś takim? Warto to przykleić? Opinie są dość pozytywne!

Edytowane przez braza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest płaskie? bedzie woda stała. Ja bym sobie zostawiła po prostu klapki japonki do wejścia pod prysznic, przyjemniej, niż łazic po płytkach boso ;)

Łazienka piekna, ale fototapetę daruj. Obraz OK. Jakbys miała chęć poczekać do matury, to zuza ci machnie koty olejem, nie rozpuści ich wilgoć przynajmniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest płaskie, mam spadek taki dość spory a poza tym pod prysznicem też jest mata podłogowa, czy tak czy tak wyschnie. Jakoś mi tak z tymi klapkami nie po drodze ale muszę się zastanowić ....

 

Dzięki piękne za propozycję. Gdybym niczego nie znalazła to się do Zuzy uśmiechnę na pewno. Na razie mam coś takiego i bardzo mi się spodobało ... mokry kot akurat w to miejsce :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie źle temu kotu z oczu patrzy!

 

Widziałam zdjęcia i:

Łazienka zaczyna wyglądać na przestrzeń zamieszkaną, a nie na sterylne laboratorium.

Naklejki na podłogę wyglądają fajnie, tylko czy się nie pobrudzą albo nie odkleją? Te okrągłe wyglądają weselej. Zwłaszcza gdyby dywanik przed prysznicem powtórzył wzór

Roleta mnie nie straszy.

Kupię sobie jakieś klapki z technologią łapek gekona. (Widział ktoś takie?)

Nie wierzę Ci, że nigdy nie będziesz remontowała łazienki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się bardziej podoba przedostatni kot tego samego autora, taki rozcapierzony, który usiłuje utrzymać się na ścianie na wbitych pazurkach. :lol2:

A pod prysznic kupuję zwykłe gumowe maty na przyssawkach, najlepiej w neutralnym jednolitym kolorze, coby nie psuły.

Chociaż u Ciebie nie popsują, bo jak masz jednolitą białą przestrzeń, to urozmaicenie jej może nawet byłoby wskazane.

Et, przecie ja się nie znam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem ogólnie: łazienka w założeniach miała być przestrzenią do zamieszkania a nie laboratorium i powoli się to założenie udaje zrealizować. Mat pod prysznic nie znoszę! Miałam takowe poprzednio (było mi wsio rybka) i średnio co miesiąc kupowałam następną bo za cholerę nie dało się tego domyć tak, żeby dobrze wyglądało! Jeszcze pół biedy w ciemnym kolorze ale te jasne ... koszmar! Skłaniam się coraz bardziej ku tym naklejkom, jeśli się to okaże nietrafionym wyborem będę kombinować dalej!

I nie powiedziałam, że nie będę remontować łazienki jeno gdyby przyszedł mi ten pogięty pomysł do głowy to się wyprowadzam i niech się dzieje wola nieba!

Obawiam się, że w niedalekiej przyszłości czeka mnie remont mieszkania w K-gu ...

 

Mokry kot jest boski i jak najbardziej adekwatny do pomieszczenia :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadne z tych rozwiazan mi nie pasuje ani ta folia ani maty, choc tych transparentnych sama uzywam jak psiury kapie zeby sie nie slizgaly. ale tak na codzien :no: chyba wolalabym juz uzywac klapki kapielowe, najbardziej uniwersalne rozwiazanie. w hotelach i na basenie zawsze uzywam klapki. nie lubie bosymi nogami stawac na "nie wiem czym" taka fobia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie, robię jak uważam :D

 

Siemanko wieczorne:D Czy złamaniem ciszy wyborczej będzie ogłoszenie światu, że byłam zagłosować???

 

I jestem zachwycona wczorajsza soba, bo odwaliłam kawał dobrej roboty! Wykopałam dalie ... na wsadzenie tulipanów woli już nie starczyło!!!

Edytowane przez braza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...