Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Nie chcę się wdawac w dyskusje ale ... no własnie, ten podstarzały rokmen dżówno zrobi - z tej samej gliny ulepiony!!! Howgh!!

A teraz, po zelżeniu emocji przyłączam się do TARci - robię swoje, żyję jak chcę i mam w d.... cały ten ich pieprzony parlament!!!!!

Szanowny, czy Ty dojrzałeś post Maxtorki? Osiedla szukaj :)

 

Cheffie błagam, nie próbuj mi obrzydzić kotów ;)

 

 

Idę się chwalić ... do dziennika oczywiście!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A teraz, po zelżeniu emocji przyłączam się do TARci - robię swoje, żyję jak chcę i mam w d.... cały ten ich pieprzony parlament!!!!!

I tego właśnie należy się trzymać!!!

Żadni złodzieje nie dali mi nic, więc i od tych nic nie oczekuję, tylko wstyd w takim kraju żyć...:bash:

Ale nic to poprawiłam już koronę, cycki do przodu i przechodzimy nad tym dżównem do porządku dziennego :cool:

Edytowane przez Moose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem odnosze wrazenie ze podstarzaly rokmen nie ma juz pomyslow na sprzedaz plyt wiec reklama dzwignia handlu, a w ogole to on jest jak choragiewka na wietrze i klepie co mu slina na jezyk przyniesie. poza tym nie mam ani odrobiny zaufania do alkoholikow nawet tych bylych - bez urazy, mam uraz :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdziekolwiek i z kimkolwiek nie rozmawiałam... i inni rozmawiali... to nikt z nas nie głosował na pisiorów... NIKT...

To kto u qr.wy nędzy ich wybrał.. i teraz... i prezydenta??????

 

Robić swoje.. ale teraz dopiero będziemy mieli pomników, Smoleńska, i zaglądania w macicę, a religia.. jak nie będziemy chodzili do kościoła... to może obóz jakiś?....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam o politykę na nikogo się nie obrażę a i kłócić się nie zamierzam, albowiem ponieważ gdyż.... żadna partia i żaden polityk nie jest wart ani jednej sekundy moich nerwów.

Niech więc każdy mówi, co uważa, o podstarzałym rockmenie także. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecie gratulowałam! :p

Łazienka mnie onieśmiela, zwłaszcza te głębokie tony kobaltowe i kosmiczna umywalka, to jak ja mam się zachwycać???

Ja się muszę poważnie przygotować na ten mój obiecany akt zemsty kupą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem Depsiu, że Ty akurat się zachwycałaś, wiem!!! Ogólnie pisałam!!!

A umywalka wcale nie jest kosmiczna, jest piekna! Kosmiczne jest światło wydobywające się spod szafki :)

Jeśli tak straszliwie bedziesz się zadręczać tym aktem zemsty to całą radość z jesieni stracisz :p:lol2:

 

Ten cień kranu mnie też rozbawia!!! A Arcydzieło uwielbia tam spać, bo ciepło i spokojnie, gnidy nie nachodzą. Dzisiaj przeszła sama siebie, uwaliła się na dywaniku przed prysznicem. Rany, trzeba było widzieć jej wzrok, gdy wodę odkręciłam!!! Z wyrazem zniesmaczenia na twarzy przeniosła się 30 cm dalej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łazienka iście kosmiczna. Zwłaszcza to światełko. Coraz bardziej się obawiam, że w Bazoczysku abstynentką zostanę. Strach będzie po spożyciu do łazienki wejść!

 

Umywalka śliczności!

 

Tematy cięższej rangi też mam zamiar olać. Trzeba umieć odróżniać to, co można zmienić, od tego, czego zmienić nie możemy i z tym drugim się nie szarpać. Szkoda nerwów.

Ja znam co najmniej dwie osoby, które na pisiorów głosowały, ale to i tak nie wyjaśnia ich przewagi procentowej. No chyba, że pozostali się wstydzą i za skarby nie przyznają, kogo skreślili. Wychodzi na to, że to dwa różne światy, które się nie przenikają. Oni nie znają nas, my ich nie znamy. Jeżeli o mnie chodzi - niech tak pozostanie.

Na podstarzałego rockmana nie liczę - ani nie namiesza, ani nikomu nie będzie kłód pod nogi rzucał. Przyczai się i będzie patrzył, komu i jak wleźć, żeby za cztery lata z biznesu nie wylecieć.

Dzieciom już dawno powiedziałam, że mają tak kombinować, żeby móc żyć w normalnym kraju. Języków się uczyć, studiować coś, co można robić wszędzie.

A ja? Chyba gazety przestanę czytać dla zdrowotności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko bardzo smutne jest to, że same musimy swoje dzieci namawiać, żeby wyjechały do innego kraju... :(

Sznur same na siebie kręcimy, nie każdego będzie stać, żeby emeryturę spędzać w ciepłych krajach.

Zostaniemy sami, z dala od dzieci..

Ciężko mi z tą myślą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza umywalka zarabista, od razu przyznaj sie co to?

Zachowanie kota rozumiem, Witek tak ma jak uwali sie z kostka na poduszce na srodku salonu a tu Kastor po nim przebiezki robi za pilka, wtedy fuknie obrazony i swinskim truchtem przenosi sie w mniej uczeszczane rejony. Ale ten jego wzrok....zabojczy:lol2:

 

niestety i nas wszystkich dopadl wirus gardlowy:sick: qrde a mialam szczepic bialasy, znowu sie przesunie:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...