Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

:D:DUmywalka dobrze przymocowana, spoko ;) Dla TARci podaję: umywalka Marmorin seria Dion.

 

Kosmiczna to ta łazienka jest tylko wtedy, gdy włączę ledy (łooooł, poetka;)) a tak jest zupełnie normalna ... jak ja ...

 

Nie wiem co mnie podkusiło, kupiłam dzisiaj dwie gazety - jestem bezpieczna między Wami, więc podam tytuły - "Polityka" i "Angora" i ... stwierdzam, że więcej tego błędu nie popełnię! Szkoda zdrowia!!!

 

Moja córcia od dawna wie, że ma się uczyć języków, a z końmi pracować może wszędzie!!!!

 

Cheffie, uściski dla Ciemiężycielki :D:D

Agduś, no weeeeź ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Te same gazety kupuję. Przynajmniej denerwuję się wspólnie z nimi, a nie przeciwko.

 

W TV oglądam "Wikingów", "Ranczo" na okrągło, ale to tak tylko np. przy okazji haftowania króliczej twarzy albo forumowania, "Dziewczyny ze Lwowa" i "Mam talent".

 

Dzieciom rzekłam to samo, chociaż nie o koniach tylko bardziej ogólnie.

 

Żeby nie było, żeśmy bliźniaczki - nie mam takiej odjechanej umywalki i ufockiej łazienki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depesia to ja grzesze codziennie, bo nie ogladam:lol2: i jakos mnie nie ciagnie. Ale GOT i Wikingow :yes:

 

Brazunia, dzieki za namiary, teraz przez najblizsze miechy prosze zdawac mi relacje czy ona szybko zachodzi szlamem myjnym (nie wiem jak to ujac) moje umywalki z kola musze czyscic co dwa trzy dni bo cholery maja taka beznadziejna powloke ktora momentalnie sie syfi i kamieni, myslalam zeby kupic roce z powlaka maxi clean ale ta twoja bardziej mi sie podoba, no i poprosze o kolor bieli czy jakos odroznia sie od miski ustępowej? tam masz gapa?

sorki za serie pytań ale wole wczesniej popytac i wybierac, zastanawiam sie juz nad zakupem plyty cermicznej do kuchni, akurat jest promocja na bardzo fajnego i duzego ponad 80 cm smega z 5 palnikami, do indukcji wciaz nie moge sie przekonac:cool: koniecznosc zakupu nowych garow mnie zniecheca skutecznie a jeszcze jak czytam duze ryzyko nie "czytania" tych garow to juz w ogole mnie zniecheca, i czy takie jedzenie z indukcji jest rownie smaczne co z gazowki czy ceramiki? mam watpliwosci :rolleyes:

 

ot takie dylematy budujacej ;) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili mam 60 Electroluxa i bardzo ja sobie chwale, ma duzy palnik z mozliwoscia 3 krotnego dodania ciepla, i 2 srednie z tym jeden ma przedluzke na brytfanne i jeden srednio maly (wiekszy niz moj najmniejszy rondelek) srylion ustawien timera, wskaznikow itp. jest superancka, generalnie ja bardzo lubie sprzet electroluxa :D wczesniej mialam boscha - ale wersje najprostsza bez wodotryskow zintegrowana z piekarnikiem. o beko nic nie wiem

 

wiem jedno, ze na pewno nie kupie nic wiecej z whirpoola, tak jak zawiodlam sie na ichniej zmywarce tak stracilam zaufanie do calej marki, nie chce na sobie eksperymentowac z tym sprzetem.

 

lodowe, piekarnik, mikrofalke wybralam z samsunga. na okap zachorowalam z falmeca ale chwilowo na niego mnie nie stac ;) moze uzbieram z parapetowy :lol2: nie chce pochlaniacza tylko wyciag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki TAR:)To dodawanie ciepła może być istotne-na mojej nie usmażę nijak frytek,za zimno:(Nabierają tłuszczu i opadają.Wiem,teraz robię w piekarniku,ale kiedyś mnie to drażniło-kupiłam nawet frytownicę,ale szybko wywaliam-to mycie,jezusie:(

Braza,wytrzymałaś to?Pozdrawiam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytrzymałam, Prabako, bez problemu. Nie takie rzeczy mój rocznik wytrzymuje ;) Ja dylematu w kwestii indukcja czy ceramika nie miałam, od razu brałam indukcję z tym, że ta moja nie ma wodotrysków. Ma to, co mi potrzebne - czas gotowania, wzmocnienie na każdy "palnik" osobne. Po co mi więcej? Jednego żałuję, że nie pomyślałam o indukcji z polami zsynchronizowanymi czy jak to ująć, czyli na postawienie np. brytfanki. Z większym garem radzi sobie bez problemu ale brytfanka juz pozostawia trochę do życzenia. No ni, zawsze można wymienić ;)

 

Mnie umywalka powaliła juz przy pierwszym spojrzeniu i koniec! Naprawdę, podkreślam naprawdę, szukałam innej, mniej powalającej cenowo. No i ni huhu, ciągle wracałam do tej. No i gdy Szanowny stwierdził, że na większe bzdety pieniądze potrafimy wydawać to już poszłam na całego! A co Ty masz, TARciu do konglomeratu?? Dlaczego tak go nie lubisz? Ja jeszcze jej nie myłam, nawet po zamontowaniu miałam ochotę ja przetrzeć, ale usiadłam i mi przeszło. Syfu jeszcze nie ma! Co do różnicy w bieli ... nie mam pojęcia, miska wisi naprzeciwko i ja różnic nie widzę. W ogóle mam problem ze zrozumieniem tzw. różnic w kolorach wc i umywalki np. bo przecież te dwie rzeczy nijak obok siebie blisko nie będą, kat padania światła zniweluje ewentualne różnice a identyczne odcienie i tak będą się różnić - to moje zdanie oczywiście. Na poparcie dodam, że widziałam wielokrotnie miski wc i umywalki z tej samej linii zamontowane w łazienkach u znajomych i zawsze różniły się odcieniami od siebie ze względu właśnie na kąt padania światła! No to czym tu się martwić??? Miska oczywiście jest Gapa! A produkty to ten Marmorin ma faktycznie fajne!!

 

Agduś mi tez jest bardzo przyjemnie, że moge się wkurzać razem z tymi gazetami w tak doborowym towarzystwie, jak Twoje !!

 

Idę wrzucić drzwi do dziennika, a co!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umywalka cudna. A ile to cudo kosztowało?

Na mnie się rzuciła inna

http://marmorin.pl/pl/produkty/palera-umywalka-nablatowa/

Niestety, raczej jej nie upchnę, muszę mieć kran z wylewką ruchomą, żeby do wiadra móc wlać wodę. Ale będę myśleć.

 

Co do płyty jestem pewna, że za jakiś czas będzie następna gazowa ale "gaz pod szkłem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno przesiedliśmy się na indukcję. Fakt - gary trzeba było wymienić w większości, fakt - wybrzydzała jak primadonna i połowę albo więcej zwracaliśmy do sklepów, ale za to teraz jest ok i frytki da się zrobić znacznie szybciej niż na elektrycznej (pod koniec jej użytkowania już się nie dało, bo za słaba była). Co do smaku się nie wypowiem, bom za mało wyrafinowana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym wyrafinowaniem smaku mam tak samo jak Agduś - też mało!

 

Ewa, tania to ta umywalka nie była - 1320 zł - ale cholera ładna i trudno ... jest!!! A ta z linka ... no ta jest dopiero odlotowa!!!!!

 

Jakieś szaleństwo padło na mój komputer, świństwo jakies wlazło walczyłam jak lwica i chyba wygrałam ... chyba!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam TANIEJ i ŁADNEJ umywalki nablatowej do dziewczyn. Chcą kanciastą.

Problem w tym, że odpowiednie pod względem ceny i urody są jakichś dziwnych firm: Elita, Sanplast, KFA, Keramag, Antado, Rea, Bontech, Miline itp. Wiecie coś o nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:no: poza keramagiem tez znam je tylko z nazw. Agdus dobre umywalki ma chyba duravit, tylko nie wiem jak cenowo to, ostrzegam przed kolem - to porazka, cersanit wbrew pozorom ma dobra i bardzo ladna jesli chodzi o biel powloke i nie sa drodzy.

 

Osia - ja pierdole mnie rozbawilo do łez:lol2: i od razu zadzialalo

 

I nareszcie jakies pozyteczne info, Agdus ja wlasnie przez twoje zawirowania garowo-indukcyjne tak bardzo sie zapieram by indukcji nie kupowac, poza tym mam takie super gary, ze chyba poplakalabym sie jesli mialabym je oddac. na szybkosci gotowania mi nie zalezy moja obecna ceramika daje sobie doskonale rade, to pole poszerzane po trzykroc na stopniu 10 wode w chwile zagotowuje, szybciej niz czajnik - wiec i do frytek by sie nadalo, akurat my frytek nie robimy ale kto wie moze kiedys jakis gosc se zażyczy :D no i wcale jedzenie ugotowane szybciej nie jest lepsze od tego gotowanego na wolnym "ogniu", co do smaku podkreslam, ze czytalam i slyszalam takie opinie, osobiscie nie mam porownania ale zjesc to ja smacznie lubie i zrobic tez :) wiecie, ze jak rzucilam fajki moje kubki smakowe i zmysly wechowe sa jeszcze bardziej uwrazliwione? to juz dwa lata prawie:rolleyes:

 

Brazuniu cos mnie konglomerat nie przekonuje, nie wiem, boje sie zarysowań, matowosci, chyba tez trzeba jakies srodki specjalne do czyszczenia:rolleyes: nie dam rady tego upilnowac, ja zadbam moze jak trzeba ale mezaty pewnie wezmie jakiegos cifa i nie bedzie sie szczypal a ja zawalu dostane? o nieee po co mi to na stare lata, chyba pozostane wierna ceramice. widze jak po paru latach wyglada brodzik z tworzywa, juz nie jest taki sliczny i blyszczacy.

Niemniej umywalki sa sliczne, pare modeli mnie powalilo. no i cena zreszta tez:p

 

Gap jest chyba bardzo popularny, tez o nim mysle, wyglada na wygodny tron :lol: masz go z powloka maxi clean? i napisz o co chodzi z tym splukiwaniem, nie jestes pierwsza, ktora na to narzekala, ze sie wychlapuje. w ogole jakby co to dyskusje mozemy przeniesc do mnie.:popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, dyskutować możemy nadal, mi nie przeszkadza.

Z tym spłukiwaniem to właśnie jakaś porażka jest, zaczynam nabierać doświadczenia. Raz chlapie jak diabli, za drugim razem praktycznie w ogóle ... długo się zastanawiałam o co kaman i chyba jednak nadal nie bardzo wiem ale chyba zależy, jak przyciska się przycisk spłukujący .. Zresztą, nie będę się wymądrzać, zła jestem na to !!! Powłoke maxi clean ma i owszem poza tym nie ma tego rantu w środku więc myje się dobrze.

Czytając o umywalce nie znalazłam nic na temat specjalnych środków do czyszczenia. Ja zreszta używam wody z octem albo gotowych środków na bazie soków owocowych słynna Froschka. Zobaczymy, jak ta umywalka bedzie wyglądała za rok ....

 

Osica, no kosmos jak diabli mam ale tylko gdy włączę ledy! Ale ja lubię ten kolor światła :wiggle:

 

Popracowałam dzisiaj sobie, drewno przywiozłam pod dom samo świnia nie chciało przyjść! A teraz odpoczywam. Zimno i pochmurno, w kominku już rozpaliłam! Liście namiętnie opadają, modrzewie pożółkły ... eeechchch ... nostalgia .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie od samego rana wqrwil urzednik w gminie - taki jeden jelop od kanalizy - oczywiscie wzielam swoja firme a nie pociotkow gminnych i trudnosci mi tworzyl, niestety zle zaczal i ze zla osoba:cool: nie bede sie wglebiac o co poszlo, bo jeszcze mnie telepie ale skonczylo sie grozba interwencji u wojta. nie bedzie mi tu kanalarz swojego prywatnego folwarku robil na mojej dzialce, ja za to place. i tak juz gmina jest na cenzurowanym wiec niech uwazaja:stirthepot:

 

ale nic to, kij mu w paszcze, wracajac zajechalam do firmy ogrodzeniowej o aktualizacje oferty, pomacalam to co mi zaoferowali, wyszlam zadowolona, no moze nie na cene ale produkt mnie sie generalnie widzi ;) maja zrobic jeszcze jedna opcje i pomysle.

 

teraz popijam rumianek i czekam na godzine W, idziemy do Notariusza sfinalizowac ostatecznie sprzedaz. Juz chce sie wyprowadzic, w domu nie czuje sie swobodnie w tym burdlu przeprowadzkowo-kartonowym i czuje, ze on juz do mnie nie nalezy, jest troche jak w hotelu. nowym zycze duzo szczescia zostawiam pare dobrych fluidow, ogrod zagospodarowany jesiennie, niech rządzą. moze im ten dom wiecej szczescia przyniesie niz nam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...