Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Ja dylematu nie miałam, nie poszłam gdy poczułam jak piździ! Stwierdziłam, że nie będę narażać ani siebie ani gnid na bliższe zaznajomienie z jakąś gałęzią!

Za to na podwórku można było poszaleć! I uwaga: od co najmniej dwóch tygodni Tyrionek ma jazdę na jazdę z miską, Tarya przyglądała się temu z ogromną dozą cierpliwości i pobłażliwości po czym, kilka dni temu sama zaczęła jeździć z drugą miską! To jest zaraźliwie, ciekawe kiedy ja sobie jakąś miskę znajdę ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sie manko Marjucha :D Ja robiłam na PRO100 ale w demo nie zapiszesz projektu niestety. Znalazłam takie:

Power Net - chyba nawet kiedyś coś z nim robiłam ale nie bardzo pamiętam co i jak ...

Program Paradyża

Program Koła

Spróbuj na tych. Paradyż i Koło mają to do siebie, że mają dość bogatą bibliotekę płytek (oczywiście swoich). I baw się dobrze :D

 

Gdzieś mam chyba nawet jakiś filmik upamiętniający walkę Tyrionka z bezczelną miską, muszę poszukać! Dzięki nieciekawej pogodzie ja na razie unikam zarazy!!

Ewa, masz rację, Tyrion miewa właśnie takie różne jazdy z miskami - co one mu przeszkadzają ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas z michami najbardziej walczą króliki. Pepe wywala z mich jedzenie i tłucze się nią po pokoju. Sol i Stierna wyrzucają puste michy na środek zagródki, dzięki czemu z daleka widzimy, czy mają jeszcze jedzenie. Sucz traktuje michę z nabożeństwem i miłością, a koty racjonalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa...

Teraz to dom pięęęęękny jest i basta! ;)

 

A co do michy - to najważniejsze miejsce w domu dla Rikoty.

Po sterylce ma wilczy apetyt zawsze i na wszystko, musimy bardzo jej pilnować, żeby nie zrobił się z niej otyły kot, ledwie się ruszający.

Póki co, udaje się, na szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KotekRysio wiosną ważył 4,5 kg. Ciekawe, ile teraz. Za to latem połowa go zostaje. Nawet Gerda się zaokrągliła. Po Carmen nie widać, bo ma strasznie dużo futra i wciąż wygląda puszyście, a pod tym futrem mikra szczuplutka koteczka. Ona chyba najmniej na zimę przybiera, ale jej widocznie futro wystarcza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...