Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Z przyjemnością pooglądam i powybieram - uwielbiam takie rzeczy!!! :D :D :D

Z tym, że dotyczy to tylko domów i to na wsi. :D

 

No przecież bym Ci d...y nie zawracała jakimś miejskim domem ... bez obrazy :-? :wink:

Widok z okna ...

http://images23.fotosik.pl/154/7a7106b24c680146med.jpg

 

Nie proś o więcej, więcej będzie później, osobiście!!!!

 

Kasiu, wracamy tak kole 22.02.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzień doberek wszystkim :D

 

Rrmisiu - w Twoich rejonach raczej nikomu nie będę zagrażać :wink:, za to Kraków ma się czego obawiać :wink: A to miejsce jest niedaleko mnie - na zdjęciach mnie urzekło, ale muszę to obgadać z mądrzejszymi ode mnie :D

 

Depeesiu, zdjęcia mam na pendrivie chyba nie będzie problemu, cooo ... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam zapytać, kiedy to zdjęcie było robione. Czy już u Was taka wiosna?

Kiedy przyjedziesz jeszcze Ci opowiem co ciekawsze fragmenty naszego pobytu na Białorusi, których na forum publicum opisać nie mogę z różnych względów (obyczajowych też).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to się porobiło? Leczą się z uzależnień, czy cóś? Pusto i głucho, tylko my we trzy skaczemy po swoich komentarzach tworzą małe kółeczko wzajemnej adoracji.

Skończę opowiadanie o Białorusi u siebie, to wpadnę zobaczyć, czy dam radę streścić te zaległości. Na razie może i dobrze, że tak mało się tu pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to się da wyleczyć ...

Ładna pogoda była to i pałętało się towarzystwo po budowach i deptakach - w przypadku braku budowy, na przykład.

Ja się nie pałętałam bo się rozchorowałam :cry: A teraz inesywnie myslę nad oswietleniem domu i zaopatrzebiem w gniazdka, bo w poniedziałek elektryk przychodzi na budowę. Nie wiem jak oświetlic ten pokój z antresolą i w ogóle nic nie wiem W tym stanie wogóle ciezko mi się myśli. Wpadłam tu na troche , żeby nie odwyknąc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Veruniu, zdrowiej szybciutko!!! Nie dziwię się, że myśli zebrać trudno, gdy głowa pęka i z nosa tak niechlubnie się leje :wink:

Przede wszystkim absolutnie nie wychodź, bo to się zemści (wiem, co mówię :-? )

Powinnam jutro do Zytki zajrzec, przynajmniej ja pooprowadzac i dac marchewkę, bo całkiem zdziczeje. Trzy tygodnie u niej nie bylismy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Veruniu, zdrowiej szybciutko!!! Nie dziwię się, że myśli zebrać trudno, gdy głowa pęka i z nosa tak niechlubnie się leje :wink:

Przede wszystkim absolutnie nie wychodź, bo to się zemści (wiem, co mówię :-? )

Powinnam jutro do Zytki zajrzec, przynajmniej ja pooprowadzac i dac marchewkę, bo całkiem zdziczeje. Trzy tygodnie u niej nie bylismy :(

 

A córcia sama nie może?? Verunia, ja naprawdę wiem co mówię - tak się właśnie załatwiłam - wychodząc tylko z psem, bo nie było nikogo innego :-? Skończyło się antybiotykiem. Odpuśc sobie, córcia niech podjedzie sama, jeśli ma taką możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Veruniu, zdrowiej szybciutko!!! Nie dziwię się, że myśli zebrać trudno, gdy głowa pęka i z nosa tak niechlubnie się leje :wink:

Przede wszystkim absolutnie nie wychodź, bo to się zemści (wiem, co mówię :-? )

Powinnam jutro do Zytki zajrzec, przynajmniej ja pooprowadzac i dac marchewkę, bo całkiem zdziczeje. Trzy tygodnie u niej nie bylismy :(

 

A córcia sama nie może?? Verunia, ja naprawdę wiem co mówię - tak się właśnie załatwiłam - wychodząc tylko z psem, bo nie było nikogo innego :-? Skończyło się antybiotykiem. Odpuśc sobie, córcia niech podjedzie sama, jeśli ma taką możliwość.

Troche daleko jest, musze ją zawieżc samochodem. Zobaczę jak się będę jutro czuła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...