Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja zazwyczaj jem śniadanie po odprowadzeniu dzieci do przedszkola. Ponieważ w piątki wracam do domu dopiero po zajęciach w zerówce i po basenie, to i dopiero wtedy jem śniadanie. O siódmej rano nie mam ochoty na jedzenie.

Oczywiście wiemy, że należy jeść 5 posiłków w ciągu dnia, ale... KIEDY???

Kto z Was je 5 razy dziennie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oczywiście są to zdrowe, zbilansowane posiłki jedzone regularnie o okreslonych godzinach...

A Braza polubiła u nas szpinak i pizzę. Wszystko dzięki Andrzejowi, który w ostanich dniach gotował. No i świeżego powietrza zażywa reglarnie, bez względu na pogodę i temperaturę. Same korzyści dla zdrowia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zazwyczaj jem śniadanie po odprowadzeniu dzieci do przedszkola. Ponieważ w piątki wracam do domu dopiero po zajęciach w zerówce i po basenie, to i dopiero wtedy jem śniadanie. O siódmej rano nie mam ochoty na jedzenie.

Oczywiście wiemy, że należy jeść 5 posiłków w ciągu dnia, ale... KIEDY???

Kto z Was je 5 razy dziennie?

 

5 posiłków????? :o :o :o :o :o

naprawdę tyle się powinno jeść??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazdę to będzie miała u mnie. Konną. :D

 

Romciu, oczywiście, że 5 razy trzeba jeść. W niewielkich ilościach. Nie dopuszczać do uczucia głodu, bo się wtedy żre za dużo i się rośnie wszerz. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie zacznij nosić do pracy małe co nieco. Jogurt albo kanapeczkę. Serek smakowy. Ze dwa jabłka. Cokolowiek, co może być drugim śniadaniem i podwieczorkiem. Polecam! 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...świeżego powietrza zażywa reglarnie, bez względu na pogodę i temperaturę. Same korzyści dla zdrowia!

 

na dworze (polu) śpi :o

ładna jazda :roll: :wink:

Nie, śpi w domu, ale po prostu lubi sobie czasem postać na świeżym powietrzu przed domem. Psica jej towarzyszy wiernie.

A poza tym okazało się, że nałóg forumowy Brazy nie jest tak straszny, jakby się wydawało, bo wcale się do kompa nie pcha. Może z braku czasu? A może zbyt bogaty program pobytu jej zaproponowaliśmy?

Sama się wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się wypowiadam: tęskno mi, ale sił nie starcza!!!!! Agdusie aż za bardzo dobrze wywiązują się z roli gościnnych gospodarzy!!!! Nie wiem, czy się cieszyć, czy mieć do Nich pretensje :wink:

Wrócę do Perły Bałtyku to więcej informacji przekażę, bo Agduś siedzi obok ... :wink:

 

 

Jutro ruszamy na podbój zachodnich rubieży ...

 

Trzymajcie się ciepło i spadam, kawa czeka!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie zacznij nosić do pracy małe co nieco. Jogurt albo kanapeczkę. Serek smakowy. Ze dwa jabłka. Cokolowiek, co może być drugim śniadaniem i podwieczorkiem. Polecam! 8)

 

ale właśnie z moim dwóch posiłków jeden jest w pracy a drugi to obiadokolacja w domu.

 

Agduś i Braza bawcie się dobrze i wracajcie szybko do nas :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...