Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bardzo fajny dziennik z lasem i zwierzakami, napisany tak, że przyjemnie się go czyta :) ale jeszcze dużo....dużo do czytania.

 

Też będziemy mieć panele na podczerwień, ale dopiero przekonamy się o ich użyteczności ( jak dobrze pójdzie) wiosną:)

W naszym przypadku, gdzie oboje jesteśmy większość czasu w pracy a weekendy spędzamy zazwyczaj na wyjazdach, panele to była jedyna opcja na ogrzewanie naszego domku. Mam nadzieję, że była to słuszna decyzja.

Będę podglądała co u Was ....i kibicowała.

Edytowane przez ciężkiprzypadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężkiprzypadek - już sam nick nastraja mnie do Ciebie pozytywnie:D Miło Cię widzieć i zaglądaj częściej.

 

Pesteczko, mogą być ciemne (kocham granaty, takie mroczne, atramentowe) i ma być przytulnie. Z zasłon i firan rezygnuję pozostają rolety rzymskie (już wypatrzyłam na Dekorii)

Resztę zostawiam Tobie (o matko, jakie to cudowne uczucie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

No, żebyś sie nie zdziwiła :lol2: Ale żeby ciebie nie straszyć powiem, że mam dwa pomysły. I oczywiście jak będziesz oglądać, to pamietaj, że nigdy nie ma tak, że trzeba się ściśle trzymać tego co zaproponuję. Ja te moje obrazki traktuję raczej jako próbę zainspirowania, pokazania kierunku ogólnie. Będę bardzo zadowolona, jeśli choć odrobina, jakiś fragmencik natchnie cię i wokół niego powstanie twoja sypialnia.

 

Idę do Parfois kupować torebeczkę na prezent imieninowy dla mojej Kaśki. Ciekawe czy trafię :) czy też zostanę nową właścicielką prezentu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać :yes:

 

Jadę na Bohemian Rapsody. Ciekawe, czy się rozczaruję...?

To napisz o rozczarowaniu, bo też mam ochotę się wybrać a nieczasowa jestem i szkoda by było, gdyby okazało się chałą. Jakby co mam książkę o Queen, taką bardziej biograficzną (mało tam szokujących historii), jak chcesz, mogę się podzielić, bo to ebook w formacie na każdego kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam. Nie jestem rozczarowana. Trochę, mam wrażenie, przesłodzony obraz Freddiego aczkolwiek łatwo to przełknąć! Rami Malek zagrał świetnie! Odtwórca Brian'a May'a jakby ksero jego samego! No i muzyka! Pomysł ze śpiewaniem przez aktorów i nałożeniem na ten obraz oryginalnego brzmienia fantastyczny, ma się wrażenie, jakby to oni śpiewali!

Ogólnie uważam, że warto. Wyobraźcie sobie po seansie nadal siedzących ludzi słuchających końcowych utworów...bezcenne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My nie chodzimy w zasadzie do kina :) Rozwijamy ekran i zapadamy w fotelach przedkominkiem, czasem z dobrym winkiem, a czasem z suszonymi jakblkami, pomidorkami, daktylami, orzeszkami, albo czymś takim i... mamy kino w salonie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się wyłamię - lubię chodzić do kina, lubię filmy 3d, a tego w domu mieć nie będę, lubię samo iście do kina, fakt, że trzeba wyjść z domu, dotrzeć na określoną godzinę, lubię nawet to, ze kina są w centrach handlowych - jeżeli przyjdzie się wcześniej, jest akurat tyle czasu, żeby wpaść do jakiegoś sklepu, ale nie zmęczyć się łażeniem po centrum. Dlatego właśnie nie mogę mieszkać daleko od miasta - takiego prawdziwego. Wprawdzie do kina chodzimy niezbyt często, ale muszę mieć świadomość tej możliwości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy 30 km do Pałacu Kultury, czyli do samego środka miasta. Ale jest też opcja dojazdu koleją w to samo miejsce. W godzinach szczytu czasowo kolej jest nie do pobicia = 45 minut i można w tym czasie poczytać :) Czasem też dojeżdżamy samochodem do najbliższej stacji metra, żeby nie dostawać świra usiłując zaparkować w centrum. 3-cia opcja to komunikacja miejska. Przystanek jest jakieś 800 m od naszego domu, ale tu przesiadki rozciągają przejazd w czasie.

W sumie mieszkamy i blisko miasta i wystarczająco daleko, żeby mieć ciszę, i wkoło las, przestrzeń. Daleko od szosy :) a jednocześnie blisko wszędzie, sporo sklepów, marketów i bardzo duży targ, dostępnych nawet rowerem (5 km w jedną stronę). Do innych jak Selgros, Auchan, Kaufland jest 20 minut samochodem. W naszej wsi są 3 sklepy, kafejko-pizzeria, ładna szkoła, nowy ośrodek zdrowia z apteką, także z dentystą i małym centrum rehabilitacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, jak teraz dobrze z panelami, to i gdy przymrozi będzie okey. :) Mnie ciekawi ile to fizycznie zużywa prądu. Nie przy działającej fotovoltaice, tylko z sieci.

Mój J podłączyłby takie małe ustrojstwo, liczniczek. Mamy taki, bo kiedyś mieliśmy podejrzenie, że coś nam w domu żre prąd ponad miarę i spawdzaliśmy szczegółowo.

A panele na dachu funkcjonują? Ile dają prądu przy takiej pogodzie jak teraz? Czy dają w ogóle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy 30 km do Pałacu Kultury, czyli do samego środka miasta. Ale jest też opcja dojazdu koleją w to samo miejsce. W godzinach szczytu czasowo kolej jest nie do pobicia = 45 minut i można w tym czasie poczytać :) Czasem też dojeżdżamy samochodem do najbliższej stacji metra, żeby nie dostawać świra usiłując zaparkować w centrum. 3-cia opcja to komunikacja miejska. Przystanek jest jakieś 800 m od naszego domu, ale tu przesiadki rozciągają przejazd w czasie.

W sumie mieszkamy i blisko miasta i wystarczająco daleko, żeby mieć ciszę, i wkoło las, przestrzeń. Daleko od szosy :) a jednocześnie blisko wszędzie, sporo sklepów, marketów i bardzo duży targ, dostępnych nawet rowerem (5 km w jedną stronę). Do innych jak Selgros, Auchan, Kaufland jest 20 minut samochodem. W naszej wsi są 3 sklepy, kafejko-pizzeria, ładna szkoła, nowy ośrodek zdrowia z apteką, także z dentystą i małym centrum rehabilitacji.

 

u nas podobie, do Gd mam 20 km. do najblizszego innego 6 km. do wszystkich duzych centrow od 10-15 minut samochodem i jak turystow nie ma i nie blokuja obwodowej ;) w poblizu mamy delikatesy, biedre, szkole, przychodnie, 2 banki, orlena, boisko, przedszkole, biblioteke i co mnie cieszy sklep 1001 drobiazgow (kupilam tam łapki na myszy :D), 2 baseny w pobliskich hotelach pizzerie i 2 porzadne knajpki z rybkami i nie tylko. ale przyznam, ze jak zjade na moja wioche po pracy to nie mam ochoty sie nigdzie ruszac. no i mam las za plotem :) a 2 ulice dalej korty tenisowe:cool:

Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas podobie, do Gd mam 20 km. do najblizszego innego 6 km. do wszystkich duzych centrow od 10-15 minut samochodem i jak turystow nie ma i nie blokuja obwodowej ;) w poblizu mamy delikatesy, biedre, szkole, przychodnie, 2 banki, orlena, boisko, przedszkole, biblioteke i co mnie cieszy sklep 1001 drobiazgow (kupilam nam łapki na myszy :D), 2 baseny w pobliskich hotelach pizzerie i 2 porzadne knajpki z rybkami i nie tylko. ale przyznam, ze jak zjade na moja wioche po pracy to nie mam ochoty sie nigdzie ruszac. no i mam las za plotem :) a 2 ulice dalej korty tenisowe:cool:

A która jest ta druga (knajpa z rybami)? Pierwsza jak rozumiem to ta przy obecnie remontowanym odcinku drogi?

Byłem tam znowu w piątek i jak zawsze jestem bardzo zadowolony z jakości jedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...