Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Pesteczko, no właśnie nie mogę dać pięciu bo mi przy trzecim wrzeszczało, że nie udało się założyć grupy. Nie boję się, panel rzadko się włącza poza tym drzewko ma non stop wodę...przynajmniej tak sobie wmawiam :cool:

 

Próbowałam wrzucić zdjęcie...wrzeszczy o grupie! Znowu ktoś coś mieszał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wciska ci, że chcesz grupę zakładać, bo masz pewnie za duże zdjęcie. Teraz nawet te z telefonu są duże. Murator nie toleruje fotek cięższych nich 2 MB :(

 

Wklejasz zdjęcia przez zaawansowaną edycję? Tak jak pojawi się okno z tym co już na forum nawrzucałaś. Można powturzyć operację 5 razy i dopiero zaakceptować.

„Zawansowana edycja / Zarządzaj załącznikami / Dodaj pliki ? Browse / Dodaj” – pojawi się na dole okna, więc 4 razy powtarzasz „Dodaj pliki ? Browse / Dodaj” i jak już widzisz miniaturki wybranych 5 sztuk, klikasz „Insert” i koniecznie „Done”. Gotowe :) przy okazji sprawdziłam, że działa choć ciągle to upierdliwe

1a8f29350a7ae3c6484e6a0adfa6dc4.jpg1b754342109a8fa48491aa50b42825cc.jpg264bfb2416ae2e5a156d2a0a00aea18a.jpglaundrydryingracks_thumb.jpgPull-out-clothes-drying-rack-in-laundry-room-deepeningmindfulness.org-.jpg

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprzątam... weny nie mam...

Za to mam kolejnego siniaka na pysku ale w zamian pięknie naprawiony ząb :lol2::lol2::lol2:

 

Pójdę jeszcze kilka razy do dentysty i będę mogła sobie niebieską kartę założyć... ( ciekawe czy można na dentystę ) :rotfl:

 

BTW Świetny fachowiec, pięknie robi i bezboleśnie ale ja mam jakiś defekt, bo po każdym znieczuleniu mam siniaka i obrzęk :mad: Już żre i vit K i C dodatkowo a siniaki po znieczuleniu to norma... ale zawsze tak miałam, że lekko gdzieś uderzyłam ręką czy nogą i zaraz siniak... chyba marna krzepliwość i to po Mamuni :lol2:

Dobrze, że zima i człek poowijany w szmaty różne to i tak bardzo się facjata w oczy innym nie rzuca :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w dawnych czasach moją mamę kroili na żywca, bo ona miała poważne problemy z sercem. Nigdy nie zrozumiałam jak ona to wytrzymała. Operacja w znieczuleniu miejscowym :( . Ja jak Osia nie dam się preparować bez znieczulenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, to zaraźliwe jest :p Właśnie podfanorzyłam sobie oczko wciągając wielką pakę przez drzwi wejściowe. Zanic nie chciała inaczej jak postawiona na narożniku i akurat jak ją przez próg pchałam poleciała na bok i dziabnęła mnie samym rogiem pod prawe oko. Nawet trochę krwi było :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny stroik niebieski.

I ta szafa z pralkami wklejona przez pestkę. Żebym ja mogła takie coś, niestety, mam pralkę pod skosem. Że też sobie poddasze użytkowe musiałam wybudować, teraz bez wahania bym zrobiła pełne piętro. Ale wtedy plan nie pozwalał. Teraz też nie pozwala, ale jakoś piętra przechodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...