Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Po latach dawno nie widziany emil z powiadomieniem do mnie przyszedł, że ktoś dał głos na obserwowanej onegdaj grupie.

Ja już i tak się zalogowałem, to se wymyśliłem, że choć w jedno jeszcze miejsce zajrzę.

No to jestem

...i co ja widzę?

Nowy Browar zasługujena uwagę. Polecam

Co do spalania kalorii to żaden problem bo 139 m długości i 7 pięter schodów załatwia sprawę podczas 12 godzin pracy

...aż mnie zamurowało...

czyżby Szanowny porzucił morze i został cieciem w wieżowcu? :eek::lol2:

 

Całuski w platfuski dla wszystkich :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roncki odpadły temu misiu

 

Hmmm...jezdem :cool:

Wszelkiduch...:cool:

 

Po latach dawno nie widziany emil z powiadomieniem do mnie przyszedł, że ktoś dał głos na obserwowanej onegdaj grupie.

Ja już i tak się zalogowałem, to se wymyśliłem, że choć w jedno jeszcze miejsce zajrzę.

No to jestem

...i co ja widzę?

 

...aż mnie zamurowało...

czyżby Szanowny porzucił morze i został cieciem w wieżowcu? :eek::lol2:

 

Całuski w platfuski dla wszystkich :bye:

Hej Yeti :)

 

Yeti wylazł wiosna idzie czy cóś:rotfl:

Wyloz, bo zima rejczel...:rolleyes:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaglądam, choć czasu mam teraz mikroskopijnie. Też bym się poleniła, a tu figa. Nadrabiam zaległości w córkowej firmie. Sprzęt był tydzień popsutu i teraz roboty po kokardę, a ja jeszcze swoje ciągnę. Już się zaczynam w nocy budzić w strachu co usłyszę od klientów w nadchodzącym dniu.

A tu jeszcze w miarę ciepło. Przed chwilą krzyki czajek na sąsiadującej łące słyszałam. Można byłoby cięcie drzew i krzewów zrobić i też się denerwuję, żeby do soboty pogoda dotrzymała to jak pójdę w ogród....... :)

 

Braza, a co z kominkiem i zasięgiem. Zadziałałaś cosik?

 

Aaaa, kawy nie pijam. Mogę mocną czarną herbatę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima trwa choć pana w czapce już nie ma. Panele produkują, ja się lenię i jest zarąbiście :yes:

 

Czymcie się i zaglądajcie bo z kim ja kawę będę piła?!

 

U nas wiosennie sie zrobiło ale nie na długo pewnie ;)

Zaglądam więc na chwilkę ale zaraz biorę Grubcia do lasu, bo trza korzystać ze słońca :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłam na Librusie, że mam dzisiaj zastępstwo. Jak ja się ... cieszę! Nie dość, że miałam zamiar w okienku sprawdzać wypracowania, coby soboty i niedzieli nie przesiedzieć nad nimi w całości (w 3/4 i tak pewnie przesiedzę, bo trzy klasy pisały wypracowania w tym tygodniu), to za zastępstwo płacą mi tyle, że na pół kawy w knajpie wystarczy (dosłownie!!!). A kawa w pokoju nauczycielskim się skończyła. Niby to zastępstwo w bibliotece, więc siedzę i pilnuję, coby się nie bili (biblioteka po południu pełni funkcję świetlicy dla starszych uczniów, którym się świetlica normalna nie należy), ale spokoju do pracy to tam nie ma. No i nikt w szkole nie wie i nikt nie ma odwagi się zapytać, czy za zastępstwa w bibliotece w ogóle się nam płaci. Wszyscy siedzą tam i nikt nie pyta. Skoro mam tam być już drugi raz, to zapytam. Stać mnie było na jedną godzinę dobroczynności, druga to już przesada. No bo jeśli już mamy robić w czynie społecznym, to wypadało by się chociaż nas oficjalnie zapytać, czy chcemy. A może nawet poprosić? A może jestem wredną materialistką i nie mam racji?

No ale nic to, słoneczko świeci, ( oczywiście smog jak cholera, więc nie pójdę nigdzie na piechotę), czwartek jest, więc chociaż siedzę w robocie do późna, to przynajmniej nie mam na 7.30 (w tym tygodniu miałam zastępstwo na porannym dyżurze, oczywiście gratis).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ślisko na podwórku, dzisiaj słońce i owszem świeciło, krzaki i drzewka zaczęłam podcinać w ramach walki z nudą ale to tydzień temu. Na jutro się szykuję z sekatorem, zobaczymy.

Straszą nas wilkami w okolicach i chyba dość skutecznie bo się trochę obawiam łażenia do lasu z gnidami. I nie o siebie a o nie, bo cholera wie czy dupki do wilków by nie skoczyły... Ja się wilków nie boję niech one boją się mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie to samo pomyslalam. jeszcze żubry i łosie doszły do odstrzalu bo jednych jest za duzo a te drugie przeszkadzaja kierowcom i rolnikom:cool: ten caly rzad to zwykle glupki wioskowe. takie "idzie grzes przez wies, worek piasku niesie .......":cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, straszenie ma sens tylko w odczuciu myśliwych. Osobiście ani nie widziałam ani nie słyszałam więc chyba o kant te ostrzeżenia a jednak mam pewne obawy. Cholera...to działa...:(

 

Drzewa przycinałam. Soków nie mają to nic im się nie stanie. W ub.r. zrobiłam tak samo i pięknie odrosły. Tfu...żeby nie zapeszyć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tnę moje płotowe wierzby i to co mam dowycięia do imentu. To nie zaszkodzi. Kosmetyczno-eleganckie zostawię na później. Tylko mam wątpliwość co do róż. Zostawiłam przycięcie na wiosnę, a muszę radykalnie. I teraz nie wiem... chyba jeszcze poczekam.

Jak żadnego roku trawy stoją na baczność, więc jak przyjdzie pora, będzie łatwo :)

 

O wilkach wiem, że raczej nie atakują same z siebie. Unikają ludzi. Chyba, że głodne są. Dziki wybili, a to główne pożywienie wilków. I to może być problem, bo pójdą tam, gdzie dotąd nie chodziły, żeby zapolować.

Natomiast pies, faktycznie problem. TAR, ty swoje maluchy na smyczy utrzymasz. ale potwory Brazy i Moose... strach się bać co może się wydarzyć.

 

A wilki to nie są jakoś u nas chronione?

 

Regularnie podpisuję petycje we wszelkiej maści sprawach leśnych. No, bo cóż mogę więcej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, myśliwi protestują w sprawie tej masakry dzików. Nasi dwaj przyjaciele są polujący. Mówią, że to skandal. Nie chą być mordercami, bo to się wg nich do tego sprowadza. Polowanie owszem, ale nie wybijanie. Tym bardziej, że to i tak nic nie da, bo w miejsce naszych wybitych, przyjdą zza wschodniej granicy.

Kółka łowieckie są przymuszane do wybijania dzików. Cóż, pozostaje nam protestować i życzyć sobie by ta kaczyńska mafia poszła siedzieć, bo mają za co nie tylko w tej sprawie.

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...