Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Brazuniu długo by pisac, ktoregos dnia dryndne do ciebie i sobie pogadamy. Jakby co privki odbieram.

 

apropo inspiracji, trzecia chata mi chodzi po glowie :D A zeby sie nie nakrecac robie przemeblowanie w salonie. chce zalozyc shuttersy, zmienic sofy na naroznik typu "U" , przemalowac kuchnie na czarno grafitowo, poprzestawiac meble, pomysly wciaz nowe sa. Sezon ogrodowy powoli zamykam i znowu zajme sie gotowaniem i przerobkami wnetrzy. Nie moge na tylku usiedziec:cool:

Ale masz ADHD...:jawdrop:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dla jednych to nie nowość dla mnie też choć boli cały czas tak samo... 06 grudnia odeszła Brazylka... Miałąm pretensje do świata, że to właśnie 6 grudnia ale już wiem... Mikołaj potrzebował na cito wspaniałego wierzchowca a któż jak nie ona...

 

8c9f837b9961823dmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj to farciarz! No ale co się dziwić, ludzi coraz więcej do obskoczenia, bez Brazylki widocznie nie mógł sobie poradzić.

 

Tylko na Ziemi smutniej bez niej...

 

Najważniejsze jednak poczucie, że zrobiliście dla niej wszystko, żeby była szczęśliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim oczekującym, pożądającym, niecierpliwym, tym z lewej i prawej strony, wierzącym, niewierzącym, fanatykom Fejsbuka

 

Koleżanki, koledzy, znajomi, mniej znajomi, rodzino

 

Jeżeli uważacie, że potrzebujecie ciszy, spokoju i złapania drugiego oddechu to życzę Wam SPOKOJNYCH ŚWIĄT

 

Jeżeli oczekujecie gromkiego HO,HO z komina to życzę Wam HO,HO ŚWIĄT

 

Jeżeli święta wprowadzają Was w depresyjny nastrój to życzę Wam ANTYDEPRESYJNYCH ŚWIĄT

 

Jeżeli zamierzacie aktywnie odpoczywać w Zakopanem to życzę wam POGODNYCH ŚWIĄT

 

Jeżeli jesteście głodni to sobie nie żałujcie, a ja Wam życzę PEŁNYCH ŚWIĄT

 

Jeżeli czujecie się samotni i jest Wam źle to życzę Wam spotkania życzliwej osoby i spędzenia z nią/nim ŻYCZLIWYCH ŚWIĄT

 

Jeżeli jesteście chorzy to życzę Wam powrotu do zdrowia i ZDROWYCH ŚWIĄT

 

Jeżeli nie chcecie otrzymywać tych samych życzeń jak co roku to i tak je otrzymacie.

 

Jeżeli uważacie, że te święta będą wesołe to życzę Wam WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA/MERRY CHRISTMAS/FELIZ NAVIDAD

 

22.12.2019

 

Port of Zarzis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim oczekującym, pożądającym, niecierpliwym, tym z lewej i prawej strony, wierzącym, niewierzącym, fanatykom Fejsbuka

 

Koleżanki, koledzy, znajomi, mniej znajomi, rodzino

 

Jeżeli uważacie, że potrzebujecie ciszy, spokoju i złapania drugiego oddechu to życzę Wam SPOKOJNYCH ŚWIĄT

 

Jeżeli oczekujecie gromkiego HO,HO z komina to życzę Wam HO,HO ŚWIĄT

 

Jeżeli święta wprowadzają Was w depresyjny nastrój to życzę Wam ANTYDEPRESYJNYCH ŚWIĄT

 

Jeżeli zamierzacie aktywnie odpoczywać w Zakopanem to życzę wam POGODNYCH ŚWIĄT

 

Jeżeli jesteście głodni to sobie nie żałujcie, a ja Wam życzę PEŁNYCH ŚWIĄT

 

Jeżeli czujecie się samotni i jest Wam źle to życzę Wam spotkania życzliwej osoby i spędzenia z nią/nim ŻYCZLIWYCH ŚWIĄT

 

Jeżeli jesteście chorzy to życzę Wam powrotu do zdrowia i ZDROWYCH ŚWIĄT

 

Jeżeli nie chcecie otrzymywać tych samych życzeń jak co roku to i tak je otrzymacie.

 

Jeżeli uważacie, że te święta będą wesołe to życzę Wam WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA/MERRY CHRISTMAS/FELIZ NAVIDAD

 

22.12.2019

 

Port of Zarzis

 

Wzajemnie... spokojności wszelakiej...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie przyzwyczajam się do myśli, że jednak ma. Powoli się przyzwyczajam. Na początek byliśmy w kinie, żeby się przyzwyczaić do tego, że trzeba dokądś dojechać na określoną godzinę. Kino jest w galerii handlowej Bonarka. Byliśmy w niej wczoraj, bo mieliśmy ją po drodze ze śmiesznego lodowiska w Krakowie. Ludzie oszaleli!!! Tam są jakieś tysiące miejsc parkingowych. Pierwszy raz widziałam, żeby nie było miejsc na górnym parkingu! Wpadliśmy, szybko odebraliśmy nasze karty unlimited, Weronika się dowiedziała, że w sklepie Sony nie kupi baterii do swojego telefonu tejże firmy, kupiliśmy coś na obiad i zwiewaliśmy ku niezmiernej radości kogoś, kto upolował nasze miejsce parkingowe. A dzisiaj była powtórka z rozrywki. Nie wchodziłam do sklepów, ale nie sądzę, żeby dawali tam coś za darmo. Następnym razem pojedziemy do kina w Plazie - to takie byłe centrum handlowe, które padło i zostało w nim tylko kino z Imaxem, Carrefour, siłownia, Szkoła Walki Drwala, dojo karate, Mc Donald i jeden sklep z ciuchami. Dzięki temu nie ma tam problemów z parkowaniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie, ujął Pan życzenia z niezwykłym znawstwem tematu. Dziękuję cieplutko.

 

Ode mnie dla Gospodarzy wątku i Wszystkich zaglądających tutaj proste

Do Siego Roku

na te ostatnie godziny przed nadejściem 2020.

 

Od 1-go zaś niech nam wszystkim się darzy, a każdy dzień będzie ciekawy i pomyślny

Niech 2020 przyniesie wiele naprawdę dobrego, czyli tego, na co wyjątkowo zasługujemy!

 

2019_12-26grudzien_w-ogrodzie+CHAMPAGNE-IMG_0591w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...