Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Językiem naszej marynarskiej braci jest język angielski.

 

If mariners ran the world,

the world would be a better place.

To more arrivals than departures.

God Speed and Happy New Year to all.

 

Życzę Wam Forumowa Rodzino następnych 366 dobrych dni

 

Isla Berlenga, gdzieś u wybrzeży Portugalii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kufa, jak ja mam dość tej pogody! Szaro, wredni, mokro normalnie wszystkiego się odechciewa!

 

Niech mnie ktoś przytuuuliii!

 

Spoko, przytulam:-)

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Niech przynajmniej jest lepszy od minionego.

Długo nie pisałem, bo kominek budowałem. I wybudowałem.

I psa mam. W zasadzie to pies żony i dzieci, (bo ja jeszcze mam żałobę po Parysie i nie mogę pójść dalej w tym temacie) ale tak jakby obowiązki z nim związane na mnie spadają.

Schroniskowa bieda, ale da się lubić. Widać że swoje przeszedł bo na początku robił pod siebie jak się do niego zbliżałem.

Za żoną chodzi krok w krok, a jak usiądzie to on zaraz obok Niej się kładzie tak, aby jej dotykać. Człowieka potrzebuje.

U Nas przez chwilę dzisiaj świeciło słońce, ale co z tego jak mogłem tylko przez okno popatrzeć podczas projektowania. Na spacer czasu brak, bo terminy przez kominek zawaliłem i teraz gonię ile się da.

Raport zdałem, przytulam raz jeszcze i uciekam, bo praca czeka

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Już mi lepiej, kochani jesteście! Słońca nadal niet choć parę dni temu spadł śnieg i leżał całą dobę - no szaleństwo normalnie!

 

Marjuszek, a pochwalisz się kominkiem? Jak będziesz miał chwilę to wrzuc zdjęcia, chętnie pooglądam! Psiaka (duży jest?) przytul od ciotki Brazy!

 

Nie mogę się zebrać do wrzucenia zdjęć... Matko, jak ja siebie takiej nie lubię!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, macham :bye: Do pozostałych wizytujących wątek też :bye:

 

Kominek, winko, książka lub film. Ja sobie antydepresyjnie zafundowałam nowe lampy do domu. No, i mam jeszcze 5-kę futrzastych bandytów. Czasem jest naprawdę ciężko wejść np. do kuchni i nie przewrócić się w plątaninie pędzących łapek. Któreś dzisiaj usiłowało stłuc pamiętający czasy przed II-gą wojną mój pamiątkowy wazon. Za łapę nie złapałam, bo wszystkie błyskawicznie, zanim wpadłam do salonu, zwiały kocimi drzwiczkami do ogrodu i wróciły z niewinnymi pyszczkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...