Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Marjucha, przypomnij sobie! Ten obrazek z drzewkiem!

 

Dzisiaj zobaczyłam słońce! Cóż za cudny widok! Uwierzyłam, że do Mordoru to nam jeszcze trochę jednak zostało... Popracowałam nawet! Krety odwaliły krecią robotę a ja skorzystałam z ich ciężkiej pracy i trzy taczki przesianej ziemii rozwiozłam po rabatach! Jestem z siebie dumna!

 

Moja pięciopsowokotowa trzódka też ma niezłe pomysły, nie myślcie sobie! Psy, na ten przykład, pozbawiają mnie obiadu zrzucając z płyty garnek z zupą... Jest bosko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Obie widzę mamy niedpartą tendencję do rozpieszczania. Moja córka mowi, że pozwoliłam wejść sobie na głowę. Ale nie jest tak źle. Zaczynają mnie budzić dopiero, gdy widzą, że jedno oko otworzyłam. Fakt, bywa o 5 rano, a jak wiadomo taka godzina nie istnieje. Z zasypianiem pod futrem z kotów też jest całkiem dobrze. Mam pledzik i kaptur z futra tylko póki nie zasnę naprawdę. Wtedy rozlokowują się na boku i w nogach łóżka.

 

Dzielna jesteś. Ja nie mogę wyjść do ogrodu, bo od wczoraj pada. Tylko skrzydlatym nasypałam w karmniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Że leń jestem niemożebny to wiedziałam ala od czasu jakiegoś przerastam samą siebie!

 

Mam wkurwa! Totalnego i absolutnego! Na wszystko a w szczególności na pojeb.ny "pierwszy sort", któremu chyba już nic nie udowodni,że ta cała banda to tylko do odsiadki się nadaje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam to w nosie, nie bede sie przejmowac debilami z lepszej zmiany, szkoda mojego zdrowia i nerwow. predzej czy pozniej ich pogonia. za to w ogrodniczym poprawilam sobie humor kupujac 3 ciemierniki, klonika i metasekwoje. A co kto wariatowi zabroni ;) :D

 

a pisdupom na pohybel :sick: napisałabym CHIWD ale na przyjemnosci to trzeba sobie zasłuzyc.

 

Buziaki zostawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...