Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Trzymaj, Veruniu, trzymaj :D Skoro tyle dobrych fluidów idzie w moją stronę, to nie ma bata, będzie dobrze :D

 

Gratki, Verunia :wink: :D

Gacie też mogę wkleić :wink:

Nie trzeba :lol: , ale tak sobie pomyslałam jak zobaczyłam swoj post na pierwszej stronie, że to moze dobry znak dla ciebie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE GO WYMAGA DŁUGIEGO CZASU.

CZAS I TAK UPŁYNIE.

 

Brazula...pozałatwiaj te wszystkie nudne sprawy i wracaj szybko z powrotem ....niech ta przerwa techniczna będzie dla nas mało bolesna :( :(

 

Mocno wierzę, że znajdzie się jakieś wyjście z tej chorej sytuacji :( i, że to kwestia czasu, który postaramy się Tobie umilić 8) :D :wink: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rrmisiu

Ja też sobie wzdycham, no bo niby cudów nie ma, ale inni gadajom, że jednak się zdarzają (ło matko, poezja mi wyjszła :roll: ). Może i tym razem ... :oops: Tak sobie marzę, że może ktoś dał jakiegoś ciałka, chociaż odrobinkę, w tym banku :oops:

 

Veruniu

Oby faktycznie to był dobry znak :D A jak już się wszystko wyjaśni, to Ci takie gaciory zafasuję, że całę RW pęknie z zazdrości :D

 

Monikach

Zgodnie z tą piękną sentencją, nie rezygnuję :p A Ty się weź do pracy, bo chcę to Twoje cudo oglądać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobowa Pani Mecenas chce jeszcze przyjrzeć się dokumentom bankowych w sprawie tego kredytu, bo jak twierdzi, często można się po prostu do czegoś przyczepić, a to może pomóc w obniżeniu kosztów. Mam nadzieję, że wie co mówi. Kiedyś pracowała w windykacji bankowej 8) Najważniejsze, że się zaczęło i że mam kogoś, kto się na tym zna :D

No, no! To już zabrzmiało optymistycznie, tak bardziej w Twoim stylu! Niecierpliwie czekam na wieść, że ktoś strzelił takiego babola w papierach, że już nie masz się czym martwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Agduś na takie cuda to chyba tylko w Erze można liczyć :wink: A na poważnie, nie nastawiam się zbytnio na uniknięcie kolejnego władowania pieniędzy w błoto, raczej jakoś dziwnie spokojna jestem, że w naszym przypadku akurat ten jeden raz na milion bank się nie pomylił :-? Ale, jak wszystko będzie szło zgodnie z moimi założeniami, to odzyskamy wiarygodność - a to już będzie zwycięstwo!

Odrobina optymizmu powróciła na swoje stałe miejsce i już mogę myśleć trochę bardziej logicznie, bo jak się okazuje, optymizm i logika jakoś tak w moim przypadku w tukę chodzą. A jak to jest u urodzonych pesymistów???

Hmmm... pozastanawiam się nad tym jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej DarioAs :D

Ta przerwa techniczna to mus, ileż kurczę można pisać i .... czytać o problemach z poszukiwaniem i kupnem działki? Jak już posprzątam ten cały bałagan chociaż "po rynku" to na pewno skrobnę o wynikach, co by na bieżąco być. Ale zawsze chętnie i zprzyjemnością pogadam tutaj, w tzw. komentarzach. Zaglądaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to do tego napicia się jak bąk to my dwie som :D

Ja też wierzę Domeczku. Gdybym w to nie wierzyła, napisałabym w dzienniku Żegnajcie, a nie Przerwa Techniczna :wink: Był moment, że miałam na to ochotę .... przyznaję się szczerze :-? Ale powiedziałam: Nie! Nie popuszczę! No i ... zobaczymy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to do tego napicia się jak bąk to my dwie som :D

Ja też wierzę Domeczku. Gdybym w to nie wierzyła, napisałabym w dzienniku Żegnajcie, a nie Przerwa Techniczna :wink: Był moment, że miałam na to ochotę .... przyznaję się szczerze :-? Ale powiedziałam: Nie! Nie popuszczę! No i ... zobaczymy 8)

 

Tylko spróbuj. :evil: Ja Cię dorwę. :evil: I nie daruję, że nas zostawiłaś. :evil: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...