Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Brazunia ja już pękłam z ciekawości :oops: wrzuć tutaj te zdjęcia bo nie wytrzymam....i będziesz mnie miała na sumieniu :oops: :roll: :lol: pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiissssssssssssssssssss 8) 8)

 

Bobuniu, jak już będe miała ileś tam procent pewności, że to kupię!!!! Wybacz, ale nie chcę zapeszać!!!! :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Temat jest do załatwienia, ale nie wiem kiedy - Słonko moje, jak Boga kocham, nie mam czasu!!!!!! Jak tylko będę miał chwilę natychmiast jedziemy" -to cytata była :-?

 

No jasna cholera!!!!!!!

Braza a co to jest za funfel :evil: :evil:

On chce to sprzedać czy nie :evil:

Do jasnej cholery :evil:

A może nie chce Cię tam zawiżć bo inni klienci się zastanawiają czy kupić i potem Ci powie że nieaktualne :cry: Sory za szczerość ale ja już takie sytuacje przeżywałam, zwłaszcza jak dałam znać po sobie, że mi zależy.

Braz może znajdź jakieś inne dojcie???? Nie wiem jakie bo mam za mało danych ale poszukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunia ja już pękłam z ciekawości :oops: wrzuć tutaj te zdjęcia bo nie wytrzymam....i będziesz mnie miała na sumieniu :oops: :roll: :lol: pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiissssssssssssssssssss 8) 8)

 

Bobuniu, jak już będe miała ileś tam procent pewności, że to kupię!!!! Wybacz, ale nie chcę zapeszać!!!! :oops:

 

 

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Jasne, rozumiem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe żebym miała naciskać, ale w obecnych czasach procent zmotoryzowania społeczeństwa jest na tyle wysoki, że pewnie znasz jeszcze kogoś, kto ma samochód...

 

Paru takich by się znalazło, ale ten mój funfel oprócz samochodu posiada jeszcze jedną zaletę - zna się na remontach. Nie jest może super fachmanem, ale ma przynajmniej jakieś pojęcie, w przeciwieństwie do innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie może Anoleiz, to jest najgorsze!!! Niby społeczeństwo zmotoryzowane, a pacz Pani, jak trzeba to kicha... A funfel ma oko na takie ruiny i mógłby powiedzieć, czy w ogóle się w to pchać!

 

Kasia, ja też nic nie wiem i nie mam pojęcia, co się tu cholera dzieje :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALe napięcie :o A tu tylu znawców i doradców na forum :wink: :lol:

Ech Braza, wrzuc foty a odrazu CI powiedzą czy warto czy nie, ile kasy wydasz i z tysiace propozycji otrzymasz na podwykonawstwo :wink: :lol:

 

A tak serio, to jedź i pomacaj (te ruiny a nie funfla oczywiscie :wink: ). Tak najlepiej bedzie. Inna perspektywa, inne doznania.

Mam nadzieję, ze to wypali, ze dopniecie swego (mówię to tak po cichutku, by nie zapeszyc) :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie nie... żadnego wrzucania, bo ja Ci nawrzucam...

co to ma byc,

żadnego zapeszania i koniec ;))

 

pokażesz jak już już no będzie

asertywna bądź

funflowi powiedzieć, że jak Cię nie zawiezie i nie wymaca ruin

bosz cóż to będzie za macanie, jak tak wszyscy te ruiny...

no jak nie wymaca w każdym razie i nie zawiezie to prawie z całym szanownym gronem będzie miał do czynienia...

że my tu zgrzytamy zębodołami, paznokcie rwiemy i włosy obgryzamy...

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie nie... żadnego wrzucania, bo ja Ci nawrzucam...

co to ma byc,

żadnego zapeszania i koniec ;))

 

pokażesz jak już już no będzie

asertywna bądź

funflowi powiedzieć, że jak Cię nie zawiezie i nie wymaca ruin

bosz cóż to będzie za macanie, jak tak wszyscy te ruiny...

no jak nie wymaca w każdym razie i nie zawiezie to prawie z całym szanownym gronem będzie miał do czynienia...

że my tu zgrzytamy zębodołami, paznokcie rwiemy i włosy obgryzamy...

:)

 

To pogrubione niezmiernie mnie zaintrygowało ....

 

Powiem Mu!!!!!! A co!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...