Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Braza, kurde, czyś Ty zgłupiała? Jeszcze się okaże, że z powodu kumpla nie kupisz, bo zanim on Cię zawiezie, to inni kupią. :evil:

Taryfę weź, jeśli będziesz musiała i nie czekaj na kumpla, bo to nie jest pępek świata! :evil:

Skoro nie może znaleźć czasu to albo sam chce kupić, albo ma Was w poważaniu - tak naprawdę. Nie wierzę, że nawet w nawale zajęć nie idzie przez ileś dni znaleźć dwóch godzin. :o

Jazda, moja droga, przestań się ogladać na obcych facetów i po prostu jedź zobacz to miejsce. Weź ze sobą kartkę z wątpliwościami Agduś i solennie sprawdź wszystkie wątpliwości. :roll:

Do roboty - bo ktoś Ci to kupi!!!

Czekanie może się fatalnie zemścić, więc nie czekaj. To nie jest jedyny facet na świecie, a Ty nie jesteś mameja jakaś, żebyś sobie sama nie poradziła! :evil:

Ktoś musiał Ci nagadać. :oops:

Mam nadzieję, że jeszcze będziesz ze mną rozmawiać. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Agduś i Depeesia, nagadałyście mi.

Ale wkradły się watpliwości. Z kredytu narazie nici, wyjaśnię na ucho - pozostałych moich miłych gości bardzo przepraszam za tajemnice, ale Agduś i Depeesia są już mocno zaawansowane w tym moim pomyśle, stąd te konszachty. Gdy się już wszystko wyjaśni, na pewno opowiem szerzej. Tak że proszę o wybaczenie.

 

I tak sobie jeszcze pomyślałam, że wszystko jest cacy, ale to jest sam środek lasu!! Latem - pół biedy - istnieje ogromna szansa, że będą goście - ale zimą :roll: Toż Szanownego wiecznie nie ma i nie będzie, a ja co, sama zostanę!!?? No i ... tak sobie teraz właśnie myślę, co z tym fantem zrobić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humor sobie poprawię, ciąg dalszy wspomnień!! Przynajmniej posty sobie ponabijam

Ten powiew wiosny w ogródku na końcu poprzedniego odcinka jednak sobie trochę poczekał na mnie. Kawę trzeba było wypić, żeby poziomem umysłowym upodobnić się choć trochę do istoty myślącej.

Niedaleko gościnnego domu Gospodarzy znajduje się bardzo, bardzo interesujące mnie i moją córcię miejsce – stadnina koni. Być i nie obejrzeć??!!! Zgroza!!! Z tym pięknym słoneczkiem to było tak, że raz było a raz nie, ale pogoda nadawała się na spacerki. Weszłyśmy w las ... jakaś pyskata wrona przelatywała za nami z drzewa na drzewo informując całą okolicę o przybyciu gości. Cicho, jak makiem zasiał – pomijając tego dziobatego krzykacza – smukłe sosny, żadnych przedstawicieli tzw. homo sapiens. Dziobaty krzykacz też nic nie zdziałał, bo pies z kulawą nogą nami się nawet nie zainteresował. W stadninie spotkałam się oko w oko z typową przedstawicielką końskiego szaleństwa – p. Elą!! Cudowna kobieta, z potężnym błyskiem w oku mówiąca o koniach!! Zaprowadziła nas oczywiście do swoich pupilków, z których jeden ma miesiąc i jest śliczną klaczką o srokatej maści, a mamusia jest Haflingerką. Znający się na rzeczy wiedzą, że Haflingery nigdy nie są srokate i pewnie się zdziwią . Ja też się dziwiłam dopóki p.Ela nie zdradziła, że tatuś tej ślicznotki Haflingerem wcale nie jest. Wsiąść na konie jednak się nie udało, większość była na padokach, a p. Ela sama w stajni. Ale nic straconego: ruiny jeszcze nie kupiłam, o stajni w tej chwili tylko marzę, ale gdzie konie kupię – to wiem na pewno!!!! Pani Ela jest już zmęczona, koni ma strasznie dużo a została z tym przychówkiem sama z powodu zawirowań losu, tak i zaproponowała mi kupno kilku koni, gdy już te moje włości, gdziekolwiek by one nie były, kupię!! A konie ma cuuudneee!!! Taka Malta np. Folblutka, utytułowana dama, kilkukrotna zdobywczyni czołowych miejsc w gonitwach we Wrocławiu. Jej dzieci wyemigrowały między innymi do USA i karierę robią. Eeeehhh, wielki świat!!!

http://images34.fotosik.pl/159/e427ca38572035f3med.jpg

 

Telefon mi doniósł, że obiad czeka, a że leśne, do tego sosnowe powietrze sprzyja apetytowi toteż rączo pocwałowałyśmy z córcią w kierunku. Słoneczko wychynęło już bardzo odważnie, a w jego promieniach takie cuda się pokazały:

http://images28.fotosik.pl/163/27cb0042a359fbf5med.jpg

 

Ja to miłośniczka iglaków wszelkiej maści jestem i kiedy po sutym obiadku (przez Szanowną Teściową popełnionym) wyszłyśmy do ogrodu, zatkało mnie z zachwytu na widok tego płożącego się cuda jałowcem niskopiennym zwanego:

http://images32.fotosik.pl/152/677f19ff70b8f21emed.jpg

 

Takich cudów przyrodniczych do Depeesia ma dostatek, rośnie u Niej to wszystko, jakby na wyścigi, az zazdroszczę :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałam Ci na PW: nie pozwól, aby Twoje marzenia zarosły chwastami.

Zdecydujesz, jak będzie, ale to miejsce ma w sobie magię.

Wygląda idealnie.

Może po prostu sprzedać od razu Wasze mieszkanie i wprowadzić się natychmiast po uzyskaniu prądu? :roll:

To byłaby trudna decyzja, ale ja bym walczyła.

W takich przypadkach tym bardziej idę do przodu i staję się jak ruski czołg - nie do zajechania.

Rzeczy niemożliwe od razu, na cuda trzeba czekać 10 minut.

Rzut na taśmę bywa czasem dobrym rozwiązaniem - sama zdecydujesz.

Może Szanowny zejdzie po tym lub następnym rejsie i zatrudni się np. w Kapitanacie Portu? :roll:

Rodzina by Go odzyskała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bój się Edmarciu, nie zlinczują!!! To kulturalne towarzystwo jest :D Ja od Wdzięczniaka wcale tak do końca nie odeszłam, środek będę chciała zrobić właśnie na jego wzór.

Działki budowlane w okolicach K-gu kosztują kroooocieeeee!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje zawsze mieć gości! :D

To się uda, jeśli zapewnisz warunki do prowadzenia szkoleń. No wiesz, łącznik i catering. :lol:

Dobra, już Ci nie będę dokuczać. :oops:

Reszta na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...