Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Wybaczcie nieobecość :oops: Zeszło mi trochę dłużej, bo jeszcze sprawy załatwiałam, aczkolwiek nie związane z zakupem działki :(

 

........ pojadę tam z koleżanką, wieczorem mamy dogadać co do terminu.

 

Jamles, będziesz miał gdzie przyjechać, gwarantuję!!!!!

JUTRO macie jechać i to z rana zaraz :evil:

 

Tak jest!!!!!!!!

 

Jeśli nie samochodem, to popatrzę na inne środki lokomcji (koni jednak pod uwagę nie biorę :wink: )

 

To wpadaj, jak ktoś jest :D

i raporcik przed obiadem ma być 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rany, Jamlesik, ależ Ty masz wymagania :o Myślisz, że ja wiem, o której wrócę???? Raport będzie jak .... będzie :D Ale będzie!!!!

A szychta o której mosz???

szychta (mitag) nie ma wpływu na przeczytanie raportu 8)

 

No jak nie ma :o Przecież może być tak, że Ty na szychtę pójdziesz, a ja jeszcze nie wrócę z tej wycieczki i co????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że bractwo ogólnie zgadza się z moimi okrzykami powyżej. :D

Tylko Braza przestała się do mnie odzywać. :oops: :(

Teraz chyba będę musiała coś zrobić, żeby mi wybaczyła. :oops:

Ale co mi tam - to dla Jej dobra. :p

Jak musi się trochę nie odzywać do mnie, to trudno, przetrzymam, ja twarda jestem. 8) :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że bractwo ogólnie zgadza się z moimi okrzykami powyżej. :D

Tylko Braza przestała się do mnie odzywać. :oops: :(

Teraz chyba będę musiała coś zrobić, żeby mi wybaczyła. :oops:

Ale co mi tam - to dla Jej dobra. :p

Jak musi się trochę nie odzywać do mnie, to trudno, przetrzymam, ja twarda jestem. 8) :p

 

Ja się doCiebie nie odzywam :o

Kobieto!!! Uzurpujesz sobie~!!! Ja się nie odzywam do całego świata :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny konik, chociaz moja Zytka ładniejsza :D Nie chcesz ją kupic moze? :roll: :wink:

Juz mamy dosyc tej cwanej cholery

 

Tiaaa, teraz już masz dosyć, a jakby przyszło do transakcji kupno-sprzedaż uciekłabyś z krzykiem :D Wiem, co mówię, mam to samo z psicą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny konik, chociaz moja Zytka ładniejsza :D Nie chcesz ją kupic moze? :roll: :wink:

Juz mamy dosyc tej cwanej cholery

 

Tiaaa, teraz już masz dosyć, a jakby przyszło do transakcji kupno-sprzedaż uciekłabyś z krzykiem :D Wiem, co mówię, mam to samo z psicą :D

Psicy to za zadne skarby świata bym nie oddała, chociez tez z niej niezla cholera, ale strasznie na kocha a Zytka ma nas raczej w doopie. Ostanio za chiny nie chciała z boksu wyjsc. Zaparła sie jak osioł. Machałam jej marchewka pod nosem i nawet nie drgnęła, a jak jej zdejmowałam kantar i chcialam zapiąc na szyi to tak się specjalnie wygięła, żebym nie mogła sięgnąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myslę, że konie z natury mają nas gdzieś :D I humorzaste są, ja prima baleriny co najmniej!!! Ale mają to coś :D "Moja" Braza zachowuje się jak księżniczka, też ma odpały jak Twoja Zyta i podobnie jak Twoja Zyta nie chce na przykład wyleźć z boksu - nawet już pod siodłem!!! Dopiero gdy głosem ociekającym krwią mówię: "Chodź cholero jedna, bo jak cię ..." łaskawie rusza tyłek - zmyślna bestia jest i wie, że w tym momencie przegieła :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas był taki jeden Czesiek. Wieeelkie bydlę, ciężkie i mułowate. W dodatku kiedyś wymyślił (musiał dumać nad tym z tydzień, bo specjalnie lotnego umysłu nie miał), że fajnie będzie wykorzystać swój wzrost i podczas zakładania wędzidła robić żyrafę. No i robił. Nawet skuteczny był, ale w końcu mu się to nie opłaciło, bo zaczął dostawać wyższych, a co za tym idzie cięższych, jeźdźców. Podumał ze dwa miesiące i albo uznał, że sie nie opłaca, albo zapomniał, cóż to takiego wcześniej wymyślił, bo mu przeszło żyrafowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza niestety alergicznie reaguje na bacik, ktoś ja kiedyś w przeszlosci pewnie lał :-? Więc zwykle muszę czeka aż jej się łaskawie znudzi igranie z nami. A o czyszczeniu w boksie to nawet mowy nie ma , staje na tylnych kopytach i przednimi atakuje. Niestety kiepski ze mnie sprzedawca, bo pewnie juz jej nie kupisz :( :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...