Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Anirac, witam Cię bardzo, bardzo serdecznie!!! Mam nadzieję, że skoro się juz ujawniłaś, to zostaniesz na długo!!!! A tym "wściubianiem nosa" się nie przejmuj, ja swój nochal już dawno na stałe umieściłam w Twoich przygodach ze strychem, chociaż nie odzywam się za często :D

 

Edittko, trzymaj kciuki, trzymaj i to mocno!!!! Ekspertyzy przede mną; nie wiem co będzie dalej.

 

Malmucka, to w jakim terminie przyjeżdżasz dyżurować - jako pomysłodawczyni masz prawo wyboru :D Sanie załatwię - gorzej będzie ze śniegiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malmucka, to w jakim terminie przyjeżdżasz dyżurować - jako pomysłodawczyni masz prawo wyboru :D Sanie załatwię - gorzej będzie ze śniegiem :wink:

no nie wiem nie wiem

wiosna? ehhhhhhh wszystko budzi sie do zycia

lato? bajka! spacery po lese, gril

jesien? kolorowe liscie drzew, cudo

zima? wieczory przy kominku z grzancem w szłapce , kulig ..............

brazia ja sie piszę 4 razy w roku :roll:

wezno tych fachowców i sprawdz te chalupe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malmucka, skoro 4 razy w roku po 2 tygodnie, to znaczy się na 2 miesiące juz fajne towarzystwo mam :D

 

Dobra kochani, zostało jeszcze 10 miesięcy, pospieszcie się!!!!!! Tylko się nie przepychać - spokojnie, na pewno wszyscy zostaną sprawiedliwie obdzieleni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunia - czy ja muszę cokolwiek mówić? :D

Wiedziałam od początku, że to powinno być Twoje miejsce. 8)

Jeśli to odpuścisz, to ja już nie wiem, kiedy zawalczysz o marzenia. :roll:

Proszę - kup to!!!! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRAZA, rewelacyjne to miejsce :o

 

okolica super, nic tylko brać :D

 

Raju, Kasica, żeby to takie proste było :-? :wink: :D Niedawno farbę kładłam na włosy, a już siwusy wyłażą, takiego mam stresa :wink:

 

jak nie to, to co???????

jak nie teraz, to kiedy??????

jak nie wy, to kto?????????

 

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depeesiu - faktycznie miejsce w realu obroniło się całkowicie!!! Tam jest pięknie!!! Ale obawy, mimo wszystko są i musze się jakoś z nimi (tymi obawami) rozliczyć.

 

Kasia

- nie wiem, co??

- nie wiem, kjiedy??

- nie wiem, kto??

 

 

Nic nie wiem :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Króliczku, czy w sprawach własności mogę na priva o coś zapytać??

A to musi być ze starostwa? Ta posiadłość leży w pewnej gminie - innej, niż moja.

 

Wysyłaj :D

 

Poszło :D

 

Dopiero w poniedziałek 8) teraz jest łikend :wink:

 

Dzięki!!! Odpoczywaj miło, zasłużyłeś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia

- nie wiem, co??

- nie wiem, kjiedy??

- nie wiem, kto??

 

 

Nic nie wiem :-?

To ja ci to wytłumaczę:

- co?? no to miejsce :D

- kiedy?? teraz :D

- kto?? WY :D

 

macie kupic i już :D

każdy ma takie dylematy, uwierz mi :wink:

kredyty są dla ludzi braza

 

Kasik, ja to się nawet nie tak tych kredytów boję, co samotności tam, pomimo obecności ludzia. Typem zatwardziałego samotnika nie jestem, aczkolwiek w swoim towarzystwie jeszcze się nudziłam :wink:

Wiem, jak tam jest - teraz muszę oddech złapać i wyciągnąć z dna samego tą resztkę rozsądku, która jeszcze się we mnie telepie 8)

 

 

A jakoś nie widze przepychającego się i walczacego o lepsze miejsce w kolejce tłumu chętnych do dyżurowania tam ze mną :wink: Aktualnie tylko Malmuc się zapisała - fakt, na całe 2 miesiące w roku :D Ale gdzie jeszcze 10???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasik, ja to się nawet nie tak tych kredytów boję, co samotności tam, pomimo obecności ludzia. Typem zatwardziałego samotnika nie jestem, aczkolwiek w swoim towarzystwie jeszcze się nudziłam :wink:

Wiem, jak tam jest - teraz muszę oddech złapać i wyciągnąć z dna samego tą resztkę rozsądku, która jeszcze się we mnie telepie 8)

 

 

A jakoś nie widze przepychającego się i walczacego o lepsze miejsce w kolejce tłumu chętnych do dyżurowania tam ze mną :wink:

 

samotność, to jestem w stanie zrozumieć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazuniu oglądnąłem sobie właśnie fotoreportaż z Twojej wyprawy.

Okolica cudowna!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Jak tam pięknie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mam tylko dwie obawy Jedna mniejsza co do drogi, ale nie wydaje mi sie żeby to był aż taki problem. Jak się chce trafić do takiego cudownego miejsca to trzeba się trochę natrudzić.

Druga obawa to stan budynków. Myślę, że powinnaś tam jechać z jakimś fachowcem, który na miejscu oceniłby stan faktyczny i koszty remontu. No bo np. jak się okaże żę wilgoć tak wchodzi na ściany że trzeba podcinać wszystkie mury i wprowadzać dodatkową izolację to koszty będą bardzo duże.

Wiem że trochę studzę Wasz zapał ale próbuje spojrzeć na to obiektywnie.

Pisz co dalej i jakie decyzje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...