Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a polbank ma świetne oferty 8)

 

Szczególiki jakoweś może ... :oops:

 

Romciu, budyneki - szczególnie ten mieszkalny - też budza mój niepokój. W poniedziałek będę dzwonić do jednego fachowca - jest budowlańcem, chwalonym przez ludzi - jeśli zgodzi się tak ze mną pojechać, to będę wiedziała ile będzie mnie to kosztowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a polbank ma świetne oferty 8)

 

Szczególiki jakoweś może ... :oops:

 

Romciu, budyneki - szczególnie ten mieszkalny - też budza mój niepokój. W poniedziałek będę dzwonić do jednego fachowca - jest budowlańcem, chwalonym przez ludzi - jeśli zgodzi się tak ze mną pojechać, to będę wiedziała ile będzie mnie to kosztowało.

 

strasznie jestem ciekaw. Jak coś będziesz wiedzieć to od razu pisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia.malczewska robiła u siebie podcinkę murów na całej długości budynku, remontowała starą stajnię, jakby do niej napisać na PW to może by się odezwała i coś poopowiadała. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazuniu kochana jeżeli to jest to czego pragniesz najbardziej i wiesz, że podołasz finansowo, to nie masz się nad czym zastanawiać. Miejsce jest cudowne, to wszyscy wiedzą i nie będę się powtarzać, ale musisz przemyśleć wszystkie za i przeciw. Tylko streszczaj się z tymi myślami, bo Ci ktoś sprzed nosa sprzątnie to marzenie. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depeesiu kochana - wiem co mówię. Gdy sobie szłam nocą już późną :lol: oddychać świeżym powietrzem u Ciebie słyszałam ... ciszę!! To wspaniałe uczucie- taaaak - ale wokół Ciebie stoją domy, w których mieszkają ludzie. "Mój" ludź - jedyny - byłby jakieś 500m dalej :-? Trochę mnie to deprymuje. No i właśnie: "urobisz się przy koniach" - trochę się martwię, czy jestem w stanie poradzić sobie sama z końmi? Ja wiem, że kocham konie, wiem jak się z nimi obchodzić - ale nie wiem wszystkiego i przydałby się ktoś jeszcze do pomocy.

Może ktoś powiedzieć, że się czepiam, że w końcu to był mój pomysł - i miałby rację!!! Ale chciałabym się pozbyć tych najbardziej dręczących mnie wątpliwości. Wybaczcie mi to miotanie się i zachowania a'la Dziewica Orleańska - no qurczę teraz, w chwili kiedy ważą się moje i mojej rodziny losy zostałam sama z wszystkimi dylematami.

A może ja źle robię, może mój Tata ma rację, że sobie z tym nie poradzę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia.malczewska robiła u siebie podcinkę murów na całej długości budynku, remontowała starą stajnię, jakby do niej napisać na PW to może by się odezwała i coś poopowiadała. :roll:

 

Spróbuję Ją odnaleźć i zadać pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depeesiu kochana - wiem co mówię. Gdy sobie szłam nocą już późną :lol: oddychać świeżym powietrzem u Ciebie słyszałam ... ciszę!! To wspaniałe uczucie- taaaak - ale wokół Ciebie stoją domy, w których mieszkają ludzie. "Mój" ludź - jedyny - byłby jakieś 500m dalej :-? Trochę mnie to deprymuje. No i właśnie: "urobisz się przy koniach" - trochę się martwię, czy jestem w stanie poradzić sobie sama z końmi? Ja wiem, że kocham konie, wiem jak się z nimi obchodzić - ale nie wiem wszystkiego i przydałby się ktoś jeszcze do pomocy.

Może ktoś powiedzieć, że się czepiam, że w końcu to był mój pomysł - i miałby rację!!! Ale chciałabym się pozbyć tych najbardziej dręczących mnie wątpliwości. Wybaczcie mi to miotanie się i zachowania a'la Dziewica Orleańska - no qurczę teraz, w chwili kiedy ważą się moje i mojej rodziny losy zostałam sama z wszystkimi dylematami.

A może ja źle robię, może mój Tata ma rację, że sobie z tym nie poradzę ...

BRAZA!!!!!

CO TO ZA GŁUPOTY SĄ???!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:

Twój Tata jest starym człowiekiem i jest pełen obaw, chce Twojego dobra.

Ale - jak to starzy ludzie - ma ogląd sytuacji zniekształcony przez nadmierną ostrożność - znamy to wszyscy z autopsji, prawda?

Nie opowiadaj takich głupstw!!!! :evil: :evil: :evil:

Najpierw kupisz czy tam przywieziesz jednego konika. Jak on będzie i dojdziesz do wniosku, że dajesz radę, nie przerasta Cię opieka nad nim i możesz mieć jeszcze - dokupisz drugiego. I tak dalej!!!!

Kobieto!!!

Dasz radę!!!

Walcz o swoje marzenia, mówię Ci!!!

I pamiętaj - im trudniej będzie, tym bardziej trzeba walczyć, bo satysfakcja potem nie do opowiedzenia.

Wiem, jak to jest, bo stawialiśmy domek i zakładaliśmy agroturystykę w okresie, kiedy oboje z Pawłem straciliśmy pracę i nie mieliśmy żadnych (absolutnie żadnych) dochodów.

No dobra, powiem Ci. Najbardziej pamiętny dzień w moim życiu to ten, kiedy moje dzieciaki, wówczas obaj w gimnazjum, nie pojechali do szkoły w miasteczku odległym o kilkanaście kilometrów.

Czemu nie pojechali? Bo zabrakło pieniędzy na bilety autobusowe - po kilka złotych na każdego z nich.

Długo wtedy płakałam. Potem wstałam z fotela, zacisnęłam zęby i powiedziałam sobie:

"Udowodnię Wam, że potrafię walczyć o swoje dzieci i ich przyszłość. Nie będą biednymi pariasami".

Dziś domek stoi, stodoła się rozbudowuje, dziecko dostało się na swoje wymarzone studia za granicą, drugie się do tego już przygotowuje - uczymy się angielskiego. DALIŚMY RADĘ.

No to Ty z takim jednym czy dwoma końmi i domeczkiem nie dasz rady????

No, proszę Cię!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malmucka, skoro 4 razy w roku po 2 tygodnie, to znaczy się na 2 miesiące juz fajne towarzystwo mam :D

 

Dobra kochani, zostało jeszcze 10 miesięcy, pospieszcie się!!!!!! Tylko się nie przepychać - spokojnie, na pewno wszyscy zostaną sprawiedliwie obdzieleni :D

Ja się w wakacje zatrudniam jako instruktorka. Za towarzystwo, widoki i dach nad głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że, jeżeli nie w ruince za parę lat, to w każdym innym miejscu nawet w tym roku! Albo w przyszłym!

Aaa, i jeszcze koniecznie obejrzyj tę drugą - lepszą drogę. Pamiętaj, że ta leśna nie będzie wyglądała tak dobrze, gdy przejedzie po niej kilka ciężarówek z materiałami budowlanymi. A na czym jak na czym, ale na bitych drogach rozjechanych przez budowy to ja się znam z autopsji i utopsji (co sama widziałaś).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matko, to mi Depeesia nagadała :-? Ale nachodzą mnie nieciekawe myśli, Depeesiu, może dlatego, że potężna zmiana w życiu jakoś tak niebezpiecznie mi się przybliżyła. Dopóki to wszystko było w sferze dalekich marzeń to było piękne, ale im bliżej do realizacji - przynajmniej teoretycznie - tym więcej wątpliwości i ... strachu.

 

Pisałam juz tym w wątku agro, ale jeszcze raz napiszę, bo mnie to męczy. Wstałam rano (przez pomyłkę; córcia nowym telefonem się bawiła i nastawiła niechcący budzik; dobrze, że nie na 3-ą :-? ) z taką myślą: a jak ja przejadę przez ten las, jak będzie potężna wichura???? Nie martwię się o mieszkanie, bo drzewa najbliższe zabudowaniom, w najgorszym przypadku można wyciąć - chociaż szkoda, ale lasu nie wytnę, no nie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malmucka, skoro 4 razy w roku po 2 tygodnie, to znaczy się na 2 miesiące juz fajne towarzystwo mam :D

 

Dobra kochani, zostało jeszcze 10 miesięcy, pospieszcie się!!!!!! Tylko się nie przepychać - spokojnie, na pewno wszyscy zostaną sprawiedliwie obdzieleni :D

Ja się w wakacje zatrudniam jako instruktorka. Za towarzystwo, widoki i dach nad głową.

 

A CV :roll: A list motywacyjny :roll: Możesz faksem :wink:

 

Jak się karta uaktywni, wyślę :D Daj mi tylko na priva dokłądny adres, bo mi się te owoce mylą :oops:

 

Te drogi to kolejna zachwostka :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...