Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

no to na otwarcie bydom "Muratorowe Masztalskie" 8)

Froszka, jo i Bodzio (jeszcze nie wie, ale bydzie :lol: )

po Twoich wyjaśnieniach powyżej to nie ma powrotu ......

MOSZ TO KUPIĆ !!!!!!!!!!!

cena tylko zbij na niższo i temu kuniowi wmawiej, że mo sie mnie nie boć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przepraszam za to nagłe zniknięcie, ale znienacka koleżanka mnie nawiedziła. A że obie gaduły jesteśmy, to i zeszło...

Jazdy mam jutro - do Koszalina - chyba z 6 godzin będę tam siedziała, bo jedziemy we dwie i każda po dwie godziny. Dzisiaj nie ćwiczyłam łuku, bo wiatr słupki przewracał :-?

 

A w poniedziałek to faktycznie egzamin .. 13.30. Jeszcze się jutro przypomnę, ale ... trzymajcie kciukasy.

 

 

Jak mnie pognie, a ku temu się ma, że pognie, to sobie dzisiaj spis zrobię tego, co muszę zrobić w pierwszej kolejności, zanim tę działkę kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie pognie, a ku temu się ma, że pognie, to sobie dzisiaj spis zrobię tego, co muszę zrobić w pierwszej kolejności, zanim tę działkę kupię.

 

Zrób, zrób!!!

Kup, kup!!!!

:D :D :D :D :D

 

A kciuki oczywiście trzymać będziemy z całych sił. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc Amberciu, to kapitału musze bronić jak lwica młodych!! Na nadmiar nie narzekam, niestety a szkoda! Jestem cały czas pod wrażeniem tego cudownego miejsca, ale życie nauczyło mnie już, momentami dość boleśnie, że wbrew naturze muszę posługiwać się bardziej rozsądkiem niż graniem w duszy :-? :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brazuniu,

 

I slusznie. Egzaltacje sa dobre dla niewielu z nas. Reszta winna kierowac sie tylko zdrowym rozsadkiem i przekonaniem, ze dolozyla wszelkich staran iz inwestycja przyniesie nalezyta stope zwrotu lub oczekiwana satysfakcje. Reszta jest nieistotna ...

Dobrymi myslami jestem z Toba. Wybierz najkorzystniej dla siebie i swojej Rodziny ... okazje przychodza i odchodza ... nie ta to inna ... choc niektorzy mowia, ze nic dwa razy sie nie zdarza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że dwa razy to się tylko do tej samej wody nie wchodzi 8) A historia lubi zatoczyć koło.

Z wiekiem to się coraz bardziej rozsądna robie :wink:

 

Pożegnam się, acz z żalem ogromnym :( Jutro mam jazdy w Koszalinie. Nie wskazane z zamkniętymi oczami prowadzić samochód :wink:

 

Dobranoc Amberciu i wszystkim. Miłej niedzieli. Rano na pewno się odezwę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się tutaj rozsądnie zrobiło! :D

Brazunia, ja mam nadzieję, że wybierzesz tak, żeby było dobrze dla Was, bo o to w tym wszystkim chodzi. :roll:

Przemyślisz, policzysz i zdecydujesz.

Emocjami oczywiście się nie kieruj. 8)

Bardzo jestem ciekawa Twojej decyzji. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunia - trzy głebokie wdechy, kartka i długopis i czysta ekonomia. Będzie good.

pamiętaj , że jak drugi raz wchodzisz do tej samej rzeki to to już zupełnie inna woda jest :)

 

No właśnie, zupełnie inna woda, ale rzeka ta sama :D

 

 

Depeesiu, wierz mi, też jestem cholernie ciekawa tej mojej decyzji 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry!

Wiało, ale nie tak strasznie, jak zapowiadali. Sąsiadowy blaszak stoi na działce jak stał. A już się zastanawiałam, dokąd poleci w nocy...

A jak tam decyzje?

Może zanim co, to podjedź do tych dwóch pozostałych miejsc? Głupio by było, gdyby poniewczasie okazało się, że nie mniej urokliwe a np. z lepszym dojazdem dla gości - klubowiczów, że o córci-uczennicy nie wspomnę, bo to oczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...