Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Podjadę Agduś, podjadę. Muszę tylko dostosować czas swoich wycieczek do posiadanego wolnego czasu przez zmotoryzowane koleżanki - na kolegę juz przestałam liczyć, ale kij mu w oko!!!!

 

Daj mi adres na priva!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzieńdoberek :D Pomimo, iż nie wpisuję się w komentarze do Twojego dziennika, Brazuniu, to dziennik czytam od dawna i mocno trzymam kciuki za powodzenie w realizacji marzeń. Masz tylu przychylnych forumowych przyjaciół, że ciężko się przedrzeć przez ich tłum :lol: , jednak to co zobaczyłam dzisiaj na załączonych do dziennika fotkach, zmusiło mnie do dołączenia to tego serdecznego tłumiku :lol: . Dom i miejsce, jakie prezentujesz, to po prostu marzenie :D , coś pięknego! Jeśli tylko opłacalny jest remont, cena zakupu domu do przeżycia (czego z serca życzę), to myślę, że nie ma się co zastanawiać. Jak dla mnie to po prostu bajkowe miejsce :lol: i ten las wokół :roll: cudo... Życzę Ci, aby wszystko ułożyło się pomyślnie, może to będzie Twoje miejsce :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniu (i Marku też :D ) miło mi powitać :D Dziękuję za dobre słowa; faktycznie to miejsce powala urokiem. Jak już pisałam, musze dokłądnie rozpatrzyć wszystkie za... i przeciw... Zobaczymy..

 

Agduś, ja mam na oku samochód - małego Kia terenowówkę, nawet za nieduże pieniądze. Kolega sprowadza samochody z Niemiec zawodowo, do tego jest mechanikiem. Mam podstawy do przekonania, że komu jak komu, ale mi krzywdy nie zrobi - bardzo się szanujemy i lubimy. Tak więc - wszystko jest na dobrej drodze!!!

Byle ten egzamin ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kia terenówka - w sam raz na te leśne tereny :lol: Jutro trzymamy kciuki za pomyślny egzamin :wink:

A tak na marginesie powiem, że Kołobrzeg to nasze ukochane wakacyjne miejsce, gdzie wyjeżdżamy każdego roku od 14 lat :lol: Piękne okolice i ten piasek na plaży - zupełnie inny niż na całym wybrzeżu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kia terenówka - w sam raz na te leśne tereny :lol: Jutro trzymamy kciuki za pomyślny egzamin :wink:

A tak na marginesie powiem, że Kołobrzeg to nasze ukochane wakacyjne miejsce, gdzie wyjeżdżamy każdego roku od 14 lat :lol: Piękne okolice i ten piasek na plaży - zupełnie inny niż na całym wybrzeżu ...

 

To jak przyjedziecie w tym roku chętnie napiję się z Wami kawy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inny piasek? Widziałam go, ale warunki nie bardzo sprzyjały kontemplacji uroków piasku. Mokry był. Może w tym roku pokontemplujemy...

 

Nawet gdybym miała dmuchać, żeby wysechł, to pokontemplujecie ... (rany, ale słowo :-? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy pluć prosto, a nie kątem, ale na piasek nie będziemy.

 

Na piasek się nie ważcie!!!! A wiesz, dlaczego inny?? Bo to kołobrzeski :D Monia ma rację, jeden jedyny w swoim rodzaju :D

(w tym miejscu odezwał się mój lokalny patriotyzm; a już myślałam, że odszedł ode mnie na zawsze :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież obiecałam, ze na piasek nie będziemy. I to nie z racji lokalnego patriotyzmu, tylko z czystej przyzwoitości. Przeca dziecka się w nim będą bawiły.

Ale my i tak wybieramy piasek raczej daleko od tłumów, ganiamy kilometry całe od miejscowości, żeby w spokoju kontemplować piasek i morze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, proszę :roll: chwilkę mnie nie było a tu takie dyskusje na temat kołobrzeskiego piasku :lol: Piasek jest jedyny w swoim rodzaju, bo:

1. jest wyjątkowo drobniutki i delikatny - niczym mąka, co powoduje, że mogę go godzinami przepuszczać przez palce i to mnie bardzo relaksuje :lol:

2. jest jasny, co sprawia wrażenie, ze jest czysty (nawet jeśli taki nie jest, to udaje, że taki jest) :lol:

3. hmmm... no i wyjątkowo ładnie mnie na nim opala :lol: :lol: :lol:

Ot, powody, dla których uwielbiam ten piasek.

A Kołobrzeska kawusia i kontemplacja - ten pomysł, zwłaszcza w takim sympatycznym towarzystwie, baaaardzo mi odpwiada :lol: Jestem zawsze na przełomie lipca i sierpnia. To jesteśmy już prawie umówione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku, co Wy z tym piaskiem? Hmm, ale może jak taki dobry - to i na budowę się przyda :)

Ja tam Kołobrzeg wspominam przede wszystkim z talentów poetyckich plażowych sprzedawców. Zeszłoroczne: "Kukurydza ma frekwencję, dobrze wpływa na potencję" do dziś mnie bawi :)

Braza - więc jutro zjedz na wszelki wypadek chociaż płatki kukurydziane, żebyś wydusiła cały potencjał możliwości (swoich i autka) na egzaminie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...