Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jeste kochani!!!! Ale kicha!!!! Się nie udało :( Wstyd przyznać, ale nawet z placu nie wyjechałam - poległam na łuku :evil:

 

I wiecie, taka mnie refleksja naszła, że chyba za dużo to mnie ten instruktor nie nauczył. Wiecie, że ja nawet nie miałam pojęcia, że Micry mają też lusterka elektryczne :o A mają!!!! Niestety, prawy słupek na prostej łuku mój, lewy koleżanki!!

Kiedy powtórka z rozrywki nie wiem, bo jutro ma nas ów instruktor zapisać.

 

Dziękuję wszystkim za wsparcie, kciuki itp czary mary!!! Jesteście kochani!!! A ja niestety dałam ciała :evil: :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D :D

Następnym razem to już silniejsza będę!!!

 

Wiecie, co mnie zdeprymowało - i tu się "kłaniam" :evil: instruktorowi - zapewniał nas, że każą nam włączyć wszystkie światła i wymieniać. Jak przyszło co do czego, kazał mi włączać losowo, ot tak sobie. Zgłupiałam - wiem, że to brzmi śmiesznie, bo teraz to i ja tak to odczuwam - ale wtedy się pogubiłam. Nigdy, nigdy nie włączałam świateł osobno - od razu wszystkie i wymieniać, które od czego. No i pierwsza skucha, bo zaczęłam się zastanawiać ... W ogóle, jak weszłam to tej 5-cio drzwiowej micry to zbaraniałam, taka mi się wielka wydała, ja jeździłam 3-drzwiową.

Same porażki.

 

Czy ktoś wie jak, opróćz słupków, można nauczyć się jechać na łuku??? Podobno można też na samych lusterkach, ale jak????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

braza nie przejmuj sie. Pewne rzeczy przychodza z czasem. Zobaczysz kiedys bedziesz dziwila sie sama sobie, ze czegos nie umialas zrobic.

Jak sobie przypomne ile strachu napedzilo mi ruszanie pod gore... :lol:

A teraz to normalne jak oddychanie... Z tym, ze ja strachliwa jestem i wciaz nie lubie jezdzic tam gdzie szybko migaja... :oops: :D a wyprzedzam chyba tylko konie i traktory... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D :D

Następnym razem to już silniejsza będę!!!

 

Wiecie, co mnie zdeprymowało - i tu się "kłaniam" :evil: instruktorowi - zapewniał nas, że każą nam włączyć wszystkie światła i wymieniać. Jak przyszło co do czego, kazał mi włączać losowo, ot tak sobie. Zgłupiałam - wiem, że to brzmi śmiesznie, bo teraz to i ja tak to odczuwam - ale wtedy się pogubiłam. Nigdy, nigdy nie włączałam świateł osobno - od razu wszystkie i wymieniać, które od czego. No i pierwsza skucha, bo zaczęłam się zastanawiać ... W ogóle, jak weszłam to tej 5-cio drzwiowej micry to zbaraniałam, taka mi się wielka wydała, ja jeździłam 3-drzwiową.

Same porażki.

 

Czy ktoś wie jak, opróćz słupków, można nauczyć się jechać na łuku??? Podobno można też na samych lusterkach, ale jak????

 

praktyka, braza, praktyka :lol:

kiedyś też mi sie wydawało to niemożliwe :roll:

jednak im więcej kilometrów przejedziesz, tym nabierasz większej pewności :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli mi przechodzi, chociaż ja na szczęście nie yłam nastawiona zbyt optymistycznie. Pesymizmem tego też nazwać nie mogę - po prostu - zdam, albo nie!! Ale jak już ten fakt nastąpił, to się wkurzyłam trochę i na siebie (za brak skoncentrowania) i przede wszystkim na instruktora -zbyt mało czasu, jak się okazało, poświęciliśmy właśnie na te bzdety jak łuk i ruszanie pod górę.

Mało tego, nawet miał opory, żeby na nas poczekać aż do końca egzaminu, bo on jest umówiony!!!! No żesz Ty twierdza towja oblężona mać, ja ci dam umówiony :evil:

Poczekał, łaski nie robił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni musza troche wybrzydzac, :D ale zobaczysz potem i tak kazdy jezdzi po swojemu. :roll: Mnie kiedys zamurowalo kiedy z mojej lewej strony na pasie dla skrecajacych w lewo autobus mi szmignal przed nosem w prawo :o Ja nawet nie musialam tam patzrec bo nie ma prawa sie cos takiego wydarzyc..., ale sie wydarzylo.., no i co? Tego nie uczyli w szkole... :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, to ciekawe, bo egzaminator mojej koleżanki, przemiły chłop zreszta, wspomniał właśnie o tych słupkach na łuku: brzmiało to m.w. tak: "A dlaczego instruktor uczył was tylko na słupkach?? Powinien i na słupkach i na lusterkach" - koniec cytatu.

No i qurczę nie wiem :-? Chciałabym się tego dobrze nauczyć, bo wsiądę ponownie do większego na samochodu na egzaminie i znowu polegnę :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braz opowiem Ci historyjkę jak to z tym doswiadczeniem bywa... :wink:

Moj wujek, kierowca od kilkudziesieciu lat przyjechał keidys do pracy samochodem dostawczym. Mąż stał na parkingu akurat jak on podjechał. Ale widzis, coś nie tak jest z samochodem. Więc mówi, gdzie przyłożyłeś bokiem? A on mu odpowiada: stukniety? aaaaa to jednak zdeżyłem się z tym autobusem! :o :o :o :lol: :lol: :lol:

Bez komentarza 8) :lol: Do dzisiaj się z tego śmiejemy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...