Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:lol: :lol: :lol: Z tej rozpaczy,że instruktor do bani kup sobie dom :D lub przynajmniej działkę - zakupy fajnych, drobnych rzeczy kobiecie na ogół pomagają :wink:

 

I ten pomysł mi się podoba :D :D

Masz jeszcze jakieś w zanadrzu :wink:

od razu dokup kilka koni, co se bedziesz żałować 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol: Z tej rozpaczy,że instruktor do bani kup sobie dom :D lub przynajmniej działkę - zakupy fajnych, drobnych rzeczy kobiecie na ogół pomagają :wink:

 

I ten pomysł mi się podoba :D :D

Masz jeszcze jakieś w zanadrzu :wink:

od razu dokup kilka koni, co se bedziesz żałować 8) :lol:

 

Aaaa, to też dobry pomysł :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol: Z tej rozpaczy,że instruktor do bani kup sobie dom :D lub przynajmniej działkę - zakupy fajnych, drobnych rzeczy kobiecie na ogół pomagają :wink:

 

I ten pomysł mi się podoba :D :D

Masz jeszcze jakieś w zanadrzu :wink:

od razu dokup kilka koni, co se bedziesz żałować 8) :lol:

 

Po takich aktach rozpaczy to mój Szanowny na kolanach będzie błagał, żeby mi to prawo jazdy w końcu dali :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A MOIM ZDANIEM TEN CAŁY PLAC MANEWROWY TO PORAŻKA

Czy ktoś później miał z nim do czynienia w czasie normalnej jazdy :evil:

Ja spędziłam 75% czasu nauki jazdy na placu manewrowym :evil: czy ja później jeździłam po nim czy po ulicach :roll:

Złość mnie jakaś dopada jak myślę o tym jak się uczy kierowców jeździć :evil:

To w 75% oderwane od reala

 

Podoba mi się system (nie wiem gdzie chyba w Stanach) że ten który się uczy jeździć może to robić z doświadczonym kierowcą a nie koniecznie z instruktorem

 

Mam w myslach kilka beznadziejnych opowiastek z egzaminów na prawko ale nie będę Was dołować :roll:

 

BRAZA powodzenia next time :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się spóźniałam z pocieszaniem, bo widzę, żeś już pocieszona i ucieszona perspektywą poprawiania sobie nastroju. Tylko, skoro masz już taki wspaniały nastrój, to nie ma pretekstu, żeby go sobie poprawiać zakupami... Jednak nie będę Ci radziła, żebyś popadła szybko w otchłań rozpaczy i podzyskała pretekst.

Za to wyciągnęłam wniosek dla siebie - jeżeli popadać w rozpacz, to na początku miesiąca, bo pod koniec nie będę miała za co poprawiać sobie nastroju.

Kiedy zaczynasz jazdy z INNYM instruktorem? No bo ten na pewno był fatalny, skoro taka zdolniacha nie zdała!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plac jest bez sensu! A tak w ogóle, to co to za łuk? Dla mnie na placu koszmarem było wjeżdżanie do zatoczki (takiej bokiem i tyłem). W końcu pojechałam z kumplem ojca na parking za miastem się uczyć i... okazało się, że umiem! A na lusterka do tej pory nie umiem jeździć i wykonując manewry tyłem wykręcam głowę jak sowa. Zazdroszczę żyrafie - jej byłoby łatwiej. W ogóle nie umiem odnieść tego, co widzę w lusterkach do rzeczywistości. No ale ze mnie kierowca jak z koziej d... trąba. Wiecznie marudzę że nie umiem zaparkować pomiędzy samochodami, a mając nóż na gardle zaparkowałam tak, że po wyjściu z samochodu długo nie mogłam ochłonąć, że mogłam się tam zmieścić. Prosto w dodatku!

Braza, znajdź DOBREGO instruktora, który pokaże Ci, że umiesz jeździć i luzik, zdasz z palcem w...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeste kochani!!!! Ale kicha!!!! Się nie udało :( Wstyd przyznać, ale nawet z placu nie wyjechałam - poległam na łuku :evil:

 

I wiecie, taka mnie refleksja naszła, że chyba za dużo to mnie ten instruktor nie nauczył. Wiecie, że ja nawet nie miałam pojęcia, że Micry mają też lusterka elektryczne :o A mają!!!! Niestety, prawy słupek na prostej łuku mój, lewy koleżanki!!

Kiedy powtórka z rozrywki nie wiem, bo jutro ma nas ów instruktor zapisać.

 

Dziękuję wszystkim za wsparcie, kciuki itp czary mary!!! Jesteście kochani!!! A ja niestety dałam ciała :evil: :-?

Luz - muszą na tym zarobić ):):) Taki kraj :)

P.S. pierwszy raz zoabczyłam plac manewrowy na egzaminie, ale to był rok 89 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś, miód mi na zbolała duszę lejesz :D

 

Jutro jesteśmy umówione z koleżanką, zastanowimy się co robić dalej. Że musimy poćwiczyć, to nie ulega wątpliwości, ale ja zauważyłam jeszcze jedną, niemiłą rzecz: otóż ja nie mam pojęcia, jak się zachować w pewnych sytuacjach, bo to instruktor za mnie pewne rzeczy robił!!! I nie pomagał wrzask: "Daj mi do cholery jechać, a nie łapiesz za kierownicę!!!" co też robił namiętnie, nie tłumacząc dlaczego to robi.

 

Pocieszona jestem już troszkę, i owszem, ale zakupy jeszcze poczekają - z wiadomych względów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opowiadań znajomych o dziwnych pytaniach i oblaniach na egzaminie zapamietałam kilka:

- skad pani wie, jak pozna ile wlać płynu do spryskiwacza?

- proszę sprawdzic poziom oleju i powiedzieć jak dolać i ile dolać?

- egzaminator w środku na światłach postojowych i udaje, że włączył stop i pyta czy palą się światła stopu (podpuszczanie)

- za blisko pani ominęła koparkę a to duży sprzęt :o

- proszę skręcić w lewo. Dziewczyna wrzuca jedynie kierunkowskaz i odrazu wyłącza bo załapuje że jest zakaz. Oblała bo pokazała zamiar skrętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...