Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No dobra!!!!!! Ale jak przejechać łuk tylko na lusterkach???? Da się????!!!!

 

A można inaczej ?????????????/ :):):):):):):) :o

 

Oj Ty chyba musisz podjechać do mnie na szkolenie :)

 

Nooooo, podobno można na same słupki, wykręcając się do tyłu w tzw. spiralkę! To jest tak: wsteczny; pierwszy słupek mijasz bez mniejszego zainteresowania, ale za to drugi słupek to już nie bele co!!!! Łapiesz go w rogu okna - skręt do pół w prawo; drugi słupek to też ważność nad ważnościami - jak go masz w rogu samochodu drugiskręt kierownica w prawo do pół. Teraz przenosisz spojrzenie na prawe boczne lusterko i w nim łapiesz linię - jak ją masz równoległą do samochodu - natychmiast cały obrót ierownicą w lewo i .... musisz jechać dalej prosto aż do miejsca postoju.

 

I tak właśnie mnie, biedne dziecię uczono :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o :o :o

A to nie lepiej pilnować czy sie w coś nie wjeżdża i nie myśleć o tych obrotach? :o

 

To byłoby zbyt logiczne i pewnie mało poetyckie :wink:

 

Jak pragnę zdrowia, nie mam pojęcia na ki gwizdek komuś ten łuk???? Toć jak wyjeżdżam z parkingu to nie będę jechać do tyłu 30 metrów do tego z zakrętami :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o :o :o

A to nie lepiej pilnować czy sie w coś nie wjeżdża i nie myśleć o tych obrotach? :o

Muszę cytować, bo tak szybko postów przybywa, że zanim napiszę odpowiedź, powstają trzy nowe i moja odpowiedź trafia w próżnię.

 

Pamiętam parkowanie maluchem - ta sama zasada - słupek w oknie - kręcić. Ja się tylko zastanawiałam, czy w innych samochodach to tak samo działa. No bo nauczy się delikwent o tych słupakach, wsiądzie w dłuższy samochód albo w taki zaopatrzony w większe/mniejsze okna i... bulba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o :o :o

A to nie lepiej pilnować czy sie w coś nie wjeżdża i nie myśleć o tych obrotach? :o

 

To byłoby zbyt logiczne i pewnie mało poetyckie :wink:

 

Jak pragnę zdrowia, nie mam pojęcia na ki gwizdek komuś ten łuk???? Toć jak wyjeżdżam z parkingu to nie będę jechać do tyłu 30 metrów do tego z zakrętami :-?

... w dodatku z zakrętami pod identycznym kątem jak na placu manewrowym, bo inaczej się te słupki i obroty nie zgodzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o :o :o

A to nie lepiej pilnować czy sie w coś nie wjeżdża i nie myśleć o tych obrotach? :o

 

To byłoby zbyt logiczne i pewnie mało poetyckie :wink:

 

Jak pragnę zdrowia, nie mam pojęcia na ki gwizdek komuś ten łuk???? Toć jak wyjeżdżam z parkingu to nie będę jechać do tyłu 30 metrów do tego z zakrętami :-?

... w dodatku z zakrętami pod identycznym kątem jak na placu manewrowym, bo inaczej się te słupki i obroty nie zgodzą...

 

No dokładnie ... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem dobrym keirowcą, bo nie lubie prowadzic samochodu. Jednak daje mi on wolność i chcę czy nei to jednak jeżdżę. Odrazu mąż mnie rzucił na głęboką wodę bo dał mi kombi. Teraz jak wsiadłam do Yariski siostry to.... brakowało mi jakiegoś metra z tułu a podwórko wydało mi sie 2 razy szersze niż jest :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz wykupienia jazd, poczekaj na ładną pogodę, weź zautomobilizowaną znajomą na jakiś parking i ćwicz (ona niech sie w tym czasie opala). Na grzyba masz pacić za jazdy, kiedy instruktor się opier...a gadając z kolegami a Ty czołgasz się tyłem po placu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem dobrym keirowcą, bo nie lubie prowadzic samochodu. Jednak daje mi on wolność i chcę czy nei to jednak jeżdżę. Odrazu mąż mnie rzucił na głęboką wodę bo dał mi kombi. Teraz jak wsiadłam do Yariski siostry to.... brakowało mi jakiegoś metra z tułu a podwórko wydało mi sie 2 razy szersze niż jest :lol:

Też tak mam i też mamy kombi. W dodatku marzy nam się coś sześcioosobowego, chociaż wymiana samochodu w przewidywalnej przyszłości nam nie grozi. Felusia pewnie będzie nam służyła do pełnoletności albo i dłużej, będzie nam wierna jak kredyt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra!!!!!! Ale jak przejechać łuk tylko na lusterkach???? Da się????!!!!

Masz na mysli chyba cofanie po łuku? :roll: Bo jak do przodu to najlepiej na wyczucie.

A koperte na placu robiłam perfekcyjnie dzięki temu ze wiedziałam, ze jak się slupek pojawi mi w tym a w tym okienku to trzeba np dwa razy kierownica skrecic ale jak mam zrobic to miedzy samochadami, to na raz mi się zwykle nie udaje :lol: Egzamin egzaminem a i tak swoje kilometry trzeba zrobic zeby dobrze jeździc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się to porównanie "Wierna jak kredyt..." :D

Porównanie samo w sobie może i tak, ale, kiedy tak się człowiek wgłębi w jego znaczenie... brrr - słyszę dźwięk zatrzaskujących się więziennych wrót, klekot suchych kości... brzęk łańcuchów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się to porównanie "Wierna jak kredyt..." :D

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

taaaaaa i nie opuszczę cię przez najbliższe 30 lat :roll: :lol: :lol:

 

:D :D :D

 

Veruniu, dokłądnie tak: cofanie po łuku!! To jakiś koszmar :-? Ale przyznaję, że te 2 razy , które udało mi się pojechać na próbach szły mi w miare dobrze - w miarę :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...