Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja bardzo proszę, niech mi ktoś da kopa, żebym się wzięła do jakiejś sensownej działalności zamiast tu siedzieć! Tak zapadłam w ten fotel i już się chyba nie ruszę! Dzieckom już dawno trza czytać, opinię na temat programu edukacji muzycznej płodzić w imieniu Rady Rodziców, pranie składać, firanki wieszac... (propozycji mam jeszcze dużo). A tymczasem bezwład, inercja i kontemplowanie tworzących się zakwasów... Normalnie kopa potrzebuję, ale męża nie poproszę, bo za blisko jest.

Kopa wirtualnego poproszę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo proszę, niech mi ktoś da kopa, żebym się wzięła do jakiejś sensownej działalności zamiast tu siedzieć! Tak zapadłam w ten fotel i już się chyba nie ruszę! Dzieckom już dawno trza czytać, opinię na temat programu edukacji muzycznej płodzić w imieniu Rady Rodziców, pranie składać, firanki wieszac... (propozycji mam jeszcze dużo). A tymczasem bezwład, inercja i kontemplowanie tworzących się zakwasów... Normalnie kopa potrzebuję, ale męża nie poproszę, bo za blisko jest.

Kopa wirtualnego poproszę!

 

Na pocieszenie powiem, ze nie jesteś sama :roll:

Pranie chyba trzeba będzie wyprać jeszcze raz, bo czekająć na uprasowanie chyba się zakurzy :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra!!!!!! Ale jak przejechać łuk tylko na lusterkach???? Da się????!!!!

 

A można inaczej ?????????????/ :):):):):):):) :o

 

Oj Ty chyba musisz podjechać do mnie na szkolenie :)

 

Nooooo, podobno można na same słupki, wykręcając się do tyłu w tzw. spiralkę! To jest tak: wsteczny; pierwszy słupek mijasz bez mniejszego zainteresowania, ale za to drugi słupek to już nie bele co!!!! Łapiesz go w rogu okna - skręt do pół w prawo; drugi słupek to też ważność nad ważnościami - jak go masz w rogu samochodu drugiskręt kierownica w prawo do pół. Teraz przenosisz spojrzenie na prawe boczne lusterko i w nim łapiesz linię - jak ją masz równoległą do samochodu - natychmiast cały obrót ierownicą w lewo i .... musisz jechać dalej prosto aż do miejsca postoju.

 

I tak właśnie mnie, biedne dziecię uczono :-?

 

Brazunia - głowa do góry :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Będzie dobrze 8) 8) 8) 8)

 

Ale to co Ty piszesz powyżej to jest dla mnie....straszne :roll:

 

Mnie tak nikt nigdy nie uczył. Nie uczyłam sie na słupkach i nie musiałam myśleć czy widzę właśnie drugi słupek czy trzeci i w która stonę powinnam teraz skręcić kierownicę...a zdawałam egzamin 17 lat temu i jestem......samochodziara :oops: :lol:

Uwielbiam jeździć samochodem, i nie mam problemu żeby wsiąść do obojętnie jakiego :lol: :lol: :lol: :lol:

Ostatnio nawet jechałam Tirem :lol: :lol: :lol: co prawda tylko 200metrów ale zawsze.

I ćwicz, ćwicz, ćwicz, weź kogoś na jakiś parking (to oczywiście niedozowlone jest) i sobie próbuj sama. Instruktor jest Ci niepotrzebny tylko ilość przejechanych godzin i nabranie pewności i doświadczenia.

Trzymam kciuki za kolejny raz 8) 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunia, przykro mi, że tym razem się nie udało :-? ( cholercia, moze jednak za słabo te kciukasy trzymałam :-? :oops: ) ale jak nic - kolejną razą będzie lepiej.

Poza tym, wszyscy juz wszystko napisali- nic dodać nic ująć :roll:

 

Musisz dużo trenować, inaczej się nie nauczysz 8) Nic na pamięć, zadnych milimetrów na słupkach/szybach/ lusterkach...

I faktycznie trza zmienic intruktora :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza przykro mi , ze sie nie udalo :(

to moja wina !!! wstydzilam sie soczyscie pluc, bo bylam w centrum handlowym :oops: :cry: :cry:

nastepnym razem sie poprawie......obiecuje !!!! :D

 

Frosia, daj spokój!!!!!!! Toż jakbys zaczęła ni z tego z owego pluć przy ludziach, to by karetkę wezwali z obsadą 4 mocnych, dużych facetów!!! Do tego wyposażonych w takie dziwne ubranko :wink:

Więc nie rób sobie wyrzutów!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza przykro mi , ze sie nie udalo :(

to moja wina !!! wstydzilam sie soczyscie pluc, bo bylam w centrum handlowym :oops: :cry: :cry:

nastepnym razem sie poprawie......obiecuje !!!! :D

 

Frosia, daj spokój!!!!!!! Toż jakbys zaczęła ni z tego z owego pluć przy ludziach, to by karetkę wezwali z obsadą 4 mocnych, dużych facetów!!! Do tego wyposażonych w takie dziwne ubranko :wink:

Więc nie rób sobie wyrzutów!!!!

popatrz, a szukalam jakies ubranka :o

moglam to wykorzystac

tylko, ze nie za bardzo mi w bieli :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...