Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aż Ci pozazdrościłam (tak ciuteczkę) - za oknem wietrzysko, w domku kawusia pachnie i paruje, a Ty przy kompie sobie projektujesz... Piękne!

Oczywiście już zacieram łapki na oglądanie i komentowanie pomysłów. NIestety, z braku czasu, pewnie nie zasypię Cię inspiracjami ściągniętymi z różnych stron, ale z tym to Ty sobie najlepiej radzisz.

Na parapetówkę się wpraszamy w komplecie. Ja proszę o ciasto czekoladowe z czekoladowym kremem i w czekoladzie, do tego capuccinko. Andrzej wszystko owocowe - wiśniowe najchętniej,a dzieci, jak to dzieci - byle dużo i słodko. Ale będzie zabawa!

PS. Możemy zabrać namiot, bo wszyscy goście się na noc nie pomieszczą, a tak się zrywać z imprezki do domu, to głupio i niewygodnie, zwlłaszcza dla kierowcy (czyli nie mnie :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś zaproszenia dla Was to już dawno wydrukowanie i ozdobione! :D Czekają na lepsze czasy. Namiotu nie zabierajcie, pomieścimy się na pewno, coś się wymyśli. A o zrywaniu się z imprezy nawet nie myślcie :-?

 

A jak już "naprojektuję" odpowiednio dużo pomieszczeń to na pewno rzucę je na pożarcie krytyki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anoleiz Ty się tu nie wymądrzaj, tylko mów co z Waszymi planami?? Nawet się wczoraj wpisałam na Twoją stronę, bo już mi czekanie obrzydło :wink:

 

Będzie zabawa, będzie camping, będzie ognicho i szaleństwa do białego rana :D Nie wyobrażam sobie inaczej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Wilki Morskie i Szczury Lądowe - będą mieli o czym gadać przez ho ho ho ... .

Aniu, mój Szanowny Pan też fascynował się windsurfingiem. Niestety, musiał zrezygnować z braku czasu. Przerzucił się na konie :D Dla mnie bomba - cała rodzinka jeździ (no - Szanowny "prawie: jeździ :wink: )

 

Nieee, no ja muszę wszystko pozałatwiać w "te pędy", niech ta impreza będzie jak najszybciej!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurtka wodna no... z naszymi planami, to hmm... czekamy ;)

jak nie na papiery, to na decyzje, jak nie na decyzje, to na papiery...

no ale...

termin podpisania umowy ostatecznej kupna mamy do 10 listopada, no to już niedługo powinno być wszystko widać jak na dłoni... :)

 

za dużo się na razie komplikuje i za dużo możliwości się porobiło, no i kurka no trudno się zdecydować ;)

 

ale w skórcie

1. sprzedajemy działkę no i właśnie mamy 2 możliwości - albo za gotówkę, albo za dom niewykończony - w sumie dom nam na nic, skoro chcemy chałupę kupić, ale jako inwestycja napewno warte przemyślenia ;)

2. załatwiamy papierkologię stosowaną i mniej - i czekamy na różne KW i agencje rolne - zwykle im się nie chce nawet odpisać że nie chcą skrawka ziemi, więc ustawowe 30 dni w plecy :)

no i... plany snuję, ale że tak powiem skromnie i nieśmiale, bo wolę wiedzieć przynajmniej ile mam kasy na szaleństwa remontowe, a teraz to i nawet tego nie wiem :)))

 

czekaaaaammm... ale się doczekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja w takim razie głowy Ci Anoeiz zawracać pytaniami nie będę, ale zobowiązuję Ciebie niniejszym do jak najszybszego zdania relacji, jak już będziesz wiedziała co i jak. Rozumiem jednak, że ta chałupa to tak na mur beton właśnie to, co chcielibyście mieć? No, te piece są po prostu z klasą :p

Czekam na informacje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie że na mur beton... ja zawsze chciałam mieć albo nowoczesną chałupę... ale takiej w krakowie nie zbuduje i okolicach bo płaski dach nie bardzo jest gdzie... albo wille jakąś taką z ogródkiem, międzywojenną... ale te ceny ;)

albo właśnie coś w rodzaju dworku, z sadem i trawą i bzem... i stodołą :))) no i piecem oczywiście w kuchni :)

 

ja się bez bicia zobowiązuje jak tylko się wyjaśni wszystko do końca zaraz relacje i fotki wklejać, pomysły i realizacje też i burze mózgów i plany i zamierzenia... uff i w ogóle wszystko :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Wilki Morskie i Szczury Lądowe - będą mieli o czym gadać przez ho ho ho ... .

Aniu, mój Szanowny Pan też fascynował się windsurfingiem. Niestety, musiał zrezygnować z braku czasu. Przerzucił się na konie :D Dla mnie bomba - cała rodzinka jeździ (no - Szanowny "prawie: jeździ :wink: )

 

Nieee, no ja muszę wszystko pozałatwiać w "te pędy", niech ta impreza będzie jak najszybciej!!!!

 

Sklepowi monopolowemu bank rozbijemy!!! :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edmar no pytanie!!!! :D Wiadomo :D

Zacznij juz budować tego swojego wdzięczniaka, bo ja ciekawa jestem jak nie wiem co! W swoim to ja już zaczęłam już wnętrza urządzać :wink: :)

 

Deppesiu tych przybytków z "Wodą Życia" tyle, że jak w paru bank rozbijemy to się nic nie stanie :D Możemy szaleć :wink:

 

Rrmisiu pakuj się, tylko o białych skarpetkach nie zapomnij :wink: :D A o parking się nie martw, w razie "W" na plaży zaparkujemy, to nic że nie wolno :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Froska skąd Ty wzięłaś to "nieproszona" :o Ty się już dawno powinnaś czuć zaproszona :D Tylko włóż te swoje czerwone adidaski, bo ładne są i dobrze mi się w nich kojarzysz - no wiesz - z tym drutem i wygibasami :wink:

Niniejszym oficjalnie donoszę: 2 miejscówki zarezerwowane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...