Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzień dobry :D

 

ło matko tyle śniegu :o nad morzem :o

 

Ja też jestem w szoku!!!!! Takiego widoku za oknem to ja ze 4 lata nie miałam!!!

 

Ale piknie to wygląda :) przynajmniej oko można nacieszyć :lol:

i na pamiątkę dla wnuków bo to wiadomo jak to daej będzie z tym ociepleniem klimatu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry :D :D :D

Braza dopiero teraz przeczytałem że egzamin się nie udał.

Nic się nie przejmuj - następnym razem będzie lepiej.

Ja też za pierwszym razem odpadłem na łuku.

za drugim na mieście

udało mi sie zdać za trzecim razem

 

a cofać na lusterkach to do dzisiaj nie umiem :oops: - a mam prawko 15 lat :lol: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Co zrobiłaś z oczami psicy???

Zaraz zadzwonię do kumpla i zapytam, czy mogę Ci podać jego telefon na prive. Najlepiej umów się z nim na jakimś skypie albo co, bo zbankrutujesz. On mało gadatliwy jest, ale Ty masz tysiąc pytań!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałam sobie jeszcze, że miałam Ci coś napisać. Pamiętasz te dwa domki, które budowano przy wąskiej uliczce prowadzącej do przedszkoala? Chyba Ci je pokazywałam - jeden stoi tuż przy ulicy przytulony do starszego domu, drugi w głębi. Takie nieduże. Wiesz, ile sobie zaśpiewali za nie? 400 tys za sztukę (stan surowy zamknięty, ocieplony, nieotynkowany, domki tak na oko około 100 m2, działka mniejsza od naszej podzielona na pół). Nadal uważasz, ze toto gotowe jest koszmarnie drogie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie uważam że toto gotowe jest koszmarnie drogie!!!!!!! :D

 

Oczy psicy wzięłam na spacer nad morze!!!! Ależ fajnie jest w parku - bialutko tak, czyściutko!!!! Ale plaży nie ma!!!! Morze podchodzi pod samą alejkę spacerową, dobrze, że jakieś betonowe bariery porobili, bo park by na pewno zalało!!!

 

Agduś, wstyd mi, ale w szaleństwie robienia porzadków wywaliłam chyba linka do stajni Twojego kolegi :oops: Możesz mi jeszcze raz podesłać :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam :D ... zima też :roll:

 

Brazunia zanim odkopię swoje komentarze :oops: ...chciałam się przywitać i mocno Ciebie uściskać :) ... mam nadzieję, że humor się poprawił :wink: ...a następny egzamin będzie Twój 8) :D

 

Widziałam zdjęcia Ruinki ...i muszę powiedzieć, że zamarłam :o ....z zachwytu 8) :D

Oczywiście w podjęciu decyzji nie pomogę, bo to indywidualna sprawa, ale pierwsze wrażenie (przynajmniej w moim odczuciu) niesamowite :o :o ...

 

Kiedyś szukaliśmy czegoś do remontu, ale w tej naszej dziurze nic sensownego nie udało się znaleźć :( :( ...może za szybko poddaliśmy się :roll: ... mam nadzieję, że podjęte decyzje okażą się jak najbardziej trafne 8) ...czego Wam z całego serca życzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Brazę zasypało, bo się od rana nie odzywa.

 

Zazdroszczę Wam tego śniegu. Ja w tym roku miałam może z centymetr jednego dnia. A tak to deszcz, czasami mróz.

 

I co z tą działką? Jak idą przemyślenia? A nie doczytałam, co w końcu z tamtym bajkowym miejscem w środku lasu? Oglądaliście?

 

I jeszcze jedno, może niedyskretne pytanie, ale mnie ciekawi. Ile za takie gospodarstwo teraz trzeba by zapłacić? Może być na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śnieg topnieje, tak że zasypanie nie grozi!!! Przepraszam za milczenie, ale robiłam łazienki dla Veruni i Edmar.

Wkleję zdjęcia i wpadnę na dłużej.

Depeesiu - mam wypracowanie, ale nie miałam kiedy odpisac, sorry. Do tego córcia jednak jest chora - chyba niepotrzebnie posyłałam Ją dzisiaj do szkoły :-?

 

Moniczko, przyjrzyj się projektom - jak będzie okey wezmę się za salon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała - bardzo duzo zależy GDZIE?

Popatrz sobie na serwisy typu Gratka.pl, albo Allegro/nieruchomości - jest sporo ofert z cenami - można się nieźle naoglądać!

 

Np w moich okolicach hektar rolnej jest za ok. 10 tys, więc za 10 ha juz mamy 100.00 zł. Ale jeśli ciekawie położone - cena rośnie, jesli ha zalesione - cena rośnie. Tyle że w moich okolicach juz chyba wszystko co najciekawsze i najtańsze (juz dawno przestało byc tanio... :-? ) wykupione, głównie przez Wrocławiaków (nawet już odległości 70 km od miasta).. I nadal mnóstwo ludzi z miasta szuka "domów za wsią,na skraju wsi, najchętniej przy lesie z co najmniej 2-3 ha"

Same zabudowania takie jak Brazkowe czyli w stanie krótko mówiąc złym - prawie nie powinny się liczyć do ceny (realnie rzecz biorąc), ale - liczy sie to że mozna je (choćby teoretycznie, zalezy co kto chce) remontowac a przede wszystkim (jak wiesz) jest prawo do budowania w takim miejscu. I TO KOSZTUJE. A że dodatkowo miejsce jest urokliwe (znajdź gdzies 10-hektarową działkę W ŚRODKU LASU!) i wyjątkowe .. cenę mozna windowac dowolnie :roll: Ale kosztowac będzie tyle ILE KTOŚ ZAPŁACI.

Przykłady z mojej okolicy:

1.Za dom poniemiecki w średnim stanie, do remontu i 5 ha (w tym część las) ktoś chciał ostanio 400 tys. Przy drodze wiejskiej.

2.Za budynki (dom, stodoła, stajnia) w dobrym stanie (wszystko zdrowe, piekna czerwona cegła) do remontu ale ziemi tylko 0,8 ha - 250 tys. Za wsią z dala od zabudowań, na lekkim wzniesieniu, bardzo ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykłady z mojej okolicy:

1.Za dom do remontu poniemiecki w średnim stanie, do remontu i 5 ha (w tym część las) ktoś chciał ostanio 400 tys. Przy drodze wiejskiej.

2.Za budynki (dom, stodoła, stajnia) w dobrym stanie (wszystko zdrowe, piekna czerwona cegła) do remontu ale ziemi tylko 0,8 ha - 250 tys. Za wsią z dala od zabudowań, na lekkim wzniesieniu, bardzo ładnie.

Kurde, darmo dają. W W-wie za 400 pln można kupić kawalerkę poniżej 30 mkw.

A za 250.000 - nic nie można kupić :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szybciutko odpowiem: jutro umówię z panią z biura na wycieczkę do drugiego miejsca. Cena większta, ale za to dom wyremontowany. Nie chce zapeszać, jak widzicie jeśli sie czymś pochwalę, to ... Z ruinkami jednak się chyba wstrzymam, to jest jednak ogromna kasa, nie kupna - ale później. Nie wydolę!!! :-?

Cócia ma gorączkę, posiedze z nIą chwilę. Później zajrzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...