Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rany!!!!! ....... Straszliwa pora :-?

jak się ma hodowlę to nie kiedy przed słońcem trzeba wstawać 8)

 

czyli to zajęcie nie dla mnie 8)

Braza, pozdrówka, poczytałam zaległości :D

niestety 8) , chyba, że hodowla będzie miała śniadanie razem z Twoją kolacją :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D U mnie dopiero 6:30 :roll:

Tak późno wstałaś???? A psy chociaż wyprowadziłaś????

Pewnie czekały, biedaki, aż zleziesz z wyrka.

Wstydź się, tak się wylegiwać!!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochani!!!!! Ranne wstawanie ma owszem swoje uroki, ale ... mam nadzieję przekonać swoje konie do późniejszej pory śniadanka :D :D

 

Córcię w nocy bolało ucho :( Mam jednym słowem problem. Gdy się obudzi zasuwam do laryngologa.Narazie śpi. Jak będzie okey to pójdę do biura.

 

Jamlesik, wszystkiego nie wygadam, spokojnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nasz" pediatra z Opola nie lubił laryngologów. Mówił, że oni to tylko potrafią antybiotyki przepisywać (rzeczywiście raz Wero byla u laryngologa, bo zachorowała w niedzielę i ANdrzej pojechał z nią na dyżur i oczywiście dostała antybiotyk - niepotrzebnie). On kazał mieć w domu krople Otinum i zakrapiać dziecku ucho, gdy tylko zamarudzi, że boli. I to działa! Jeszcze nigdy innego lekarstwa na ból ucha nie musieliśmy stosować. Ba, bez wizyty u lekarza się obywało, no chyba, że Otinum zabrakło, bo teraz jest na receptę. Koniecznie zażądaj recepty na to!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otinum kupiłam bez recepty!! A Agduś znowu miała rację - lekarka przepisała antybiotyk nie zaglądając nawet do ucha!!!!!! Za to do gardła zajrzała - no gdzieś zajrzeć trzeba było, no nie :evil:

Antybiotyku nie podałam - zobaczymy. Jeśli nie będzie się skarżyć to w ogóle nie podam, a w poniedziałek przejdę się do laryngologa "na kontrolę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nawzajem! :D Wszystkiego dobrego, dziewczęta! :D

Przy przeziębieniu daj Karli to, co brała u mnie - pachnące mocno warzywko. :wink:

Ewentualnie Alliofil (tabletki czosnkowe) lub Gripex.

Najzdrowiej na świecie byłoby, gdyby wygrzała się pod kołdrą.

Wiem, wiem, "no can do". :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek :lol:

Postarałam się nadrobić zaległości i ...troszkę się pogubiłam :D :D :D

Wiem na pewno, że córcia chora...... :roll: najlepiej domowego rosołku jej ugotuj, może masz Isoprinosinę albo Groprinosinę??? a jak nie to najlepiej ogólnie działająco przeciwgorączkowo, przeciwbólowo i przeciwzapalnie jakiś apa, paracetamol lub ibufen...i dużo zdrówka jej życzę :lol: :lol: :lol: :lol:

A czy to się jakaś nowa inwestycja szykuje????? :roll: :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...