Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Jak do tej pory około 25 osób :D Małe wesele :wink: :D

Najważniejsze, to teraz skupić się na zdobyciu powodu do imprezowania!! W tym roku to nie wypali, ale jestem pełna nadziei na przyszły rok, bo inaczej być nie może :D Nie odpuszczę takiej imprezy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aloha!!!!!!!! :D

Można poczytać?

Słowo harcerza"niedoszłego" że nie opuszczę ni jednej stronki z dziennika! :wink:

Czytaj Stukpuku, czytaj :D I proszę nie oceniaj mnie zbyt surowo. Za wiele to się bowiem nie dowiesz :-? :wink:

Powiedziałeś "A" to ja powiem "b"

A ostrzegam :D jestem budowlańcem i niejeden dom zbudowałem! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aloha!!!!!!!! :D

Można poczytać?

Słowo harcerza"niedoszłego" że nie opuszczę ni jednej stronki z dziennika! :wink:

Czytaj Stukpuku, czytaj :D I proszę nie oceniaj mnie zbyt surowo. Za wiele to się bowiem nie dowiesz :-? :wink:

Powiedziałeś "A" to ja powiem "b"

A ostrzegam :D jestem budowlańcem i niejeden dom zbudowałem! :D

Ja jeszcze ne buduję :-? Walczę z nieuczciwymi ludźmi i bankami. W końcu mi się uda i zacznę budować, a wtedy będę głośno wołać Ciebie na pomoc, bo samej przyjdzie mi walczyć :D :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Newsów z banku nie będzie jeszcze jakiś czas. Czekam na dokumenty dotyczące tego nieszczęsnego kredytu, ale juz podobno wysłali. Pani Adwokat wstępnie zainkasowała 100 złociszów polskich i ma się dowiedzieć u komornika jak wygląda spłata i dlaczego to tylko my spłacamy, a nie cała reszta bandy w ilości sztuk 2. A później będziemy proponować bankowi - tylko jeszcze do końca nie wiemy co mu zaproponowac :-? Zobaczymy.

 

A jak już rusze w końcu z tą moją budową to Stuka w pazury i zęby chwycę i za cholerę nie puszczę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Braza ! Ja po raz pierwszy w Twoich komentarzach... No i hmm... jakby to powiedzieć... może tak po prostu?? Jestem pełna podziwu dla Twoich marzeń, wiary i zaangażowania w to, aby je zrealizować. :D Gratuluję.

I trzymam kciuki ( mocccccccccccccnnnnnnnnnnnnnnoooooooooooooo ) aby się udało załatwić wszystko to, co powinno się wyprostować :D

Z pewnością już słyszałaś, że jak się naprawdę mocno czegoś pragnie - to to się spełnia :)

 

Ps. wiesz że przy czytaniu Twojego dziennika łezki w oczach mi stanęły ? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reyzel witam serdecznie. Dziękuję za ciepłe słowa, zawsze dodają otuchy i sił. Miło mi, że zajrzałaś i mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej :D

Czy Ciebie też ogarnęła budowlana gorączka :wink: :D

Pozdrawiam serdecznie :lol:

 

Zajrzałam już kiedyś ale dopiero dziś doczytałam wszystko, na spokojnie :) I pewnie że zostanę na dłużej :D Tylko pisz coś w tym dzienniku, a nie robisz sobie jakieś przerwy techniczne!!! :roll: :roll: Co to ma niby znaczyć ? :lol:

A mnie faktycznie gorączka budowlana już ogarnęła ... Poniekąd spontaniczna decyzja a teraz są tego efekty - nerwy, wydatki ... ale i ogromna radość, jak rosną mury :D :D

I wierzę że i Ty niebawem ( no może na wiosnę, bo zimą budować raczej nie będziesz 8) ) sama się o tym przekonasz! Pozdrawiam równie serdecznie! No i wpraszam się na tę imrezkę, co to ma byc w jakieś ( niedalekiej, a jakże ! ) przyszłości :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...