Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

braza powinnaś po prostu umieścić na stronie dziennika te zdjęcia i już ;)))

Nie umieszczaj bo zaraz ktos podkupi :wink:

Bardzo mi się podoba :D

 

I dlatego właśnie nie wrzeszczę o tym głośno!!! Masz rację Veruniu, lepiej na razie nie rozgłaszać wszem i wobec 8)

 

 

To był nasz pierwszy zamysł ... pźniej pojawiły się ruiny i ... same wiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

braza powinnaś po prostu umieścić na stronie dziennika te zdjęcia i już ;)))

Nie umieszczaj bo zaraz ktos podkupi :wink:

Bardzo mi się podoba :D

 

I dlatego właśnie nie wrzeszczę o tym głośno!!! Masz rację Veruniu, lepiej na razie nie rozgłaszać wszem i wobec 8)

 

 

To był nasz pierwszy zamysł ... pźniej pojawiły się ruiny i ... same wiecie.

dokładnie braza :D

to jest idealne miejsce, ruiny wypadają bardzo blado :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miała do wyboru ruinkę i to, będąc żoną pływającego, czyli najczęściej skazaną na samodzielność - wybrałabym to, co dostałam. Fakt, oglądałyśmy wcześniej. :oops:

I nawet mi się podobało, pamiętasz?

Ale kciałaś ruinkę, bo tańsza i większe pole do popisu dla wyobraźni i więcej ziemi... :D

Mnie się toto podoba, bo nie ma tutaj dużo pracy chyba, można od razu zamieszkać, a to ważne. :D

No i ma kuchnię kaflową - broń Boże ją rozwalić!!!!

 

Verunia, co to za podśmiechujki z porządnych ludzi? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, idź Ty wreszcie do tego biura nieruchomości, weź jakąś nieruchomość zza biurka za wszarz i postaw do pionu, a następnie wywlecz do służowego samochodu, przyłóż jakąś rurkę do pleców i każ się wozić po tych wszystkich miejscach!!!

No ja normalnie nie rozumiem, jak Ty możesz tak spokojnie czekać aż ruszą d... zza biurek!!!

Mnie intryguje to coś w trakcie remontu! Toż na zdjęciach salony są! Nie tylko zamieszkać, ale i gości zaprosić można od razu! Odległość jeszcze mniejsza a cena ta sama!

No i koniecznie zapytaj, w jakiej odległości od Kołobrzegu jest to z zawieszoną sprzedażą!

 

A dlaczego tamten sprzedaje? Pewnie nie ma melodii do prowadzenia agroturystyki. Może odziedziczył, mieszka gdzie indziej, robi co innego i nie chce zmieniać tego stanu rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!!

Jamlesik miał rację - zajęta byłam wnętrzami - i to nie ludzkimi :wink:

Ale już skończyłam - up...y jest tn program, trzeba się nieźle naklikać, ale efekty są!!

Jamles, jak kcesz, to mi na priva maila daj.

Jutro zadzwonię i tonem lodowatym oznajmię, że chcę jechać.

 

P.S. Dowiedziałam się, że Zieleniewo ma od kilku dni nowy inwentarz - dwie małpy. W końcu co niektórzy porzestaną się wyróżniać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...