Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziękuję, dziękuję ale... ja pijam tylko czarną, tylko sypaną i tylko bez cukru :D Ale gest Twój jest doceniony, nie myśl sobie :D

ja tego nie powiedziałem 8) :wink:

 

Nie musisz mówić bo i tak wiem, że pijasz taką samą!!!!

 

 

Anoleiz!!! I to był strzał w 10!!!! Jamlesik pewnie też dziobka umacza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry dzień!

No, nie jestem tego do końca pewna... Wieje tak, że całkiem inne słowo na określenie tego zjawiska atmosferycznego mi się nasuwa. Takie na "p". W nocy mnie obudziło, bo, kurde, duje nam prosto w okno i w dodatku żabami rzucało po szybach.

JAK JA NIE LUBIĘ WIATRU!!!

Amerykańców w związku z tym też nie lubię. I mojej koleżanki, która jedzie samochodem 300 metrów do przedszkola, potem spod przedszkola 50 metrów do sklepu i z powrotem 330 metrów do domu. Właściwie bez samochodu nie wychodzi z domu. I jeszcze tych wszystkich biznesmenów z bożej łaski, którzy tkwią po dwie godziny (nie przesadzam) w korku na Alejach wracając z pracy do domu. W każdym aucie jeden pan i jeden laptopik na prawym siedzeniu! A autobusy sobie suną swoim pasem i ta cała biedota - hołota, która z nich korzysta jest w domach dwie godziny szybciej niż panowie biznesmeni. Oni wszyscy też zwiększają efekt cieplarniany! I nie lubię tych oszołomów, którzy krzycą NIE spalarni odpadów, a sami palą reklamówkami w piecach!

Ufff!

Dawać mi tę pracę maturalną!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ma taką moc, to może mi ktoś poradzi, jaką klawiaturę kupić? Nie musi być najdroższa. Ma być wygodna. WSZYSTKIE klawisze mają działać po LEKKIM naciśnięciu. Niedawno kupiliśmy sobie taką, która wydawała się w sklepie wygodna, miękka, z niskimi klawiszami. Okazało się, po podłączeniu do kompa, że niektóre diałają normalnie, w niektóre trzeba walnąć młotkiem, żeby zareagowały, a inne mają humory i czasem działają normalnie a czasem nie. Jeżeli pójdę do sklepu komputerowego, to trafię na mamiaka, dla którego tylko najnaj sprzęt się liczy i wydam majątek. Jeżeli pójdę do marketu, znów kupię kota w worku.

Aha, koniecznie duży enter i długa spacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałam!!!!!

 

Dzień dobry :D

i tak wcześniej od Toli :lol:

 

o przepraszam, przez te wiatry okropne wstaję całkiem przyzwoicie,

żeby nie było, że mnie nic nie rusza :roll: :wink:

 

wredoty, w KK dostaniecie ciepłą wodę mineralną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałam!!!!!

 

Dzień dobry :D

i tak wcześniej od Toli :lol:

 

o przepraszam, przez te wiatry okropne wstaję całkiem przyzwoicie,

żeby nie było, że mnie nic nie rusza :roll: :wink:

 

wredoty, w KK dostaniecie ciepłą wodę mineralną

przeżyjemy 8) , gorzej jakby Żubr był ciepły :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agdus,

 

Typu marki klawiatury Ci nie podam, bo to sie okrutnie zmienia. Zewnetrzne do laptopow mamy z Logitech'a. Uwazam, ze sa super. Generalnie wiekszosc takich komputerowych akcesoriow kupuje w Komputroniku. Przy Marszalkowskiej, albo w innym ich punkcie (w Wawie sa chyba 4) wszystko mozesz wyprobowac, postukac, powstrzasac i albo kupic, albo nie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...