Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

No właśnie Bobuniu, odsuwałam od siebie te drobnostki, ale one są silne i uparte jak woły - za diabła nie mogę się ich pozbyć. Plusem dzisiejszej wycieczki jest to, że w końcu sobie uświadomiłam ważność tych drobnostek :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No właśnie Bobuniu, odsuwałam od siebie te drobnostki, ale one są silne i uparte jak woły - za diabła nie mogę się ich pozbyć. Plusem dzisiejszej wycieczki jest to, że w końcu sobie uświadomiłam ważność tych drobnostek :-?

 

Te drobnostki wbrew pozorom są bardzo ważne, zwłaszcza jak Twoja Karla jest w takim wieku (do samodzielności jeszcze troszkę) :roll: A na wycieczki trzeba jeździć, bo każda coś mądrego nas uczy, i z każdej wynosimy coś dla siebie. Tak więc nie rezygnuj, oglądaj a w końcu znajdziesz to co chcesz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Pamiętaj jednak, że ideałów na świecie nie ma.....w żadnej dziedzinie życia....niestety :roll:

Sorry jak było zbyt brutalnie :roll: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda.

 

Bliżej ludzi, wsi, cywilizacji.

W przeciwnym wypadku : dwa samochody ( w tym jeden 4x4, bo zimą różnie może być) to konieczność.

Dzieci rosną. Ale dobrze dać im szansę na życie towarzyskie :):)

Dlatego nie buduję się pod W-wą- choć teraz moi chłopcy są już duzi i moga zanocować u kogoś "w mieście". To są niby drobiazgi, ale...

Na emeryturze i bez dzieci - chętnie na odludziu. Ale z dziećmi to nie jest proste.

 

A w kwestii przeziębienia : gorąca herbata (jak lubisz posłodzona) i 50-tka wódki lub wiśniówki ( 40%, żadne likiery) i do łóżka. Wypić szybko.

Kurację powtórzyć co najmniej 3 dni. Tylko przygotuj sobie coś na przebranie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobunia, jakie brutalnie :o Jeśli tylko na taką brutalność Cię stać, to jesteś Kobieta-Anioł :D

 

Z braku ideałów zdaję sobie sprawę, ale probuje znaleźć coś chociaż zbliżone do ideału.

 

 

Właśnie mi córcia powiedziała, że Brazylię JA mogę kupić - tak jej powiedział szeryf...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herbata się znajdzie, cukier jest, gorzej z wódką :-? Poważnie!!!! Narazie łyknęłam cusik takiego - chyba Bactrim - zazwyczaj pomaga ...

 

Nie lubię źle się czuć, gdy nie ma Szanownego!!!

 

To my Cię tu na duchu potrzymamy - przecież nie jesteś sama :)

 

A od Biseptolu ( znaczy się Bactrimu :)) lepiej chyba wziąć Polopirynę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herbata się znajdzie, cukier jest, gorzej z wódką :-? Poważnie!!!! Narazie łyknęłam cusik takiego - chyba Bactrim - zazwyczaj pomaga ...

 

Nie lubię źle się czuć, gdy nie ma Szanownego!!!

 

To my Cię tu na duchu potrzymamy - przecież nie jesteś sama :)

 

A od Bisteptolu ( znaczy się Bactrimu :)) lepiej chyba wziąć Polopirynę :)

 

Bez Was to ja bym w depresję już dawno wpadła - głęboką do tego!!!!

 

Nie mam polopiryny, jutro może wylezę (może... i tak muszę, psuka nie wytrzyma...) to podskoczę do apteki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na emeryturze i bez dzieci - chętnie na odludziu. Ale z dziećmi to nie jest proste.

 

Neferciu na emeryturze to też nie jest takie proste...przynajmniej tak mi się wydaje...choć jeszcze na emeryturze nie byłam :lol: :lol:

Dlaczego?

Bo tak sobie myślę, że człowiek już starszawy jest, nie wiadomo kiedy sam (znaczy się bez małżonka) zostanie, i co w takim duzym domu robić????? :roll: ....no chyba, że będzie dom otwarty i dzieci z wnukami będą Cię ....najeżdżać :wink:

A w kwestii prądu do herbaty...to właśnie to samo miałam na myśli, najlepiej wódeczka, albo koniaczek....i do łózka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobunia, jakie brutalnie :o Jeśli tylko na taką brutalność Cię stać, to jesteś Kobieta-Anioł :D

 

 

 

 

Z braku ideałów zdaję sobie sprawę, ale probuje znaleźć coś chociaż zbliżone do ideału.

 

 

Kobieta - Anioł mówisz....hm...podoba mi się :oops: :roll: :wink: :lol:

A co do ideałów...cieszę się, że nie żyjesz ideałami :lol: :lol: :lol: bo życie jest łatwiejsze i nie boli tak mocno :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herbata się znajdzie, cukier jest, gorzej z wódką :-? Poważnie!!!! Narazie łyknęłam cusik takiego - chyba Bactrim - zazwyczaj pomaga ...

 

Nie lubię źle się czuć, gdy nie ma Szanownego!!!

 

ło matko Brazunia Bactrim to przecież antybiotykopodobne jest...chyba nie wolno tak samemu...bez lekarza..... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam się! I witam wsystkich w związku z tym.

Wystarczy się trochę własnym domkiem zająć, a już wysyłają listy gończe!

Dostałam upierdliwą robótkę za g...niane pieniądze. No ale g...niane lepsze niż żadne...

A poza tym wreszcie u Madzi zakwitły różyczki na ścianach. Madzia zapisała się na tańce. W efekcie zostało i jedno wolne popołudnie w tygodniu, kiedy nigdzie nikogo nie odprowadzam ani nie odbieram. No i z tego wszystkiego rozgrzebany tydzień temu pokoik Madzi musiał poczekać do soboty na różyczki.

Ale o czym innym miałam pisać. Kiedy przeczytałam o tej ciszy, to... spodobała mi się. Jednak brak drogi też uznałabym za czynnik dyskwalifikujący. Jak liczyć na gości, jeżeli nie będą mogli dojechać? Zwłaszcza na gości "klubowych", bo tacy wakacyjni to może by się i znaleźli. W końcu są ludzie, którzy szukają właśnie końca świata.

Co do poddasza, to wcale na tym zdjęciu nie wyglądało tak strasznie. Ocieplić, otynkować ściany szczytowe, podłogę zrobić i jakieś ogrzewanie i gotowe.

Dowiedziałaś się czegoś o tych pozostałych? Jak to w remoncie? Gdzie ono jest? A tamto ze wstrzymaną sprzedażą? Pytałaś jak daleko od Kołobrzegu?

 

Czy pamiętasz, że na przeziębienie najlepsze są citrokapki? I echinacea w kroplach, ale citrokapki lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herbata się znajdzie, cukier jest, gorzej z wódką :-? Poważnie!!!! Narazie łyknęłam cusik takiego - chyba Bactrim - zazwyczaj pomaga ...

 

Nie lubię źle się czuć, gdy nie ma Szanownego!!!

 

ło matko Brazunia Bactrim to przecież antybiotykopodobne jest...chyba nie wolno tak samemu...bez lekarza..... :o

To sulfamid :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zapomniałam o tych citrokapkach - jak one się naprawdę nazywają???

 

Pytałam o te pozostałe, ale jakoś nie mogłyśmy się z pańcią dogadać - okazała się nawet miła kobietą, po bliższym poznaniu i pokonaniu kilkudziesięciu kilometrów.

 

Agduś, zadzwonię na skypa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

braza,

jakoś dopiero dzisiaj dojrzałam jakie klimaty chodzą Tobie po głowie :D

 

Obejrzałam foty, usłyszałam ciszę....I oczywiście to drogi, te dojazdy :(

 

Ja jak chcę sobie wyobrazić wszystkie minusy ( bo przecież lepiej je sobie wyobrazić niż je przeżyć) to wyobrażam sobie zimę na danym miejscu. I już mniej więcej jasne....

Dojazdy potrafią być tragiczne i te wszystkie aspekty o których pisałaś.

 

A siedliska to takie fajne, klimatyczne mogą być... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herbata się znajdzie, cukier jest, gorzej z wódką :-? Poważnie!!!! Narazie łyknęłam cusik takiego - chyba Bactrim - zazwyczaj pomaga ...

 

Nie lubię źle się czuć, gdy nie ma Szanownego!!!

 

ło matko Brazunia Bactrim to przecież antybiotykopodobne jest...chyba nie wolno tak samemu...bez lekarza..... :o

To sulfamid :)

 

A co to ???? Ja się nie znam... :roll: :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Braza, mam nadzieję, że lepiej dzisiaj się czujesz. :roll:

 

Co do leśniczówki - tak zły dojazd to ją moim zdaniem dyskwalifikuje, ludzie nie będą mogli dojechać i będą się wkurzać.

Szukaj czegoś takiego jak u mnie - we wsi, ale przy lesie, jak gości ulokujesz w budynkach na tyłach, będzie good. :roll:

Leśna głusza fajna rzecz, ale cywilizacja, chociaż w minimalnym stopniu, jest nam zwykle niezbędna.

Szukaj dalej, "szukajcie a znajdziecie" powiedział Pan. :p

Zdrówka życzę - bierz czosnek, a co! 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się nie łam, bo dopiero dwa siedliska widziałaś. My oglądnęliśmy kilkanaście albo i więcej domów, zanim doszliśmy do wniosku, że będziemy budować. I taka decyzja to też nie tragedia. Oglądaj dalej. Dzięki temu zaczyna Ci się kształtować obraz miejsca idealnego. Jeszcze kilkanaście miejsc zobaczysz i będzies wiadziała, czego chcesz.

Citrokapki kupiła? Zażyła? Popij tylko koniecznie czymś słodkim, bo nam inaczej zgorzkniejesz.

A u nas słoneczko. Idziemy zanieść na konkurs palmę, która już zdobyła w przedszkolu pierwsze miejsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...