Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Ja już zgorzkniałam i bez citrokapek :-? Do luftu - pogoda piękna a ja w domu ... ale wolę nie ryzykować. Wiem, że takie wycieczki na początku przeziębienia mi nie służą :-? Jutro już pewnie wylezę.

 

Trzymam kciuki za palmę ... oby pierwszeństwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Eee, nie jest znów taka wyjątkowa. Jako że była do przedszkola robiona, duży udział w jej wykonaniu miały dzieci... Ale przecież Madzia nie mogła na konkurs zanieść równiutkiej palemki wykonanej przez rodziców! A tak ma satysfakcję, że to JEJ palma wygrała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza: zdrówka życzę. Wracaj do łóżka i się wygrzewaj. I ciesz się, że możesz pochorować i się trochę polenić. Niech teraz córcia skacze koło Ciebie za to, że Ty ostatnio skakałaś koło niej (zresztą pewnie to ona Cię zaraziła :) ).

A co do leśniczówki, to się nie poddawaj. Jak tu nie jesteś przekonana w 100% to daj sobie spokój. Obejrzyj kilka innych miejsc, może faktycznie same grunty, bez budynków i wybierz to, do którego będziesz faktycznie przekonana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Bialutka :D Byczę się byczę, ale pogoda taka piękna, aż zębami zgrzytam że nie mogę do stadniny. Ale wiem, jak to się skończy ...

 

Szukam, nie poddaję się, chociaż nie powiem, że jestem lodowato spokojna :-? Nosi mnie, bo chciałabym juz coś robić a nie mogę. Bez autka jak bez ręki, pojeździłabym i poszukała sama po wioskach, a jakieś głupie egzaminy zdawać muszę :wink:

 

Eeehhhh ... jakoś to będzie :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brazuniu,

 

Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo :-) Agdus ma racje. Tylko wiele ogladajac i grymaszac masz szanse na zakup czegos najbardziej zblizonego do idealu :-) Wiem cos o tym, bo sama "przerzucilam" juz chyba z 40 dzialek :lol: I jakos tak rozsmakowalam sie w tym poszukiwaniu, ze nawet zaczelo mi sie podobac :D

No i kuruj sie, kuruj bo wiosna idzie, Swieta tuz, tuz wiec trzeba byc zdrowym i aktywnym, aby jakos z jajkami do swiecenia sie doczlapac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanownego nie ma to co ja będę święcić... :-? :wink:

 

Cześc Amberciu :D Właśnie zaczynam się przyzwyczajać do myśli, że przyjdzie mi "przerzucić" ze 40 propozycji, żeby dojść do tegoż właśnie "prawie ideału"!!! Do tej pory jakoś tak było, że: podoba się - biorę - ale to była drobnica i można sobie było na błąd jakowyś pozwolić. W przypadku działki i takich pieniędzy już błądzić mi nie wolno!!! No to zaczynam byc bardzo rozsądną kobietą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalnie sie pogubiłam z tymi siedliskami. Wytłumaczcie mi proszę, cierpliwie czy kupione na wsi gospodarstwo rolne (niech bedzie razem ziemi ok. 1hektara) jest takim siedliskiem? Czy to inny status ziemi musi byc, nie rolny? Tylko ziemia siedliskowa nadaje się na to agro a rolna juz nie?

 

Bo ja tak sobie myślę, że na wsiach mozna nieraz kupić całe gospodarstwa, z ziemią, budynkami i cywilizacją :wink: za równei dobre pieniadze. Ale najwazniejsze że ludzie są blisko. :-?

To tyle przemysleń na dzisiaj. A lesniczówka sliczna na zewnatrz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc Maylandziu :D Z tego co ja wiem, to gospodarstwo rolne można spokojnie zaadaptować na agroturystykę, nawet lepiej, bo budynki już są!! Ziemia siedliskowa to takie grunty rolne, na których na wydzieloną część są wydane warunki zabudowy siedliskowej - czyli budynek mieszkalny + budynek(budynki) gospodarczy. I właśnie czegoś takiego szukam - gospodarstwa, lub ziemi siedliskowej. Gospodarstwo z budynkami w dobrym stanie jest lepsze, odpada budowa wszystiego! Ale budynki w dobrym stanie - inaczej wychodzi o wiele drożej - zazwyczaj :D

I to wszystko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuruję się, a jakże. Już mi lepiej - bactrim i siedzenie (no, prawie siedzenie) w domu pomogło.

 

W sumie szkoda, ale nie będę pchała się w taką drogę - nie wiem, jaki musiałabym mieć samochód, żeby w miarę bezkolizyjnie nią dojeżdżać :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, ja też zdrówka zycze i czekam cierpliwie na rozwoj wypadków siedliskowych :D .

 

Dzięki Veruniu, zdrówko już lepsze - żebym też tak mogła powiedzieć o siedlisku, byłabym w pełni zadowolona :-? 8) A jak Twoja Zytka, byłaś w stajni??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :D

Ja mam działkę dla Ciebie 8) w Suchej, trochę mała na agro ale za to budowlana :wink:

 

To jakby rzut beretem od Kołobrzegu, co nie :D :wink:

 

Cześć Króliku, jak Twoje zdróweczko??

 

jeszcze kiepskie, a w czerwcu będę koło Ciebie z córką na zielonym przedszkolu w Mrzeżynie 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, ja też zdrówka zycze i czekam cierpliwie na rozwoj wypadków siedliskowych :D .

 

Dzięki Veruniu, zdrówko już lepsze - żebym też tak mogła powiedzieć o siedlisku, byłabym w pełni zadowolona :-? 8) A jak Twoja Zytka, byłaś w stajni??

:oops: Mąz był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :D

Ja mam działkę dla Ciebie 8) w Suchej, trochę mała na agro ale za to budowlana :wink:

 

To jakby rzut beretem od Kołobrzegu, co nie :D :wink:

 

Cześć Króliku, jak Twoje zdróweczko??

 

jeszcze kiepskie, a w czerwcu będę koło Ciebie z córką na zielonym przedszkolu w Mrzeżynie 8) :lol:

 

To się odezwij, jakąś kawę wypijemy :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...