Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:D :D

Dzięki. Właśnie sobie podczytuję o Twoich zmaganiach. Też niezłe zachwostki mieliście, no ale już z górki :wink: A na imprezę, jak się w końcu odbędzie, pewnie że zapraszam :D

 

Tia.... też był taki moment, ze się zastanawialismy - na chol..... nam to było. Ale jak ja już się nastwilam, ze ten dom będzie- to nie było siły :lol: Grunt to wytrwałość w dążeniu do celu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wytrwałość. Mam nadzieję, że mi jej nie zabraknie. A o Przerwy Technicznej to niech sobie w tej chwili będzie. Jak juz coś bliższego będę wiedziała i będę miała optymistyczne informacje to na pewno nie omieszkam poinformować szerokiego ogólu :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie moje Kochane Dziewczyny :D

Nie odzywałam się, bo też i nie bardzo jest o czym mówić. Sprawy nie posuwają się w takim tempie, jaki mi najbardziej by odpowiadał, np. prędkość światła byłaby tu mile widziana, ale niestety. Pani Mecenas wysłała odpowiednie pisma, bank przysłał dzisiaj odpowiednie pismo i tak narazie wymieniamy się grzecznie korespondencją. Do niczego konkretnego jednak w tej chwili ta wymiana nie doprowadziła, albowiem ponieważ :wink: każdy mówi to, o czym ja już wcześniej lub wiedziałam lub też się domyślałam.

Poza tym dwa wieczory z rzędu poświęciłam na pioruńsko ciężką pracę fizyczną pod tytułem skręcanie elementów meblowych do pokoju córci, która to praca jednak nie bardzo mi leży. Ręce mam poobdzierane jak robotnik fizyczyny, bo też i narzędzi odpowiednich dla takowej pracy w domu moim brak. Ale w tej chwili pozostaje już tylko zawieszenie jednego z tych elementów na ścianie, czym juz zajmie się mój osobisty, prywatny Tato. Wieczorem zatem będę musiała odłączyć przynajmniej monitor, co by w trakcie wieszania nie okazało się, że półka i owszem jest i nawet ładnie się prezentuje, ale monitor stał się przy okazji jej ofiarą. Odcięcie mnie na dłuższą metę od sieci mogłoby wprowadzić mnie w bardzo zły nastrój, no bo jak tu kurczę na dłużej się z Wami rozstać??!!

No i powód jeszcze jeden, aczkolwiek drobniutki, trochę się ten mój przeżuwający konik rozszalał ostatnio na Forum i trzeba było to szaleństwo zdziebko ukrócić :oops:

A w ogóle to jest mi bardzo miło, że wyraziłyście dezaprobatę z powodu mojego milczenia i cieszę się, że znowu jestem z Wami :D

 

I jak Wasu tu kurczę nie lubić, na ten przykład :D

To se ne uda, Pane Havranek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, czekajcie! Czy ja nie wiem o czymś, o czym wiedzieć powinnam :o Impreza to będzie, i owszem, ale w jakiejsik mglistej przyszłości narazie, a Wy już miejsca rezerwujecie :roll:

Dobra, oki niniejszym ogłaszam, że wszystkich Was razem i każdego osobno na listę Specjalnych Gości wpisuję - Monikach spoko Ty oczywiście, że się łapiesz - Froshki to siem już zaprosiły, nie wiem dlaczego myślały, że ja o Nich zapomnę :-?

Te czerowne bąble będą, bo dlaczego nie, a pieńki to jak trza będzie sama z lasu przytargam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...