Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Z telefonów nie wyszło nic, poza dwoma: jeden - nowa decyzja emerytalna bez obciążenia już w drodze :D dw: sąd zwolnił nas z opłat za sprawę przeciwko dłużnikom :D Jeden tysiączek w kieszeni :D

 

Reszta czeka do jutra.

Jak ja lubie dobre newsy :D

 

Agdus to mialas szczescie uff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z telefonów nie wyszło nic, poza dwoma: jeden - nowa decyzja emerytalna bez obciążenia już w drodze :D dw: sąd zwolnił nas z opłat za sprawę przeciwko dłużnikom :D Jeden tysiączek w kieszeni :D

 

Reszta czeka do jutra.

Jak ja lubie dobre newsy :D

 

Agdus to mialas szczescie uff

 

Zguba się znalazła :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmy mieli szczęście!!! Ufff!!!

 

A tak gwoli ścisłości, jeżeli kogoś to interesuje, to poszły jakieś dwa elementy jednocześnie. W dodatku nie sąsiadujące ze sobą, bo pomiędzy nimi jest jeszcze jednen łączący je i ten jeden ocalał. (Andrzej wie, ale fuguje w pomieszczeniu gospodarczym).

 

Coby nie wyjść na pasożyta (małż zasuwa, a ja forumuję), to donoszę, że już mi oczka wypływają od tej g...nej roboty i zrobiłam sobie przerwę. Za to po świętach mam mieć lepszą robotę za lepsze pieniadze!

 

Poza tym i nie na temat donoszę, że ten konkurs palmowy to było oszustwo! Wiecie, kto wygrał? Straż pożarna! A tu dziecka naiwnie swoje palemki przyniosły!

 

A całkiem na marginesie dodam, że chyba Sara jest chłopcem. Kto wie, o co chodzi, zdaje sobie sprawę z konsekwencji tegoż faktu! Ciekawe, co dziewczynki na to? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chamstwo i drobnomieszczaństwo!!!

Sara to prosiak Małgosi.

 

No patrz, jakie niedopatrzenie! Nie zapytałam nawet o imię tego przystojniaka, ale cóż - on tak mi nie towarzyszył, jak Emilka :D (uściski dla futer przy okazji :D )

 

Chamstwo, drobnomieszczaństwo i woda na młyn odwetowców!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek! :D

Wstałam także. 8)

Agduś, a właściwie to jakie są konsekwencje faktu, że to Sar może być, a nie Sara? :roll:

Ewunia, czy sucz znowu z żołądkiem ma problem? :roll:

Współczuję, nie dość, że zwierzak chory, to jeszcze człowiek niewyspany i zmęczony od samego rana. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sar(a?) mieszka w jednej klatce z Punią, która jednak chyba jest dziewczynką...

 

Biała, przyłączam się do wyrazów współczucia. Pamiętam, jak rok temu Emi się struła i wstawałam do niej jak do dziecka w nocy. Idąc do kościoła ze święconką uwiązaliśmy ją na długim sznurku przy płocie, bo w domu by nie wytrzymała. :oops: , ale co było robić?

A Ty jak sobie radzisz, kiedy idziesz do pracy? Biega za końmi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywitam się :D

Ewcia, wspólczuję, czyżby sucza znowu miała problemy z żołądkiem??

Ja ze swoją wróciłąm przed chwilą ze spacerku. Fajna pogoda to i się pójść chciało. A teraz kawusia i ... na konie. Córcia wybyła przed 9-tą!

 

 

Punia to na pewno ona??? Bo to może być taki tyci problemik jeśli Sar to on 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję kobitki. Sunia już się lepiej czuje. Wtedy co tak jej było niedobrze to wychodziłam w nocy na trawę i się pasła. Zjadła też trochę wycieraczki. Teraz tę trawę i sznurki przetrawiła i musiała się pozbyć 'drugą stroną'. Na szczęście rano zrobiła, co miała zrobić i już ma lepszy humor. Mam nadzieję, że dziś już będzie spała, ale niestety, jak się ma dwa psy, to zawsze jest jakiś kłopot i spać nie dają.

 

A pogoda dziś tak paskudna, że były tylko 4 jazdy, a reszta koni poszła na karuzelę. Cały czas pada. A jutro chyba ma być wiosna, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzimy do pracy to psy zostają w domu. Generalnie to wychowane wśród koni, ale to w końcu praca i psy nie mogą przeszkadzać. Ale w domu często je brałam ze sobą jak jeździłam na Siwym. A poganiać konie lubią, jak uciekają, ale moje konie biegały z nimi jak im się chciało, a jak nie, to miały psy w nosie i te były niepocieszone.

Zaraz poszukam zdjęcie Dolka z końmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja suczka źle reaguje na mieszanie karmy suchej z karmą z puszek. Musze jej dawac albo jedną albo drugą bo inaczej sensacje żoładkowe. Generalnie to ona żle znosi zmiany diety. Gdy jej na poczatku gotowałam to tez róznie bywała. Może to wynik tego że w młodości cięzko przechodziła wirusowe zapalenie jelit, ledwo ją odratowaliśmy i teraz jest taki wrazliwiec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...