Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Dwa tygodnie? Bez sensu - przewiń to!

Kasa się skończyła - mówisz? Zastanów się, jaki procent użytkowników tego forum kiedyś te słowa wypowiedziało (lub wypowiada). I co? Żyją jakoś! Żyjemy!

(Chociaż z kasą było lepiej :-? - muszę przyznać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiesz Agduś jak to jest. Zmęczenie materiału. Połknę kilka baterii i będę działać jak robocik :wink: :lol:

 

Mayland, qurde - no zgłupłaś dokumentnie :o :wink: Wszystko ma swój początek i koniec - to też!!! Cały ten chłam to stan przejściowy!!!! Poważnie!!! I naprawdę wiem, co mówę - Ty zresztą też to wiesz :D

 

Ze ślubnym nie ma co się fąchać - zacznij gadac, bo jak znam kobiety, to Ty najbardziej się męczysz tym niegadaniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Agduś jak to jest. Zmęczenie materiału. Połknę kilka baterii i będę działać jak robocik :wink: :lol:

 

Mayland, qurde - no zgłupłaś dokumentnie :o :wink: Wszystko ma swój początek i koniec - to też!!! Cały ten chłam to stan przejściowy!!!! Poważnie!!! I naprawdę wiem, co mówę - Ty zresztą też to wiesz :D

 

Ze ślubnym nie ma co się fąchać - zacznij gadac, bo jak znam kobiety, to Ty najbardziej się męczysz tym niegadaniem :D

 

No dobrze gadasz braza :D

Życie jest ZA KRÓTKIE na dąsy z małżem, no i te dąsy to trochę dziecinne są :roll: :wink: Ja tam wolę ostrą burzę 8) Powiem co mi na wątrobie leży, małż mi odda pięknym za nadobne, a potem to już jest baaaaaaaaaardzo fajnie 8) :oops: U nas ciche dni nie wchodzą w rachubę :roll:

Ani u w domu tak nie było, ani u małża :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam Kasiu, że my to wszyscy doskonale wiemy, tylko że jak przychodzi co do czego (czytaj: "zmęczenie" materiału) to diabli biorą rozsądek i nasza wiedzę!!! Ja też jestem raptus i wrzaskun - wywrzeszczę się, popyszczę i ... jest dobrze! Ale są chwile, kiedy nic nam się nie chce, a to bardzo niebezpieczne chwile :-? Potrafią straszliwe nabruździć!!!! Dobrze, gdy wtedy obok jest ktoś, kto powie, że warto działać mimo wszystko!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam Kasiu, że my to wszyscy doskonale wiemy, tylko że jak przychodzi co do czego (czytaj: "zmęczenie" materiału) to diabli biorą rozsądek i nasza wiedzę!!! Ja też jestem raptus i wrzaskun - wywrzeszczę się, popyszczę i ... jest dobrze! Ale są chwile, kiedy nic nam się nie chce, a to bardzo niebezpieczne chwile :-? Potrafią straszliwe nabruździć!!!! Dobrze, gdy wtedy obok jest ktoś, kto powie, że warto działać mimo wszystko!!

Dobrze gada - wódki jej dać (i tak idzie spać). Niby wszyscy to wiedzą, ale...

Ja też uciekam, tak sobie wpadłam na koniec (dzisiejszy) roboty. Tej g...ej. Na szczęście jej koniec (całkowity) już widać na horyzoncie, a mam w perspektywie lepszą. No i wreszcie mam jechać po umowę i kasę za to, co od września oficjalnie, a wcześniej społecznie robiłam po trochu. Zawszeć parę groszy wpadnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze siedzę, bo sobie kolejną chyba juz trzecią, wersję łazienki uskuteczniam - tej co to ma byc 8) A wódki nie chcę ... może byc gin z tonikiem :D

 

a to proszę :D

 

http://www.e-drinks.com.pl/images/drinki/gin/gin_and_tonic.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze siedzę, bo sobie kolejną chyba juz trzecią, wersję łazienki uskuteczniam - tej co to ma byc 8) A wódki nie chcę ... może byc gin z tonikiem :D

 

a to proszę :D

 

http://www.e-drinks.com.pl/images/drinki/gin/gin_and_tonic.JPG

 

I jak tu nie lubić Króliczków :D :D Teraz to dopiero będe wenę miała :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czego oczekujesz, ale :

po pierwsze primo: domki są bardzo ładne - jak dla mnie zbyt do siebie podobne, ale ładne :D

po drugie primo: nie każdemu odpowiada taras wystawiony na totalne południowe słońce, a taki jest ten nad garażem. Ja osobiście wolę tarasy od strony południowo-zachodniej. Jednak miesięcy z bardzo dużym nasłonecznieniem jest u nas mało, za to w miesiące zimowe pomieszczenie od tej strony dzięki porzeszkleniom na pewno będzie lepiej dogrzane.

po trzecie primo: wjazd na działkę i do garażu wygląda solidnie i nawet tak marny kierowca jak ja pewnie sobie poradzi z wprowadzeniem samochodu.

po czwarte primo: bardzo ładny ogród, duży, z masą możliwości zagospodarowania.

po piąte primo: ogólnie nie mam się za bardzo do czego przyczepić. Ale jest późno ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czego oczekujesz, ale :

po pierwsze primo: domki są bardzo ładne - jak dla mnie zbyt do siebie podobne, ale ładne :D

po drugie primo: nie każdemu odpowiada taras wystawiony na totalne południowe słońce, a taki jest ten nad garażem. Ja osobiście wolę tarasy od strony południowo-zachodniej. Jednak miesięcy z bardzo dużym nasłonecznieniem jest u nas mało, za to w miesiące zimowe pomieszczenie od tej strony dzięki porzeszkleniom na pewno będzie lepiej dogrzane.

po trzecie primo: wjazd na działkę i do garażu wygląda solidnie i nawet tak marny kierowca jak ja pewnie sobie poradzi z wprowadzeniem samochodu.

po czwarte primo: bardzo ładny ogród, duży, z masą możliwości zagospodarowania.

po piąte primo: ogólnie nie mam się za bardzo do czego przyczepić. Ale jest późno ...

 

dzięki :D

domki są identyczne, problemu z tarasem nie można było rozwiązać inaczej ze względu na powyższe i koszty :D

chodzi mi bardziej o środek i rozplanowanie, nie o zajmowanie Ci czasu, tylko czy mni wincy może być :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :lol:

O i tu sie mylicie moje kochane :lol: Ja należe do tych osób które wolą wygarnąć co myślą. I to nie ja milknę i nie ja strzelam focha :o :lol: A minęły czasy kiedy prosiłam o słowa. :roll: Uważam, ze po to Bóg dał nam język i umiejętnosć komunikacji werbalnej by takie sprawy wyjaśniać, omawiać, dyskutować... To by było tyle w tym temacie. No może jeszcze tylko dodam, ze ja chyba nie zrozumie nigdy facetów :roll: Choć podobno zawsze miałam z nimi dobry kontakt :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Króliczku, jeśli chodzi o rozplanowanie środka uważam, że jest okey!! Nie mam nic przeciwko tarasowi od południa, chociaż wolę osobiście troszkę z boku!!

 

Przyjrzałam się temu domkowi już wyspana i nie kadząc nikomu powiem, że mi się podoba. Rozplanowanie powierzchni jest dość optymalne. Jak na tak niedużą w końcu powierzchnię to naprawdę funkcjonalny domek. Podoba mi się duży wiatrołap; podoba mi się usytuowanie salonu - można stworzyć dwie oddzielne strefy: kominkowo-biblioteczną - na przykład i typowo gościnno-wypoczynkową z TV. Podoba mi się tez możliwość oddzielenia kuchnio-jadalni od salonu - co dla mnie na przyład jest dość ważne - nie chcę całkowicie otwartej na salon kuchni. Góra jest na tyle funkcjonalna, że nie bardzo jest się do czego przyczepić, chociaż przyczepiłabym się do pomieszczenia 7 - to najmniejsze pomieszczenie, a ma 2 duże okna, które zabierają cenne miejse na ścianach.

 

Ogólnie mogę powiedzieć, że szukając małego domku tak właśnie do 120m2 bardzo poważnie brałabym ten projekt pod uwagę.

 

 

Dzień dobry wszystkim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...