Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

U nas ten film był jako Grzeszna miłość (Original Sin).

Na imieninowy prezent sprawiłam sobie za to bilety do Romy na Upiora w Operze :lol: 5 kwietnia zobaczę ten musical :lol:

 

Jak zwykle ciekawe tłumaczenie tytuły filmu, coś jak z Dirty Dancing i Wirujący Sex :wink:

 

Ale masz fajnie!!! Podzielisz się wrażeniai, prawda!!!!????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecuję zapamietać jak najwiecej :wink: :lol: Nei wiem tylko czy dorównam Agduś w streszczeniu ale kilka słów postaram się wystukać :wink:

Maylandziu, koniecznie!!!! Film oglądałam kilka razy (ten stary) i cały czas mi się podoba :D

 

Po raz kolejny dzisiaj poprawiam posta, bo mi literki zżera :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej o poranku :-)

 

Obejrzalam tych Spartan (tyt. "Poznaj moich Spartan" ... generalnie raczej na nie. To parodia filmu "300", ale zdecydowanie za mocno osadzona w amerykanskich realiach. Trudno sie smiac z ichniejszych jurorow "tanca z gwiazdami" czy innych programow, jak ich po prostu nie znasz :lol: Ale ciacha wystepuja niezle :lol:

 

Co do muzyki, bardzo, bardzo mocno polecam ostatni album Patrycji Markowskiej :-) Doskonale sie nadaje do posluchania podczas dlugiej kapieli, albo nudnego gotowania :lol:

 

No dobra, lece z sucza na spacer :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe zaworki te Wasze sucze mają! Moja zaczyna się awanturować, kiedy słyszy budzik (6.40). Wychodzi jednak o 7.30 i nie ma zmiłuj, bo jak się zbestwi, to i w weekend nie da pospać. Co ciekawe, w weekendy zaczyna koncert później, bo... budzik nie dzwoni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. :D

Przyszłam trochę kultury łyknąć, filmu albo i muzyki. :D :D :D

Dziękuję. :D

 

Eeee, to nie tutaj, raczej w Psychiatryku :D :wink:

 

Też dzień dobry :D Z psuka jeszcze nie byłam.

to przyjdę jak wrócisz :oops:

 

Wróciłam :D

 

Cześć wszystkim niewidzianym jeszcze dzisiaj :D

 

Nasza psuka to i o 10.00, 11.00 może wyjść, jak wszystko jest w porządku i za to baaaardzooo ją lubie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe zaworki te Wasze sucze mają! Moja zaczyna się awanturować, kiedy słyszy budzik (6.40). Wychodzi jednak o 7.30 i nie ma zmiłuj, bo jak się zbestwi, to i w weekend nie da pospać. Co ciekawe, w weekendy zaczyna koncert później, bo... budzik nie dzwoni.
Moj wstaje w weekendy oko 11 , wtedy i ja sie zwlekam.

W zwykle dni wstaje wczesnie , a pies z naszego lozka idzie do Synka jeszcze polezec i sie poprzytulac :D

 

Od tej chwili jak ktos wspomni o sniegu i zimie to w zeby . ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...