Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Ja też dzisiaj wcześniej się obudziłam, ale przynajmniej wiem, dlaczego. Koty szalały! Carmen jest potwornie gadatliwa. Brazuniu, to, co słyszałaś będąc u nas kiedy miała chcicę podziel przez dwa i będziesz wiedziała, jak się zachowuje na co dzień nasza aryskotratyczna kocica.

 

Spaliłam trochę kalorii na basenie, więc uzupełniam je i przy okazji forumuję sobie.

 

Cieplutko, słoneczko! Otworzyłam balkon na górze. Po chwili usłyszałam wściekłe daranie kocich pazurków, pacnięcie i wrzask. Nawet nie musiałam sprawdzać, która to kocia zjechała z dachu. Nie zadam Wam też zagadki, bo by była za łatwa.

Podobno oko strusia jest większe od jego mózgu. Mam pewne podejrzenia co do jednej z naszych kocic, że może mieć tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To ranne wstawanie to jakaś zaraza jest :-? Rozprzestrzenia się w zastraszającym tempie po całym kraju. Za ktoś jakieś antidotum???

 

Cześc Veruniu :D

 

 

P.S. Jadę na konie, pogoda aż miło :D

Ja nie pojadę. Zrobiłam sobie paznokcie i trochę mi ich szkoda :lol: Niezła wymówka , nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ranne wstawanie to jakaś zaraza jest :-? Rozprzestrzenia się w zastraszającym tempie po całym kraju. Za ktoś jakieś antidotum???

 

Cześc Veruniu :D

 

 

P.S. Jadę na konie, pogoda aż miło :D

Ja nie pojadę. Zrobiłam sobie paznokcie i trochę mi ich szkoda :lol: Niezła wymówka , nie?

 

Wymówka po zbóju!!!! Oj Ty Ty, nu nu nu... :wink:

 

(a ja byłam, ale nie wsiadłam, nie chciało mi się :oops: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też rano 0 5 zerwało. :roll:

Pełnia księżyca, czy co....? :wink:

Żebyś tylko nie porosła :roll:

 

Witanko :lol:

 

Porosnąć to może i nie porośnie, ale jak zacznie wyć.... :-?

http://img111.imageshack.us/img111/5254/wil7cm6.jpg

 

Czekaj Ty, po pierwsze wtedy przylecę pod Twój blok i nawet Katma Ci nic nie pomoże, bo ją zjem pierwszą. :evil:

Ty będziesz na deser, bo koścista jesteś, nie najem się. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro chciała sobie popatrzeć na świat z góry, to ma :D Mocno obrażona???

Coś Ty! Taka była zszokowana tą zmianą miejsca pobytu, że niczego sensownego nie pootrafiła powiedzieć. Tylko "miau miau!". A jak szybko do domu wbiegła ledwie się drzwi otworzyły!

Ale jak ta łajza mogła spaść, skoro tam rynna jest? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak wróciłam i się rozgrzewam ogórkową - zmarzłam ja diabli ale fajnie było :D

 

Hej towarzystwo, może herbatka zcytrynką Was przyciągnie :roll:

 

http://www.fotosearch.pl/comp/une/une141/cytryna-herbata-cytryna-pelny-ulozyc-zamkniecie-~-u11783816.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem, widzę towarzystwo mało dzisiaj ruchliwe jest, a Depeesia to chyba zaspała :wink:

 

Agduś coś o słońcu w rejonie Perły Bałtyku wspominałaś ... :roll: Ta prognoza kłamie jak z nut :-?

 

dobrze że pościeli na porannym slońcu nie zostawilam bo jak bym wróciła po wojażach to nocka byłaby pod kocykiem :-?

 

ale jutro ma być sloneczko jak ta lala :D

pożyjemy zobaczymy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...