Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Braza, przeczytaj uważnie prognozę - dzisiaj MIAŁO PADAĆ i u mnie i u Ciebie, tylko u Ciebie wcześniej. U mnie się sprawdziło. Jutro będzie słoneczko.

Cały dzień spedziliśmy w Krakowie. Efektem są dwie byłe kocice (obecnie bezpłciowe). Miśka zachowuje się normalnie, tzn. walczy z kubraczkiem i śmiga po pokoju. Zamknęłam je w gościnnym, bo mają się nie ruszać zbyt dużo. Mam andzieję, że takie ograniczenie przestrzeni + kaftanik jakoś zniechęcą Miśkę do skoków. Carmen jest, oczywiście, bardziej stateczna.

Trafiłam za radą pani opiekującej się bezdomnymi kotami do bardzo miłej pani weterynarz, która robi maleńkie nacięcia. Kiczorka u innego weterynarza miała takie solidne, a jej następczynie tylko 1,5 cm i po jednym szwie.

A poza tym zaszaleliśmy na zakupach. Wprawdzie nie udało się kupić złotych (koniecznie!) butków dla Małgo, ale kupiliśmy mnóstwo innych rzeczy. Między innymi trafiliśmy na solidną przecenę w młodym Reporterze i ubraliśmy tam Wero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A nie miało być tak, że padać będzie trochę do południa i później po??? Czy znowu coś pokręciłam??

Oby z tym jutrzejszym słoneczkiem to była prawda!!!!

 

Gratuluję zakupów - brakuje mi takich wielkich galerii w tej naszej pipidówie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złote butki pewnie i tak kupimy na Tomexie, czyli wielkim targowisku, a nie w galerii. Dzisiaj, zgodnie z prognozą, padało (po południu - też zgodnie z nią - przestało), więc na Tomex nie pojechaliśmy.

 

A jak dzisiaj u Ciebie padało? Miało byc dłużej przed południem, potem przerwa i znowu (o ile dobrze pamiętam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smaka mi narobilas , lece jutro po ogorki i gotuje , nie ma co. :D

 

Blin jak biegnie to tak wlasnie wyglada :lol: , cuuudny :D

 

U nas padalo od 10 rano do po 5 p.m .

Teraz jest taka mgla , ze plotu nie widac , nie zebym miala posiadac plot tak tylko powiedzialam przykladowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw siąpiło, a później to ... Horror normalnie, ściana wody. Akurat siedziałam na młodej klaczy Niespodziance - Szwedka jakowaś wykazała chęć nabycia koni u nas - jak zaczęło lać!!!!! Blaszana hala i potężna masa wody z nieba - efekt piornujący :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłyście mi smaka na herbatkę. Idę sobie zrobić. A i ogórkową pewnie jutro ugotuję, bo materiały na nią już czekają. Na drugie naleśniki (dzisiaj Andrzej usmażył większą ilość na obiadokolację).

No, idę na dół, herbatka, koty skontrolować (uważając, żeby mi Miśka nie śmignęła między nogami z pokoju odosobnienia) i psuce rzucić coś do korytka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ullerciu, siemanko promiennie uśmiechnięta Dziewczyno :D Masz przesympatyczny ten uśmiech :D

 

oj chyba fotke podmienię :wink:

Się nie wygłupiaj, zaraźliwy ten uśmiech, od razu humor lepszy :D

 

to moje najlepsze zdjecie, jak bym wkleiła inne to dopiero byłoby wesoło, na innych wyszłam jak.....zza krzaka :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorny obrządek zaliczony - bydełko sztuk 5 zaopiekowane.

Herbatka ponoć odchudzająca roztacza jakiś taki bliżej nieokreślony zapach. Wrzątek na herbatkę dla przyjemności (sencha winogronowa) stygnie, a herbatka w zaparzaczu czeka.

Wero robi pokaz mody i biega po domu w kolejnych kreacjach.

 

A tak w ogóle, to się zdrzaźniłam dzisiaj na tych zakupach! W jednym sklepiku Wero przymierzyła wiosenną kurtkę - świetna była i tania (jedyne 35 zł!). Zanim jednak zapłaciłam, pani sprzedawczyni przypomniała sobie, że ta kurtka kosztuje 50 zł :evil: W sumie, gdyby powiedziała tak od początku, to bym tę kurtkę kupiła, bo naprawdę była fajna. Ale po takim numerze się zdrzaźniłam, uniosłam honorem i wyszłam. Muszę podobną teraz znaleźć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po co było się unosić tym honorem :roll:

 

Ale fakt, też szlak by mnie trafił pewnie :-?

 

A zakupy dla młodej przede mną. Wyrasta na potęgę, na szczęście mam kartę rabatową w Hot Oil i może uda się zrobić zakupy taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, ostatecznie Andrzeja tam poślę, jeżeli podobnej nie znajdę za mniej niż 50 zł. :wink:

Nienawidzę takich numerów!!! A i tak baba miała szczęście, że tam Andrzeja nie było, bo on by wezwał policję. Towar oferowany za jakąś cenę musi być za nią sprzedany! Jeżeli się sprzedawca machnie, to jego strata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też dobre wyjście :D

 

A że to w końcu komentarze budowlane to gwoli formalnośc powiem, że w czwartek chyba wybiorę się obejrzeć siedlisko 4 ha. A jutro będę dzwonic z zapytaniem o inne, mniejsze, ale bliżej - 1,4 ha. Wszystko z pozwoleniami na budowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...