Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czemu spadasz? Miałam ochotę na jakąś rozmowę, bo do niczego innego się nie nadaję dzisiaj.

Już jestem :D Przebiegłam psicę do parku i na pocztę.

 

A dlaczego się nie nadajesz? Nie było Cię trochę, czyżbyś zachorzała??

 

 

Cześć Romciu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazuniu jak tam poszukiwania???

 

Wrrryyyy.... ..... ...... źle na mnie działa to pytanie od jakiegoś czasu :x

 

Żartuję :D Aczkolwiek poszukiwania utknęły narazie w martwym punkcie. W czwartek jestem umówiona z koleżanką na zwiedzanie pewnego miejsca. Zdam relację oczywiście, ale nie znam ceny, pan nie chciał przez telefon :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie właśnie pomyślałem żę strasznie Ci zazdroszczę tego morza.

Nie byłem nad morzem już od paru lat :cry: :cry: :cry:

 

To najwyższy czas nadrobić zaległości :D Ja byłam nawet dzisiaj, chociaż na sam plażę nie wchodziłam - Straż Miejska :-? :x . Głupota niektórych ludzi nie zna granic, ale niestety tacy we władzach też zasiadają - zabronili wprowadzać psy na plażę, cociaż ludzie większy burdel robią :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam właśnie zrobić sobie jeden większy film z plików video ale nie mogę zaimportować tych plików do windows moovi maker. I za diabła nie wiem dlaczego: wyświetla się komunikat o nieokreślonym błędzie :-? Czy ktoś wie może co z tym fantem można zrobić?? Nadmieniam, że jestem komputerowo z lekka niedouczona :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale nie chciałabyś się potem położyć z ręcznikiem na psich odchodach

 

Toż ja nie mówię o sezonie letnim, bo to zrozumiałe!!! Teraz zabraniają!!!! A wiesz ile siuśków i kupek dziecięcych można znleźć na plaży latem???? Pewnie, że nie wiesz!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam właśnie zrobić sobie jeden większy film z plików video ale nie mogę zaimportować tych plików do windows moovi maker. I za diabła nie wiem dlaczego: wyświetla się komunikat o nieokreślonym błędzie :-? Czy ktoś wie może co z tym fantem można zrobić?? Nadmieniam, że jestem komputerowo z lekka niedouczona :oops:

to i tak jesteś lepsza niż ja :oops: :oops:

mogdy czegoś takiego nie robiłem i nie mam pojęcia jak to się robi :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale nie chciałabyś się potem położyć z ręcznikiem na psich odchodach

 

Toż ja nie mówię o sezonie letnim, bo to zrozumiałe!!! Teraz zabraniają!!!! A wiesz ile siuśków i kupek dziecięcych można znleźć na plaży latem???? Pewnie, że nie wiesz!! :D

 

a w morzu ile pewnie pływa :lol: :lol: :lol: :lol:

i to pewnie nie tylko dziecięcych :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...