Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wczoraj oglądałam grunt siedliskowy 4,71 ha (nie miałam aparatu, koleżanka zabrała mnie tam prosto z ulicy o wiele wcześniej). Chyba jednak odpanie, chociaż miejsce ładne, ale ... 45 000 za ha :-?

 

trochę dużo :-?

a ile jest tych ha?

 

Nooo, prawie 5ha - 4,71. Nawet, gdyby udało się coś utargować, to i tak wychodzi astronomiczna suma za pustą ziemię :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawał pola :o

drogo jak za samą ziemię.

Nie wiem po ile w Twoich okolicach chodzą działki, ale u nas za 80 tys. mozna już kupić średniej wielkości ogródek z domem do całkowitego remontu. A tu połowa tego za sam plac. A gdzie kasa za papiery, pozwolenia, materiał, przyłącza..

Ja tego nie musiałam robić, ale najpierw mieliśmy w planach budowę (rodzice mają duuużą działkę za domem), potem szukaliśmy domu do remontu, więc wiem jakie to koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie z powodów podanych przez Ciebie raczej nic z tego nie będzie :-?

 

brazuniu, nie ta to inna :D Takie inwestycje trzeba bardzo chlodno i bardzo ekonomicznie oceniac :-) Wszystko zalezy tez od lokalizacji. W dobrej 45 kPLN za ha to mala kwota. Wszystkoe sie jednak zmienia, gdy lokalizacja odlegla, z mediami krucho, a droga dojazdowa wyjeta niczym z rajdu terenowek :roll: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, ja wiem!!! Lokalizacja nie powiem, nie najgorsza, ale po drodze z Kołobrzegu jest stadnina (ta moja). Odległośc od mediów jakieś 200m - a licza sobie nasze firmy branżowe sporo, to wiemy. No i ... co dalej?? Postawienie domu i jakiejś nawet niedużej stajni to pewnie będzie około 500kPLN :-?

Szukam jednym słowem dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Dobry Duszku :D

Nie ma szans, abym przebrnęła przez jakieś 2676172688 :wink: stron zaległosci w Twoich kometarzach, więc tylko napiszę, ze będę mocno trzymała kciuki za Twój egzamin Brazunia.

A o całej reszcie ( stadninach, budowach itede ) dowiem się w tzw. międzyczasie :roll:

 

Dobrej nocki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście kochani!!!!!!! Jeździłam dzisiaj chyba trochę lepiej; w ogóle trochę pewniej się czuję za kierownicą, ale i tak to nie jest to, czego bym sobie życzyła, niestety :-?

 

Wczoraj oglądałam grunt siedliskowy 4,71 ha (nie miałam aparatu, koleżanka zabrała mnie tam prosto z ulicy o wiele wcześniej). Chyba jednak odpanie, chociaż miejsce ładne, ale ... 45 000 za ha :-?

 

a daleko to od morza? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, ze to sporo kasy, ale tak obawiam sie, ze ciezko bedzie znalezc cos w lepszych cenach, a w atrakcyjnych miejscach. W koncu okolice Kolobrzegu to dosyc lakomy kasek. Zwykla rola (na tak zwanym zadupiu), gdzie 50 km do wiekszego miasta to zwykle jakies 10-15 tys/ha. Ja wiem, ze u Ciebie to 3 x tyle, ale porownujac np. ceny podkrakowskie (tzn. 30 km od miasta) to jest to atrakcja :) Co chyba nie zmiania jednak faktu, ze kawal forsy idzie za tym. Bo wymyslilas, zeby kulakiem zostac :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :D Niestey, powaliłam, za dużo w pewnym momencie nas było na drodze :wink:

 

A odnosząc się do tego co powiedziałaś Droga Pippi :wink: to oczywiście masz rację. Jak na warun ki kołobrzeskie dużo to nie jest, ale dżo jest dla mnie. Tak sobie założyłam, że jeśli do końca sierpnia nie uda i się znaleźć czegoś większego za cenę, na którą mnie będzie stać, to poszukam siedliska mniejszego, ale z prawem do zabudowy. Nie widzę innej możliwości, bo zaczyna to już być stresujące :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, ty się nic nie przejmuj, byłoby nienormalne nie "powalić" pierwszy raz. I często i parę kolejnych :wink:

Teraz to zupełnie normalne, moje koleżanki podchodziły po 3-8 razy!!

Tak nasza polska rzeczywistość...

Jakby tak teraz przeegzaminowali starszych kierowców, którzy się chwalą, że zdali za pierwszym razem, to połowie zrzedłaby mina :wink:

 

dlatego ja w porę zrezygnowałam... :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...