Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam :D

Dawno do Ciebie Braza nie zaglądałam :oops: a tu proszę takie zmiany :)

 

Prawko na pewno zdasz , ja tez sie powoli przymierzam ale to na razie nastawiam się do tego tylko psychiczni :-? nie wiem jak będzie z wykonaniem bo ja z tych bojących jestem.

 

A pomysł z ranczem jest rewelacyjny , mam nadzieje ze znajdziesz zakątek marzeń.

Ale w dzisiejszych czasach to strach na odludziu mieszkać .Chociaż i w gęstym tłumie można oberwać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cześć Skorpionku :D Faktycznie, kopa lat!!!!

 

Ja do prawka nastawiałam się psychicznie .... 21 lat :D W końcu się zdecydowałam i już nie popuszczę :D

 

A ranczo mi się marzy, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Narazie widze to w nieciekawych kolorach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Brazo i Wszystkich Twoich Gości na Twojej stronie. Nie odzywałam się dłuuugo, bo w sprawie budowy niewiele sie działo- wciąż czekam na prąd choć dawno minął już termin umowy z Energetyką (!) Sam kabel już wreszcie podciągnięty jest do działki ale jeszcze trwa jakaś tam inwentaryzacja- nanoszenie na mapki tej inwestycji. Jutro umówiłam się na działce z elektrykiem, który ma wycenić ile będzie kosztowało podciagnięcie kabla w głąb działki i jak załatwić licznik. Mam nadzieję, że do końca kwietnia moja "posiadłość" będzie "zelektryfikowana".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc brazunia,

 

Kochana, nie wiem co Ci napisac ... uzalac sie nad Toba Slonko nie bede. Wez sie Babo w garsc i zdaj ten zakichany egzamin. Nie potrzeba Ci pocieszycieli w stylu inni zdali 100 lat temu bo bylo latwiej ... Pomiedzy nimi, a Toba jest zasadnicza roznica. Oni maja prawko, a Ty wciaz nie ... smiac sie wiec bedziemy, ale wtedy gdy zdasz i to ze szczescia a nie z innych :wink: :lol:

 

No dobra ... na czym poleglas? Ale tak konkretnie... Pomysl, moze trzeba Ci wiecej, zdecydowanie wiecej jazd ... lepiej zainwestowac niz potem glupstwa wykrecac na drodze...

Nie twierdze, ze system jest doskonaly, bo nie jest ... ale cholera jakos trzeba przez to przejsc ... 8)

 

I jeszcze jedno ... wierze w Ciebie ... dasz rade! Przemysl, pocwicz i zdaj :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amberciu, poległam na ... własnych nerwach :-? Za szybko i zbyt niecierpliwie pewne rzeczy robię, muszę się wyciszyć i MYŚLEĆ o tym, co robię, a to ostatnie akurat bywa, że nie wychodzi mi najlepiej :-?

Ale 10 maja będziemy oblewać ten kawałek papierka, tak coś czuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...