Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

miałam bardzo ciekawe spotkanie.. oko w oko z jeżem w moim domu! Cichutko przytupał z ogródka do mieszkania i przestraszony włazł między kable! Dopiero co go z tych kabli wyplątałam z mężem i wypusciłam na ogródek. Mógłby tam zamieszkać... Fajnie by było..

Braza, Kiedy masz następny egzamin ? Będę trzymać kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Żelko moja kochana, toż to jak moja Brazylka!!!!!! Czy ja mogę to, mogę????????

 

Niezapominajko, ja uwielbiam jeże!!! Bardzo dawno temu, w domu mojej babci zagościł taki na rekonwalescencję - poparzony był, bo jakiś debil łąki wypalał :-? W ciągu dnia był niezauważalny, za to w nocy ... tuptał, jak pańcia w szpileczkach :D A myszy to widziałam na własne oczy, jak się wyprowadzały z całym dobytkiem z domu!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.haftypolskie.com.pl/?p=pokaz_produkt&nr=91598&grupa=

http://www.haftypolskie.com.pl/?p=pokaz_produkt&nr=90505&grupa=

O tutaj nasze polskie i troche tansze. :D

Widze, ze ma byc brazowy. :D Jeszcze poszukam tutaj u nas po sklepach i bazarkach, moze na jakas promocje trafie. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i bedzie ten, ale jeszcze poszukam dookola, bo moze taki sam znajde i w sklepie. Bo ten jest wzor liczony, czyli ciezko sie robi, bo musze ciagle latac wzrokiem z papieru na plotno, a jak bym znalazla taki sam ale drukowany, to juz tylko patrze na material. Mniej sie oczy mecza i nie ma tego liczenia.

A jak znajde podobny, to tez moze byc. :D :wink: Wiem, ze musi byc braz i rozmiarow takich jak ten. My ten tez sie podoba, wiec na pewno jak wybiore bedzie po Twoim guscie.

W kazdym razie zanim cos kupie dam znac. :wink:

Troche szukania nie zaszkodzi. I tak zanim zaczne robic to jeszcze troche potrwa, bo mam do zrobienia jeszcze dla dwoch osob, co wczesniej obiecalam, wiec robie po kolei - wedluk zgloszen. :lol:

No i musze najpriew zrobic przerwe bo oczy sie mecza i ostatnio czesto glowa mnie boli od tej roboty.., wiec czasu mam... Ale nie martw sie, jak obiecalam, to zrobie.., inaczej bym nie obiecywala. :wink:

Na pewno bedzie, piekny, duzy kasztanek. :p No i pewnie gdzies latem zawita do Ciebie, nie wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeleczko moja kochana, już pisałam, że od tego obrazka nie zależy moje życie :D Powoli i spokojnie, Twoje oczy są ważniejsze, pamiętaj!!!! Czy to będzie latem czy jesienią to już nie ważne, ważne, że będzie :D :D

 

Dziękuję Ci bardzo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś Ty, ja przecie nie mam w planie wizytacji Niepołomic. :o

Mam nadzieję na spotkanko w Krakowe. :roll:

 

O :o Ton teraz się zdziwiłam, nie wiem dlaczego biłabym się o to, że jedziesz do Agdusiów :oops:

 

Dzień doberek :D U mnie się ładnie robi, ale czy zrobi się do końca to już nie wiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...