Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

poplulam .......... :oops: :wink:

 

Teraz :o :evil: Było pluć 2 dni temu :evil: :D

 

Szykuj ślinotoki na 10-go maja :D

2 dni temu bylam jeszcze ...daleko 8) :oops: :oops: :oops: :( :evil:

10 maja ? ok ..nie ma problem .. :D

dobrze, ze nie 6-ego , bo ide na bierzmowanie i 12-ego i 15-ego , bo ide na urodziny :roll:

 

pluje tez pojutrze ......za mojego synka , w tej samej co twoja intencji 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza mam pytanko do Ciebie jak i do wszystkich znajomych królika jako do osob oblatanych w dziennikach :lol:

czytałam dziennik w który ślicznie była zrobiona kostka przed domem z takim fajnym kółkiem w którym (chyba w jego polowie) można było coś nasadzić :roll: tylko nie mogę sobie przypomnieć u kogo to było może ktoś skojarzy i mi podpowie :oops: z góry dziękuję :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza mam pytanko do Ciebie jak i do wszystkich znajomych królika jako do osob oblatanych w dziennikach :lol:

czytałam dziennik w który ślicznie była zrobiona kostka przed domem z takim fajnym kółkiem w którym (chyba w jego polowie) można było coś nasadzić :roll: tylko nie mogę sobie przypomnieć u kogo to było może ktoś skojarzy i mi podpowie :oops: z góry dziękuję :lol:

Ania to napewno nie u mnie :D ja nie mam jeszcze kostki :lol: :wink:

 

cześć dziewczęta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę się nie odezwać, skoro moje koło jest tu tak chwalone!

Domu nie pucuję, zajmowałam się zarabianiem grosików. Właściwie to znów się zajmuję, bo jedną pracę odwiozłam do Krakowa, inną przywiozłam. Dwie następne się szykują, a dzisiaj wysłałam kolejne cv i może coś z tego wyjdzie.

 

Poza tym wieje u nas jak w Kieleckim na peronie, co mi się wcale nie podoba! :evil:

 

Muszę sprawdzić prognozy pogody, bo mieliśmy w planach ostateczną rozprawę z ogródkiem w sobotę. Czeka nas karkołomne zadanie: 1. trzeba wykopać wszelką pożądaną roślinność sprzed domu, 2. wcześniej zamówiony i nawieziony piasek rozrzucić grubą warstwą, 3. rozsypać na to trochę ogrodowej ziemi przywiezionej z Makro (zapewne - bo tam najtaniej), 4. wyglebogryzować wszystko, 5. posadzić z powrotem roślinki, mając nadzieję, że się nie obrażą. No ale jeżeli będzie tak lało, to nic nie zrobimy, bo nasza "wspaniała ziemia" (nawieziona!) zamienia się właśnie w maź o paskudnych właściwościach i konsystencji.

Resztę piasku wykorzystamy na takie samo potraktowanie warzywnika oraz posypanie trawnika, który później zostanie przejechany aeratorem.

Mam nadzieję, że to przyniesie jekiś pozytywny efekt.

A może macie jakieś sugestie, co by jeszcze zmieszać z naszą "ziemią"?

Zastanawiamy się, czy glebogryzarkę wypożyczać (70 zł za dzień), czy kupić (porządna używana za 800 - 900 zł, byle jaka nowa nawet 300 zł - są i po 80 zł, ale to już tylko zabawki chyba). I czy aerator choć trochę wciśnie piasek w to coś, na czym rośnie trawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś a po co kupować tą glebogryzarkę???

Przeciez więcej nie będziesz jej używać. Raz przejedziesz, założysz ogród i koniec. Pracowałem kiedyś w ogrodnictwie i powiem ci że bardzo szybko się nią pracuje. Nie wiem ile metrów chcesz nią przejechać ale w jeden dzień można naprawdę spore pole przejechać.

Lepiej uszykuj całą ziemię, wypożycz maszynę i do roboty :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, to pewnie było u Agduś - tutaj http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=68440 - tak mi coś w duszy gra!

 

Witam wieczornie i deszczowo wszystkich :D

 

Braza BINGO !!! :lol:

 

to jest właśnie to

 

Agduś pięknie to wygląda u mnie od wczoraj tylko błotnisty dół na dzialce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...